Varžybų skaičius: 111
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2004-09-19 | WOC relay | Tortuna, Västerås | W | Norway | 3 | 1:55:34 | 3 etapas | 38:32 ( 4) | |
2004-09-17 | WOC middle final | Tortuna, Västerås | W | Norway | 1 | 33:03 | |||
2004-09-16 | WOC long final | Västervåla, Västerås | W | Norway | 2 | 1:23:26 | |||
2004-09-13 | WOC middle qualification | Tortuna, Västerås | W1 | Norway | 3 | 28:42 | |||
2004-09-12 | WOC long qualification | Västervåla, Västerås | W1 | Norway | 5 | 46:50 | |||
2004-07-17 | EOC relay | Skjoldnæsholm | W | Norway 1 | 2 | 1:54:29 | 3 etapas | 41:07 ( 2) | |
2004-07-16 | EOC long final | Klinteskoven | W | Norway | 6 | 1:06:44 | |||
2004-07-14 | EOC sprint qualification | Roskilde City Nord | W2 | Norway | 5 | 14:38 | |||
2004-07-14 | EOC sprint final | Roskilde city | W | Norway | 15 | 13:29 | |||
2004-07-13 | EOC middle final | Grønholt Hegn | W | Norway | 1 | 29:58 | |||
2004-07-11 | EOC middle qualification | Bidstrup | W3 | Norway | 5 | 29:21 | |||
2004-07-10 | EOC long qualification | Bidstrup | W1 | Norway | 7 | 50:23 | |||
2003-08-09 | WOC relay | Pfannenstiel, Rapperswil | W | Norway | 3 | 2:05:18 | 3 etapas | 42:32 ( 4) | |
2003-08-08 | WOC middle qualification | Trin, Rapperswil/Jona | W2 | Norway | 1 | 25:06 | |||
2003-08-08 | WOC middle final | Bot, Fiena Trin | W | Norway | 2 | 32:57 | |||
2003-08-06 | WOC long final | Eschenberg - Rossberg | W | Norway | 7 | 1:34:57 | |||
2003-08-04 | WOC long qualification | Zugerberg, Rapperswil/Jona | W3 | Norway | 2 | 44:32 | |||
2003-05-04 | NOC relay | Flen | W | Norway | 3 | 2:07:30 | 3 etapas | 42:04 ( 5) | |
2003-05-01 | NOC sprint + classic + short | Hosjöbadet, Harpsund, Dunker | W21 | Norway | 2 diena 3 diena | 1:03:26 ( 1) 31:53 (17) | |||
2002-10-02 | World cup, event 15 sprint qualification | Brno | D2 | Norway | 1 | 12:18 | |||
2002-10-02 | World cup, event 15 sprint final | Brno | D | Norway | 5 | 17:03 | |||
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | W | Norway | 2 | 53:16 | |||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | W1 | Norway | 1 | 44:08 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | W1 | Norway | 1 | 13:54 | |||
2002-09-28 | EOC sprint final | Sümeg | W | Norway | 9 | 14:36 | |||
2002-09-27 | EOC relay | Sümeg | W | Norway 2 | 1 | 1:52:48 | 3 etapas | 35:51 ( 2) | |
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | W3 | Norway | 9 | 20:28 | |||
2002-09-25 | EOC middle final | Sümeg | W | Norway | 9 | 27:35 | |||
2002-06-09 | World cup, event 5 long | Fribourg | D | Norway | 2 | 53:57 | |||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay | Fribourg | D | Norway | 5 | 1:59:51 | 3 etapas | 35:25 ( 4) | |
2002-06-07 | World cup, event 3 sprint | Lausanne | D | Norway | 3 | 14:03 | |||
2002-06-03 | World cup, event 2 long | Chiny | DA | Norway | 3 | 1:00:27 | |||
2002-06-02 | World cup, event 1 middle | Arlon | D | Norway | 10 | 26:51 | |||
2002-06-01 | World cup, event 1 middle qual. | Arlon | D2 | Norway | 6 | 24:14 | |||
2001-08-19 | World games relay | Akita | X | Norway | 1 | 1:36:34 | 2 etapas | 23:50 ( 2) | |
2001-08-18 | World games middle | Akita | W | Norway | 1 | 33:38 | |||
2001-08-04 | WOC short final | Vattula, Tampere | W | Norway | 1 | 25:41 | |||
2001-08-03 | WOC short qual | Tampere | W1 | Norway | 2 | 25:07 | |||
