Varžybų skaičius: 68
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2007-09-07 | CISM relay | Zagreb | W | Ukraine | dsq | 1 etapas | 27:05 ( 1) | ||
2007-09-04 | CISM middle + long | Zagreb | W | Ukraine | 1 diena 2 diena | 25:59 ( 7) 47:30 ( 3) | |||
2007-08-25 | WOC relay | Golosiivo, Kyiv | W | Ukraine | 10 | 2:05:09 | 3 etapas | 32:36 ( 7) | |
2007-08-23 | WOC long final | Golosiivo, Kyiv | W | Ukraine | 12 | 1:29:53 | |||
2007-08-22 | WOC middle final | Bortnichi, Kyiv | W | Ukraine | 25 | 43:55 | |||
2007-08-20 | WOC middle qualification | Bortnichi, Kyiv | W1 | Ukraine | 6 | 30:15 | |||
2007-08-19 | WOC long qualification | Pidgirtsi, Kyiv | W2 | Ukraine | 4 | 50:40 | |||
2006-08-05 | WOC relay | Himmelbjerget, Århus | W | Ukraine | 13 | 2:49:41 | 3 etapas | 1:02:13 (15) | |
2006-08-02 | WOC long final | Addit-Løndal Skov, Århus | W | Ukraine | 35 | 1:40:14 | |||
2006-07-30 | WOC long qualification | Linå Vesterskov, Århus | W1 | Ukraine | 9 | 55:48 | |||
2006-07-29 | WOC middle qualification | Hjortsballe Krat, Århus | W3 | Ukraine | 17 | 36:15 | |||
2006-05-13 | EOC relay | Otepää | W | Ukraine 1 | 9 | 2:09:08 | 3 etapas | 46:43 (17) | |
2006-05-07 | EOC sprint qualification | Otepää | W3 | Ukraine | 31 | 21:38 | |||
2005-06-15 | CISM relay | Lappeenranta | W | Ukraine | 4 | 1:55:05 | 2 etapas | 37:26 ( 3) | |
2005-06-12 | CISM middle + long | Lappeenranta | W | Ukraine | 1 diena 2 diena | 35:09 (24) 54:26 (11) | |||
2004-09-19 | WOC relay | Tortuna, Västerås | W | Ukraine | 14 | 2:14:41 | 1 etapas | 42:13 (17) | |
2004-09-17 | WOC middle final | Tortuna, Västerås | W | Ukraine | 40 | 47:16 | |||
2004-09-15 | WOC sprint qualification | Rocklunda, Västerås | W2 | Ukraine | 20 | 15:18 | |||
2004-09-13 | WOC middle qualification | Tortuna, Västerås | W2 | Ukraine | 15 | 31:24 | |||
2004-09-12 | WOC long qualification | Västervåla, Västerås | W1 | Ukraine | 16 | 55:59 | |||
2004-07-17 | EOC relay | Skjoldnæsholm | W | Ukraine | 14 | 2:19:01 | 3 etapas | 54:58 (22) | |
2004-06-26 | WUOC relay | Klabava | W | Ukraine | 12 | 3:19:39 | 1 etapas | 43:41 ( 9) | |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle | Žihle, Plzen | W | Ukraine | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:07:53 ( 7) dsq 49:27 (30) | |||
2003-08-23 | CISM relay | Gudeliai, Vilnius | W | Ukraine | 3 | 2:16:05 | 1 etapas | 48:37 ( 6) T | |
2003-08-20 | CISM individual | Pabradė, Vilnius | W | Ukraine | 21 | 2:02:37 | 1 diena 2 diena | 1:00:55 (23) T 1:01:42 (18) T | |
2003-08-09 | WOC relay | Pfannenstiel, Rapperswil | W | Ukraine | dsq | 1 etapas | 33:52 ( 7) | ||
2003-08-08 | WOC middle qualification | Trin, Rapperswil/Jona | W3 | Ukraine | 27 | 37:20 | |||
2003-08-06 | WOC long final | Eschenberg - Rossberg | W | Ukraine | 26 | 1:46:54 | |||
2003-08-04 | WOC long qualification | Zugerberg, Rapperswil/Jona | W2 | Ukraine | 7 | 1:02:01 | |||
2001-10-13 | CISM relay | Beje | W | Ukraine | 6 | 2:23:39 | 1 etapas | 44:52 ( 1) | |
2001-10-10 | CISM individual | Beje | W | Ukraine | 16 | 1:37:41 | 1 diena 2 diena | 49:47 (23) 47:54 ( 7) | |
2001-08-28 | CISM european relay | Smiltynė, Klaipėda | W | Ukraine | 4 | 1:52:35 | 1 etapas | 35:20 ( 1) | |
