Varžybų skaičius: 31
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2013-08-28 | CISM middle + long | Eksjö | M | Poland | 1 diena 2 diena | 30:16 (40) 1:16:37 (50) | |||
2012-06-13 | CISM relay | Aalborg | M | Poland | dsq | 2 etapas | dsq | ||
2012-06-10 | CISM middle + long | Aalborg | M | Poland | 1 diena 2 diena | 33:12 (47) 1:23:32 (39) | |||
2009-09-19 | CISM relay | Viitka | M | Poland | 19 | 2:17:31 | 1 etapas | 46:35 (21) | |
2009-09-16 | CISM long + middle | Vastseliina | M | Poland | 1 diena 2 diena | 1:31:58 (36) 39:14 (74) | |||
2009-08-20 | WOC sprint qualification | Kiralyasztal, Miskolc | M2 | Poland | 12 | 15:42 | |||
2009-08-20 | WOC sprint final | Kiralyasztal, Miskolc | M | Poland | 44 | 19:08 | |||
2009-08-17 | WOC long qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | M3 | Poland | 31 | 1:19:31 | |||
2008-10-11 | CISM relay | Naravai, Prienai | M | Poland | 15 | 2:08:16 | 1 etapas | 40:28 ( 4) T | |
2008-10-08 | CISM middle + long | Aukštadvaris | M | Poland | 1 diena 2 diena | 32:59 (41) T 1:37:14 (70) T | |||
2007-09-30 | Baltic junior cup relay | Jūrmala | X | Poland 2 | 3 | 2:03:43 | 6 etapas | 31:50 ( 3) | |
2007-09-29 | Baltic junior cup | Jūrmala | M20 | Poland | 6 | 57:17 | |||
2006-09-30 | Baltic junior cup | Sopot | M20 | Poland | 7 | 1:12:53 | |||
2006-07-08 | JWOC relay | Druskininkai | M | Poland 2 | 14 | 2:31:56 | 3 etapas | 49:18 ( 7) T | |
2006-07-07 | JWOC middle | Druskininkai | MB | Poland | dsq | T | |||
2006-07-06 | JWOC middle qual. | Druskininkai | M2 | Poland | 23 | 23:55 | T | ||
2006-07-04 | JWOC long | Druskininkai | M | Poland | 82 | 1:41:07 | T | ||
2006-07-03 | JWOC sprint | Druskininkai | M | Poland | 28 | 12:43 | T | ||
2005-07-16 | JWOC relay | San Bernardino, Ticino | M | Poland | 27 | 3:15:01 | 1 etapas | 1:03:59 (40) | |
2005-07-14 | JWOC long | Arcegno, Ticino | M | Poland | dsq | ||||
2005-07-13 | JWOC middle final | Taverne, Ticino | MB | Poland | 12 | 26:59 | |||
2005-07-12 | JWOC middle qualification | Tesserete, Ticino | M3 | Poland | 34 | 30:00 | |||
2005-06-26 | EYOC relay | Šumperk | M18 | Poland | 9 | 2:27:49 | 3 etapas | 47:31 | |
2005-06-24 | EYOC sprint + long | Šumperk | M18 | Poland | 1 diena 2 diena | 12:50 (13) T 1:14:06 ( 7) T | |||
2004-10-03 | Baltic junior cup | Viečiūnai, Druskininkai | H18 | POL | 20 | 57:30 | T | ||
2004-10-02 | Baltic junior cup relay | Ratnyčia | X | Poland 3 | dsq | 1 etapas | 32:13 ( 5) | ||
2004-06-27 | EYOC relay | Salzburg | M18 | Poland | 6 | 1:49:03 | 1 etapas | 36:21 ( 9) | |
2004-06-25 | EYOC sprint + long | Salzburg | M18 | Poland | 1 diena 2 diena | 17:47 (39) 1:01:09 (18) | |||
2003-06-22 | EYOC relay | Pezinok | M16 | Poland | 12 | 1:41:06 | 3 etapas | 41:16 (18) | |
2003-06-20 | EYOC sprint + long | Pezinok | M16 | Poland | 1 diena 2 diena | 12:06 (36) T 52:48 (40) T | |||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H16 | Mazowsze, Warszawa | 39 | 1:49:40 | 1 diena 2 diena 3 diena | 31:32 ( 8) T dnf T 1:18:08 (46) T |