2001-08-02 | WOC relay | Pulesjärvi, Tampere | W | Norway | 3 | 2:41:00 | 4 etapas | 42:58 ( 1) | |
2001-07-31 | WOC classic final | Teisko, Tampere | W | Norway | 6 | 1:17:07 | |||
2001-07-30 | WOC classic qual | Tampere | W1 | Norway | 7 | 44:54 | |||
2001-07-27 | WOC sprint | Kauppi, Tampere | W | Norway | 7 | 11:28 | |||
2001-06-10 | NOC relay | Mikkeli, FIN | D21 | Norway | 1 | 2:09:40 | 3 etapas | 45:32 ( 1) | |
2001-06-08 | NOC long and short | Mikkeli | D21 | Norway | 1 diena 2 diena | 1:04:48 ( 1) 21:39 ( 4) | |||
2000-07-20 | World cup, event 9 | Lahti | D | Norway | 3 | 16:36 | |||
2000-07-18 | World cup, event 8 | Heinola | D | Norway | 8 | 2:05:14 | 1 diena 2 diena 3 diena | 27:56 ( 3) T 35:44 ( 8) T 1:01:34 (12) | |
2000-07-04 | EOC short | Truskavets | W | Norway | 18 | 30:00 | |||
2000-07-03 | EOC classic final | Truskavets | W | Norway | 1 | 1:04:49 | |||
2000-07-01 | EOC classic qualification | Truskavets | W3 | Norway | 2 | 44:16 | |||
2000-06-30 | EOC relay | Truskavets | W | Norway | 1 | 2:16:18 | 3 etapas | 33:54 ( 2) | |
1999-08-08 | WOC relay | Loch Vaa & Kinchurdy, Inverness | W | Norway | 1 | 2:55:56 | 4 etapas | 43:45 ( 5) | |
1999-08-07 | WOC short | Dallaschyle Wood, Inverness | W | Norway | 22 | 30:24 | |||
1999-08-06 | WOC short qual. | Inverness, SCO | W1 | Norway | 1 | 31:44 | |||
1999-08-04 | WOC classic | Glen Affric, Inverness, SCO | W | Norway | 2 | 1:18:30 | |||
1999-08-02 | WOC classic qual. | Inverness, SCO | W1 | Norway | 4 | 52:29 | |||
1998-10-03 | World cup, event 13, classic | Hämeenlinna | DA | Norway | 1 | 59:11 | |||
1998-10-02 | World cup, event 12, short final | Hämeenlinna | DA | Norway | 5 | 27:23 | |||
1998-10-01 | World cup, event 12, short qualification | Hämeenlinna | D1 | Norway | 1 | 26:13 | |||
1998-09-29 | World cup, event 11 relay | Otepaa | D | Norway 1 | 1 | 1:59:29 | 3 etapas | 40:28 ( 3) | |
1998-09-27 | World cup, event 10, classic final | Otepaa | DA | Norway | 1 | 57:31 | |||
1998-09-26 | World cup, event 10, classic qual | Otepaa | D3 | Norway | 1 | 40:52 | |||
1998-09-20 | World cup, event 9, short final | Tetranska Lomnice | DA | Norway | 19 | 30:42 | |||
1998-09-19 | World cup, event 9, short qualification | Tetranska Lomnice | D3 | Norway | 1 | 25:25 | |||
1998-09-17 | World cup, event 8, classic | Tetranska Lomnice | DA | Norway | 6 | 1:02:34 | |||
1998-09-15 | World cup, event 7, final | Krakow | DA | Norway | 1 | 1:00:12 | |||
1998-09-14 | World cup, event 7, qualification | Krakow | D1 | Norway | 2 | 38:32 | |||
1998-09-12 | World cup, event 6 relay | Krakow | D | Norway | 1 | 2:09:48 | 3 etapas | 47:18 ( 1) | |
1998-07-20 | World cup, event 5 | Gavle | D | Norway | 1 | 4:03:25 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:01:12 (10) 53:32 ( 2) 42:44 ( 4) 30:08 ( 1) 55:49 ( 5) | |
1998-05-31 | World cup, event 4, short final | Lake District | DA | Norway | 9 | 27:25 | |||
1998-05-30 | World cup, event 4, short qual | Lake District | D2 | Norway | 1 | 22:51 | |||
1998-05-28 | World cup, event 3 classic | Lake District | DA | Norway | 4 | 1:09:47 | |||
1998-05-25 | World cup, event 2 relay | Killarney | D | Norway 1 | 5 | 1:44:22 | 3 etapas | 35:24 ( 2) | |
1998-05-23 | World cup, event 1, final | Killarney | DA | Norway | 1 | 1:01:29 | |||