2001-08-26 | CISM european individual | Klaipėda | W | Ukraine | 12 | 1:42:24 | 1 diena 2 diena | 45:15 ( 7) T 57:09 (17) T | |
2001-08-04 | WOC short final | Vattula, Tampere | W | Ukraine | 40 | 32:24 | |||
2001-08-03 | WOC short qual | Tampere | W2 | Ukraine | 7 | 29:06 | |||
2001-08-02 | WOC relay | Pulesjärvi, Tampere | W | Ukraine | 15 | 3:19:29 | 1 etapas | 40:50 (16) | |
2001-07-30 | WOC classic qual | Tampere | W2 | Ukraine | 32 | 55:46 | |||
2001-07-27 | WOC sprint | Kauppi, Tampere | W | Ukraine | 27 | 12:40 | |||
2000-08-26 | CISM relay | Evjemoen | W | Ukraine | 2 | 2:22:28 | 1 etapas | 47:30 ( 3) | |
2000-08-23 | CISM individual | Evjemoen | W | Ukraine | 31 | 2:15:00 | 1 diena 2 diena | 1:03:22 (34) 1:11:38 (31) | |
2000-07-04 | EOC short | Truskavets | WB | Ukraine | 16 | 35:01 | |||
2000-07-03 | EOC classic final | Truskavets | W | Ukraine | 48 | 1:38:49 | |||
2000-07-01 | EOC classic qualification | Truskavets | W3 | Ukraine | 10 | 49:07 | |||
2000-06-30 | EOC relay | Truskavets | W | Ukraine | 5 | 2:20:11 | 1 etapas | 52:45 (13) | |
1999-08-16 | CISM relay | Zagreb | W | Ukraine | 5 | 1:58:05 | 1 etapas | 32:55 ( 2) | |
1999-08-12 | CISM individual | Zagreb | W | Ukraine | 11 | 1:46:04 | 1 diena 2 diena | 41:51 (10) 1:04:13 (15) | |
1999-08-08 | WOC relay | Loch Vaa & Kinchurdy, Inverness | W | Ukraine | 14 | 3:38:25 | 1 etapas | 45:41 ( 2) | |
1999-08-06 | WOC short qual. | Inverness, SCO | W4 | Ukraine | 24 | 58:24 | |||
1999-08-04 | WOC classic | Glen Affric, Inverness, SCO | W | Ukraine | 55 | 1:44:22 | |||
1999-08-02 | WOC classic qual. | Inverness, SCO | W1 | Ukraine | 25 | 1:01:09 | |||
1998-10-10 | CISM relay | Biere | W | Ukraine | 4 | 2:33:27 | 3 etapas | 48:25 ( 4) | |
1998-10-07 | CISM individual | Biere | W | Ukraine | 7 | 1:41:15 | 1 diena 2 diena | 52:01 (13) 49:14 ( 5) | |
1998-09-20 | World cup, event 9, short final | Tetranska Lomnice | DA | Ukraine | 58 | 54:12 | |||
1998-09-19 | World cup, event 9, short qualification | Tetranska Lomnice | D1 | Ukraine | 17 | 32:45 | |||
1998-09-17 | World cup, event 8, classic | Tetranska Lomnice | DA | Ukraine | 29 | 1:08:10 | |||
1998-09-15 | World cup, event 7, final | Krakow | DB | Ukraine | 3 | 57:53 | |||
1998-09-14 | World cup, event 7, qualification | Krakow | D3 | Ukraine | 26 | 53:39 | |||
1998-09-12 | World cup, event 6 relay | Krakow | D | Ukraine | 12 | 2:33:58 | 3 etapas | 54:57 (14) | |
1998-07-17 | JWOC relay | Reims | W | Ukraine 1 | 2:37:04 | 1 etapas | 47:36 ( 9) | ||
1998-07-16 | JWOC short final | Reims | WB | Ukraine | 48 | 39:30 | |||
1998-07-15 | JWOC short qualification | Reims | W3 | Ukraine | 36 | 38:45 | |||
1998-07-14 | JWOC classic | Reims | W | Ukraine | 43 | 1:03:03 | |||
1997-08-16 | WOC relay | Omholt, Grimstad | W | Ukraine | 18 | 4:09:11 | 2 etapas | 45:40 (13) | |
1997-08-14 | WOC short qualification | Grimstad | W3 | Ukraine | 19 | 35:18 | |||
1997-07-12 | JWOC relay | de Hechtelse duinen, Leopoldsbur | W | Ukraine | 9 | 2:29:35 | 3 etapas | 47:25 (14) | |
1997-07-11 | JWOC classic | Gruitrode, Leopoldsburg | W | Ukraine | 108 | 1:29:23 | T | ||
1997-07-09 | JWOC short qualification | Leopoldsburg | W1 | Ukraine | dsq | ||||
1997-07-09 | JWOC short final | Wyervlakte, Leopoldsburg | WC | Ukraine | 34:18 | T |