Varžybų skaičius: 74
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2006-07-13 | WOC relay | Joensuu | W | Estonia | dsq | 1 etapas | 1:08:30 ( 6) | ||
2006-07-12 | WOC long final | Joensuu | WB | Estonia | dnf | ||||
2006-07-10 | WOC middle | Joensuu | W | Estonia | 36 | 1:11:37 | |||
2006-07-09 | WOC long qualification | Joensuu | W1 | Estonia | dsq | ||||
2004-09-04 | CISM relay | Harskamp | W | Estonia | 3 | 1:35:44 | 2 etapas | 31:03 ( 2) | |
2004-09-01 | CISM middle + long | Harskamp | W | Estonia | 1 diena 2 diena | 30:47 (14) 57:11 (12) | |||
2004-05-23 | Baltic championship relay | Haanja Plaani | W | Estonia | 2 | 2:24:01 | 1 etapas | 47:38 ( 4) | |
2004-05-22 | Baltic championship | Haanja Plaani | W | Kobras | 1 diena | 1:13:08 ( 5) | |||
2003-08-23 | CISM relay | Gudeliai, Vilnius | W | Estonia | 6 | 2:26:28 | 1 etapas | 44:51 ( 2) T | |
2003-08-20 | CISM individual | Pabradė, Vilnius | W | Estonia | 20 | 1:59:58 | 1 diena 2 diena | 1:01:26 (26) T 58:32 (12) T | |
2002-06-22 | CISM relay | Allentsteig | W | Estonia | 5 | 2:11:25 | 2 etapas | 44:28 ( 4) | |
2002-06-19 | CISM individual | Allentsteig | W | Estonia | 18 | 2:04:35 | 1 diena 2 diena | 59:01 (23) 1:05:34 (15) | |
2001-10-13 | CISM relay | Beje | W | Estonia | 2 | 2:14:02 | 2 etapas | 44:35 ( 4) | |
2001-10-10 | CISM individual | Beje | W | Estonia | 7 | 1:30:58 | 1 diena 2 diena | 41:47 ( 4) 49:11 (14) | |
2001-08-28 | CISM european relay | Smiltynė, Klaipėda | W | Estonia | 3 | 1:47:17 | 2 etapas | 35:25 ( 3) | |
2001-08-26 | CISM european individual | Klaipėda | W | Estonia | 21 | 1:54:26 | 1 diena 2 diena | 51:23 (18) T 1:03:03 (20) T | |
2001-05-26 | Baltic championship | Pikajärve | W | Estonia | dsq | ||||
2000-08-23 | CISM individual | Evjemoen | W | Estonia | 52:18 | 1 diena 2 diena | 52:18 (20) dsq | ||
2000-07-18 | World cup, event 8 | Heinola | D | Estonia | 59 | 2:39:06 | 1 diena 2 diena 3 diena | 39:16 (62) T 48:00 (75) T 1:11:50 (43) | |
2000-07-04 | EOC short | Truskavets | W | Estonia | 60 | 36:50 | |||
2000-07-03 | EOC classic final | Truskavets | W | Estonia | 55 | 1:54:33 | |||
2000-07-01 | EOC classic qualification | Truskavets | W1 | Estonia | 15 | 50:20 | |||
2000-06-30 | EOC relay | Truskavets | W | Estonia | 9 | 2:31:37 | 2 etapas | 54:22 (12) | |
2000-05-28 | Baltic championship relay | Alūksne | W | Estonia | 3 | 2:34:59 | 2 etapas | 53:45 | |
2000-05-27 | Baltic championship | Alūksne | W | Estonia | 5 | 1:01:40 | |||
1999-08-08 | WOC relay | Loch Vaa & Kinchurdy, Inverness | W | Estonia | 15 | 3:47:14 | 2 etapas | 51:45 (10) | |
1999-08-07 | WOC short | Dallaschyle Wood, Inverness | W | Estonia | 57 | 37:16 | |||
1999-08-06 | WOC short qual. | Inverness, SCO | W3 | Estonia | 15 | 38:06 | |||
1999-08-04 | WOC classic | Glen Affric, Inverness, SCO | W | Estonia | 47 | 1:35:59 | |||
1999-08-02 | WOC classic qual. | Inverness, SCO | W1 | Estonia | 17 | 58:53 | |||
1999-05-30 | Baltic championship relay | Gražutė, Zarasai | W | Estonia | 1 | 2:28:41 | 1 etapas | 51:42 ( 3) T | |
1999-05-29 | Baltic championship | Gražutė, Zarasai | W | Estonia | 4 | 1:08:47 | T | ||
1998-08-16 | Baltic championship relay | Kirikuküla | W | Estonia | 1 | 2:09:25 | 1 etapas | 40:46 ( 1) | |
1998-08-15 | Baltic championship | Kirikuküla | W | Estonia | 3 | 1:13:01 | |||
1998-01-22 | WOC relay | Windishgarstner Tal | W | Estonia | 5 | 1:16:09 | 1 etapas | 1:16:09 ( 6) | |
1998-01-21 | WOC short + classic | Windishgarstner Tal | W | Estonia | 1 diena 2 diena | 59:23 (19) 1:41:43 (18) | |||