1998-05-22 | World cup, event 1, qualification | Killarney | D2 | Norway | 1 | 42:29 | |||
1997-08-16 | WOC relay | Omholt, Grimstad | W | Norway | 2 | 2:52:56 | 4 etapas | 52:48 ( 1) | |
1997-08-14 | WOC short qualification | Grimstad | W3 | Norway | 2 | 24:19 | |||
1997-08-14 | WOC short final | Omholt, Grimstad | W | Norway | 3 | 25:56 | |||
1997-08-12 | WOC classic final | Fjære, Grimstad | W | Norway | 1 | 1:12:56 | |||
1997-08-11 | WOC classic qualification | Grimstad | W1 | Norway | 4 | 43:36 | |||
1996-08-24 | World cup, event 10 classic | Villard de Lans | DA | Norway | 5 | 1:10:07 | |||
1996-08-21 | World cup, event 9 classic ms | Illgraben, Leuk | D | Norway | 5 | 1:01:18 | |||
1996-08-17 | World cup, event 7 relay | Langnau | D | Norway | 2 | 2:09:14 | 3 etapas | 41:06 ( 3) | |
1996-08-03 | World cup, event 5 classic | Vestmarka | D | Norway | 4 | 1:09:07 | |||
1996-07-30 | World cup, event 4, qualification | Mölndal | D1 | Norway | 2 | 26:23 | |||
1996-07-30 | World cup, event 4, final short | Mölndal | DA | Norway | 2 | 27:01 | |||
1996-05-12 | World cup, event 3 relay | Cesis | D | Norway | 2 | 2:20:21 | 3 etapas | 47:16 ( 2) | |
1996-05-11 | World cup, event 2 classic | Cesis | DA | Norway | 33 | 1:11:10 | |||
1996-05-08 | World cup, event 1, final classic | Juodkrantė, Neringa | DA | Norway | 1 | 1:01:13 | T | ||
1996-05-07 | World cup, event 1, qualification | Smiltynė, Neringa | D2 | Norway | 5 | 36:53 | T | ||
1995-08-20 | WOC relay | Köterberg, Detmold | W | Norway | 6 | 3:02:22 | 4 etapas | 54:28 ( 6) | |
1995-08-18 | WOC short qualification | Detmold | W2 | Norway | 6 | 30:46 | |||
1995-08-18 | WOC short final | Hasenkanzel, Detmold | W | Norway | 7 | 29:45 | |||
1995-08-16 | WOC classic final | Mordkuhle, Detmold | W | Norway | 11 | 1:11:14 | |||
1995-08-15 | WOC classic qualification | Detmold | W2 | Norway | 6 | 52:25 | |||
1995-06-04 | NOC short distance | Skellefteå | D | Norway | 31 | 32:05 | |||
1995-06-02 | NOC classic | Skellefteå | D | Norway | 39 | 1:22:46 | |||
1994-09-25 | World cup, event 7, classic | Quedlinburg | W | Norway | 5 | 1:10:50 | |||
1994-08-13 | World cup, event 5, mass start | Farun | W | Norway | 24 | 1:23:06 | |||
1993-10-14 | WOC relay | Rockhouse Mountain | W | Norway | dsq | 1 etapas | 43:15 ( 3) | ||
1993-10-10 | WOC short final | Lake Sebago-Pole Brook Mountain | WB | Norway | 6 | 23:42 | |||
1993-10-09 | WOC short qualification | Lake Welch | W1 | Norway | 17 | 27:28 | |||
1993-06-03 | NOC | Sibbo | W | Norway | 1 diena 2 diena | 1:13:11 (15) 29:13 (17) | |||
1992-07-12 | JWOC relay | Laajavuori,Jyväskylä | W | Norway 1 | 3 | 1:37:43 | 1 etapas | 29:56 ( 2) | |
1992-07-10 | JWOC classic | Himos, Jyväskylä | W | Norway | 3 | 44:43 | |||
1992-06-07 | NOC relay | Rena | W20 | Norway | 1 | 2:39:36 | 4 etapas | 39:19 ( 1) | |
1992-06-04 | NOC classic + short | Rena | W20 | Norway | 1 diena 2 diena | 55:39 ( 4) 24:08 ( 2) | |||
1991-07-12 | JWOC relay | Konradshöhe, Berlin | W | Norway | 3 | 2:45:51 | 1 etapas | 53:39 ( 2) | |
1991-07-11 | JWOC classic | Apollo, Berlin | W | Norway | 15 | 1:08:28 | |||
1991-07-09 | JWOC short final | Schäferberg, Berlin | W | Norway | 24 | 28:03 | |||
1990-07-14 | JWOC relay | Nattberg, Älvsbyn | W | Norway | 1:42:05 | 1 etapas | 32:36 ( 2) | ||
1990-07-13 | JWOC classic | Nattberg, Älvsbyn | W | Norway | 11 | 54:25 |