Varžybų skaičius: 47
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-02-18 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Madona | V21L | Kāpa OK | 4 | 1:55:23 | 3 etapas | 32:25 ( 3) T | |
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Madona | M_L | Kāpa OK | 6 | 55:15 | T | ||
2023-03-05 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. ilga | Madona | V_L | Kāpa OK | 6 | 1:30:03 | T | ||
2023-03-04 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Madona | V_L | Kāpa OK | 7 | 50:39 | T | ||
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Daugavpils | V | Kāpa OK | 5 | 1:27:43 | 2 etapas | 30:39 ( 6) | |
2018-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Vanagkalns, Jaunpiebalgas novads | M_L | Kāpa OK | 1 diena 2 diena | 39:29 ( 6) 1:25:02 ( 6) | |||
2016-02-21 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Korneti | M_L | Kāpa OK, Saulkrasti | 7 | 1:01:35 | |||
2016-02-20 | Lietuvos ir Latvijos čemp. sprintas | Korneti | M_L | Kāpa OK, Saulkrasti | 6 | 24:42 | |||
2015-03-01 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Madona | M_L | Kāpa OK | 2 | 1:28:03 | 2 etapas | 29:05 ( 2) | |
2015-02-28 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Madona | M_L | Kāpa OK | 4 | 36:16 | |||
2013-03-10 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Gaizinkalns, Madona | M_L | Kāpa OK | 1 | 1:51:12 | 2 etapas | 32:43 ( 1) | |
2013-03-09 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Gaizinkalns, Madona | M_L | Kāpa OK | 2 | 46:47 | |||
2013-02-13 | EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint | Gaizinkalns | M | Latvia | 1 diena | 1:05:07 (44) | |||
2012-05-26 | Baltic masters and open championship | Ratnieki, Sigulda | MA | Kāpa OK | 2 | 2:01:30 | 1 diena 2 diena | 1:22:48 ( 2) 38:42 ( 2) | |
2011-02-27 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Jaunā Forštate, Daugavpils | M_L | Kāpa OK 2 | dsq | 1 etapas | dsq T | ||
2011-02-26 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Jaunā Forštate, Daugavpils | M_L | Kāpa OK | 7 | 57:48 | T | ||
2010-05-23 | Baltic championship relay | Selgise | M | Latvia 1 | dsq | 2 etapas | 49:34 ( 8) | ||
2010-05-22 | Baltic championship | Selgise | M | Latvia | 26 | 1:48:35 | |||
2009-05-30 | Baltic championship | Kuldīga | M | Latvia | 2:01:16 | ||||
2007-05-20 | SELL games relay | Karmėlava, Kaunas | H | Riga Technical University | 6 | 1:55:12 | 2 etapas | 37:01 ( 7) T | |
2007-05-18 | SELL games sprint + middle | Kaunas + Arlaviškės | H | Riga Technical University | 1 diena 2 diena | 18:01 (37) T 45:30 ( 7) T | |||
2007-02-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Varnikų miškas | V | Puikas, Latvija | 3 | 1:47:42 | 2 etapas | 35:25 ( 3) T | |
2007-02-17 | Lietuvos čemp. ilga | Varnikai | V | 1:45:32 | T | ||||
2005-09-25 | Baltic junior cup | Bjärnum | M20 | Latvia | 12 | 1:06:30 | |||
2005-09-24 | Baltic junior cup relay | Perstorp | X | Latvia 5 | 12 | 3:16:16 | 6 etapas | 46:17 ( 9) | |
2004-05-23 | Baltic championship relay | Haanja Plaani | M | Latvia 5 | dsq | 1 etapas | 1:21:50 (15) | ||
2004-05-22 | Baltic championship | Haanja Plaani | M20 | Latvia | 1 diena | 1:14:46 (12) | |||
2004-01-24 | JWOC EYOC relay | Vuokatti | M20 | Latvia | 7 | 1:26:35 | 1 etapas | 29:24 (12) | |
2004-01-21 | JWOC EYOC long + middle | Vuokatti | M20 | Latvia | 1 diena 2 diena | 1:33:00 (35) 33:56 (25) | |||
2003-06-22 | EYOC relay | Pezinok | M18 | Latvija | 10 | 1:49:28 | 2 etapas | 41:06 (14) | |
2003-06-20 | EYOC sprint + long | Pezinok | M18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 14:41 (55) T 1:00:50 (38) T | |||
2003-05-25 | Baltic championship relay | Ventspils | H18 | Latvia | 1 | 2:15:40 | 3 etapas | 51:41 ( 2) | |
2003-05-24 | Baltic championship | Ventspils | H18 | Kapa, Rigas r. BJSS | 2 | 1:02:09 | |||
2002-02-02 | JWOC EYOC relay | Jablonec nad Nisou | M18 | Latvia | 4 | 1:25:26 | 1 etapas | 26:02 ( 3) | |
2002-01-30 | JWOC EYOC classic + short | Jablonec nad Nisou - Harrachov | M18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 1:37:01 (15) 30:35 (24) | |||
2002-01-19 | Lietuvos čemp. vidutinė | Palūšė | H21 | Kapa OK | 41:28 | ||||
2002-01-18 | Lietuvos čemp. sprintas | Palūšė | H21 | Kapa OK | 14:56 | ||||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... | Vilnius | H16 | Latvia 2 | 1 | 1:11:08 | 2 etapas | 23:09 ( 2) | |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė | Vilnius | H16 | Latvia | 14 | 50:07 | T | ||
2001-06-24 | EYOC relay | Pardubice | M16 | Latvia | 7 | 2:37:05 | 1 etapas | 53:54 (10) | |
2001-06-23 | EYOC classic | Pardubice | M16 | Latvia | 26 | 1:01:16 | |||
2001-02-23 | Lietuvos čemp. trumpa | Zarasai | H | Kapa OK | 18 | 38:07 | |||
2000-10-12 | Baltic junior cup | Gdynia | H16 | Latvia | 14 | 50:09 | |||
2000-05-28 | Baltic championship relay | Alūksne | M16 | Latvia | 3 | 2:07:45 | 2 etapas | 56:20 | |
2000-05-27 | Baltic championship | Alūksne | M16 | Latvia | 9 | 48:24 | |||
1999-10-09 | Lietuvos taurė | Aukštadvaris | H14 | Kapa OK | 3 | 51:25 | 1 diena 2 diena | 23:46 ( 3) 27:39 ( 4) | |
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | H12A | Kapa, Carnikava | 52 | 2:20:46 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 23:42 (29) 19:43 (25) 17:25 (11) 1:03:47 (85) 16:09 (29) |