1997-08-16 | WOC relay | Omholt, Grimstad | W | Estonia | 7 | 3:21:56 | 2 etapas | 40:17 ( 7) | |
1997-08-14 | WOC short qualification | Grimstad | W2 | Estonia | 13 | 29:33 | |||
1997-08-14 | WOC short final | Omholt, Grimstad | W | Estonia | 17 | 29:18 | |||
1997-08-12 | WOC classic final | Fjære, Grimstad | W | Estonia | 46 | 1:38:13 | |||
1997-08-11 | WOC classic qualification | Grimstad | W1 | Estonia | 29 | 55:31 | |||
1997-07-06 | Baltic sea games | Sapieginė | D | Estonia | 2 | 3:22:24 | 4 etapas | 55:16 ( 6) | |
1997-07-03 | Baltic sea games classic + short | Šilėnai, Papiškės, Vilnius | D | Estonia | 1 diena 2 diena | 1:14:23 (14) T 29:23 ( 2) T | |||
1996-09-15 | Baltic championship relay | Baltis, Molėtai | W | Estonia | 1 | 2:13:05 | 1 etapas | 40:10 ( 1) | |
1996-09-14 | Baltic championship | Baltis, Molėtai | W | Estonia | 2 | 1:05:06 | |||
1996-07-20 | WUOC relay | Veszprém | W | Estonia | 7 | 3:03:18 | 1 etapas | 39:06 ( 5) | |
1996-07-18 | WUOC classic | Veszprém | W | Estonia | 28 | 1:07:24 | |||
1996-07-16 | WUOC short qual. | Veszprém | W3 | Estonia | 4 | 20:53 | |||
1996-07-16 | WUOC short | Veszprém | W | Estonia | 30 | 31:16 | |||
1996-05-12 | World cup, event 3 relay | Cesis | D | Estonia | 11 | 2:34:12 | 2 etapas | 51:43 ( 9) | |
1996-05-11 | World cup, event 2 classic | Cesis | DB | Estonia | 2 | 58:17 | |||
1996-02-24 | WOC relay | Lillehammer | W | Estonia | 5 | 2:07:00 | 2 etapas | 44:11 ( 5) | |
1996-02-21 | WOC classic + short | Lillehammer | W | Estonia | 1 diena 2 diena | dsq 40:24 (23) | |||
1995-05-28 | Baltic championship relay | Haanja | W | Estonia | 1 | 2:16:23 | 1 etapas | 46:36 ( 1) | |
1995-05-27 | Baltic championship | Haanja | W | Estonia | 11 | 1:15:19 | |||
1994-09-17 | Baltic championship | Cesis | W | Estonia | 14 | 1:42:47 | |||
1994-02-05 | WOC relay | Val di Non | W | Estonia | 7 | 2:09:52 | 1 etapas | 41:45 ( 9) | |
1994-02-03 | WOC classic + short | Val di Non | W | Estonia | 1 diena 2 diena | 1:40:11 (20) 35:57 (27) | |||
1993-09-05 | Baltic championship relay | Ignalina | W | Estonia 2 | 2 | 3:08:25 | 2 etapas | 50:33 ( 4) | |
1993-09-04 | Baltic championship | Ignalina | W | Estonia | 19 | 1:56:29 | |||
1993-06-26 | Baltic sea games classic + short | Põlula | W | Estonia | 1 diena 2 diena | 1:09:36 (26) 29:43 (28) | |||
1993-06-25 | Baltic sea games | Põlula | W | Estonia | 3 | 3:05:58 | 2 etapas | 50:28 ( 3) | |
1992-09-06 | Baltic championship relay | Hiiumaa, Kõpu | W | Estonia | 4 | 2:29:35 | 3 etapas | 57:03 ( 6) | |
1992-09-05 | Baltic championship | Hiiumaa, Kõpu | W | Estonia | 3 | 51:00 | |||
1992-06-07 | NOC relay | Rena | W | Estonia | 10 | 3:12:16 | 2 etapas | 47:33 (10) | |
1992-06-04 | NOC classic + short | Rena | W | Estonia | 1 diena 2 diena | 1:30:39 (47) 30:20 (38) | |||
1992-01-31 | WOC relay | Chapelle des Bois, Pontarlier | W | Estonia | 4 | 2:19:54 | 2 etapas | ||
1992-01-28 | WOC classic + short | Chapelle des Bois, Pontarlier | W | Estonia | 1 diena 2 diena | 1:27:58 ( 9) 32:10 ( 5) | |||
1991-09-07 | Baltic championship | Daugavpils | W | Estonia | 14 | 1:11:46 | |||
1990-09-02 | Baltic championship relay | Aukštadvaris | W | Estonia | 6 | 4:38:19 | 2 etapas | 1:05:30 ( 4) | |
1990-09-01 | Baltic championship | Aukštadvaris | W | Estonia | 20 | 1:21:52 | |||
1989-12-07 | USSR championship classic | Gornozavodsk, Permskaia obl. | W | Estonia | 12 | 1:49:38 | |||
1988-06-11 | Baltic championship | Augstroze | W17 | Estonia | 7 | 1:10:12 | |||
1982-09-18 | USSR profsojuz | Sumy | W | Kalev | 33 | 3:30:09 | 1 diena 2 diena | 1:21:28 (13) 2:08:41 (38) |