Varžybų skaičius: 57
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2011-05-21 | Baltic championship | Juodkrantė | M | Latvia | 17 | 1:34:07 | T | ||
2010-06-02 | EOC relay | Yasna polyana | M | Latvia | 2:23:40 | 1 etapas | 42:30 (28) | ||
2010-06-01 | EOC middle qualification | Yasna polyana | M3 | Latvia | 30 | 33:22 | |||
2010-05-31 | EOC long qualification | Yasna polyana | M1 | Latvia | 28 | 1:25:15 | |||
2010-05-30 | EOC sprint qualification | Primorsko | M2 | Latvia | 28 | 15:13 | |||
2009-09-19 | CISM relay | Viitka | M | Latvia | 14 | 2:13:23 | 3 etapas | 42:01 (10) | |
2009-09-16 | CISM long + middle | Vastseliina | M | Latvia | 1 diena 2 diena | 1:27:11 (25) 30:57 (25) | |||
2009-08-20 | WOC sprint qualification | Kiralyasztal, Miskolc | M3 | Latvia | 16 | 16:22 | |||
2009-08-17 | WOC long qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | M3 | Latvia | 20 | 1:07:06 | |||
2009-05-30 | Baltic championship | Kuldīga | M | Latvia | 9 | 1:36:13 | |||
2008-10-11 | CISM relay | Naravai, Prienai | M | Latvia 2 | 17 | 2:13:01 | 3 etapas | 44:12 (15) T | |
2008-10-08 | CISM middle + long | Aukštadvaris | M | Latvia | 1 diena 2 diena | 32:02 (32) T 1:28:06 (45) T | |||
2008-08-02 | WUOC relay | Prangli | MX | EST-LAT-LAT-EST | 3 | 2:22:55 | 2 etapas | 49:49 ( 2) | |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle | Tartu, Veskimõisa, Prangli | M | Latvia | 1 diena 3 diena | 14:48 (25) 45:00 (44) | |||
2008-05-11 | Baltic championship | Paneriai, Vilnius | M | Latvia | 19 | 1:38:45 | T | ||
2008-05-10 | Baltic championship relay | Sapieginė, Vilnius | M | Latvia 3 | 8 | 2:19:23 | 2 etapas | 47:50 (11) T | |
2007-09-07 | CISM relay | Zagreb | M | Latvia | 21 | 2:28:06 | 1 etapas | 48:33 (29) | |
2007-09-04 | CISM middle + long | Zagreb | M | Latvia | 1 diena 2 diena | 30:26 (57) 1:25:17 (65) | |||
2007-07-03 | Baltic military sports games | Giruliai | V1 | Latvija | 10 | 43:55 | T | ||
2006-10-01 | Baltic junior cup relay | Sopot | X | Latvia 3 | 3:10:12 | 6 etapas | 46:20 | ||
2006-09-30 | Baltic junior cup | Sopot | M20 | Latvia | 13 | 1:17:36 | |||
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... | Gelgaudiškis | H20 | Latvia | 5 | 2:35:00 | 2 etapas | 50:42 ( 3) T | |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... | Švarcgiris, Jurbarkas | H20 | Latvia | 7 | 40:03 | T | ||
2006-07-08 | JWOC relay | Druskininkai | M | Latvia 2 | 2:52:23 | 3 etapas | 55:58 (35) T | ||
2006-07-07 | JWOC middle | Druskininkai | MB | Latvia | 12 | 26:18 | T | ||
2006-07-06 | JWOC middle qual. | Druskininkai | M1 | Latvia | 27 | 26:24 | T | ||
2006-07-04 | JWOC long | Druskininkai | M | Latvia | 70 | 1:36:59 | T | ||
2006-07-03 | JWOC sprint | Druskininkai | M | Latvia | 72 | 13:36 | T | ||
2006-06-04 | Baltic championship relay | Saldus | M | Latvia 5 | 13 | 3:28:30 | 1 etapas | 1:11:20 (15) | |
2006-06-03 | Baltic championship | Saldus | M20 | Latvia | 1 diena | 1:30:05 (13) | |||
2005-09-25 | Baltic junior cup | Bjärnum | M20 | Latvia | 13 | 1:06:56 | |||
2005-09-24 | Baltic junior cup relay | Perstorp | X | Latvia 4 | 11 | 3:16:01 | 6 etapas | 51:30 (17) | |
2005-07-16 | JWOC relay | San Bernardino, Ticino | M | Latvia 2 | 3:01:49 | 2 etapas | 1:02:45 (33) | ||
2005-07-14 | JWOC long | Arcegno, Ticino | M | Latvia | 98 | 1:53:48 | |||
2005-07-13 | JWOC middle final | Taverne, Ticino | MC | Latvia | 1 | 20:32 | |||
2005-07-12 | JWOC middle qualification | Tesserete, Ticino | M1 | Latvia | 45 | 34:21 | |||
2005-05-22 | Baltic championship relay | Bubiai, Šiaulių r. | M | Latvia 5 | 11 | 2:51:29 | 1 etapas | 58:46 (14) T | |
2005-05-21 | Baltic championship | Jautmalkė, Šiaulių r. | M20 | Latvia | 1 diena | 1:31:14 T | |||
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | H | Ogre OK | 30 | 2:10:42 | 1 diena 2 diena | 41:07 (28) T 1:29:35 (30) T | |
2004-10-03 | Baltic junior cup | Viečiūnai, Druskininkai | H18 | Latvia | 7 | 48:35 | T | ||
2004-10-02 | Baltic junior cup relay | Ratnyčia | X | Latvia 3 | 13 | 2:47:34 | 1 etapas | 38:32 (23) | |
2004-06-25 | EYOC sprint + long | Salzburg | M18 | Latvia | 1 diena 2 diena | dsq 1:24:36 (65) | |||
2004-05-23 | Baltic championship relay | Haanja Plaani | M18 | Latvia 2 | 5 | 1:43:43 | 2 etapas | 34:08 ( 5) | |
2004-05-22 | Baltic championship | Haanja Plaani | M18 | Latvia | 1 diena | 1:01:24 (12) | |||
2003-07-12 | JWOC relay | Rosma | M | Latvia 2 | 2:13:25 | 2 etapas | 36:42 (32) | ||
2003-07-10 | JWOC classic | Uniküla | M | Latvia | 86 | 1:23:59 | |||
2003-07-09 | JWOC short final | Küka | MB | Latvia | 27 | 29:21 | |||
2003-07-08 | JWOC short qualification | Küka | M1 | Latvia | 26 | 25:07 | |||
2003-05-25 | Baltic championship relay | Ventspils | M18 | Latvia | 3 | 1:56:43 | 1 etapas | 44:52 ( 8) | |
2003-05-24 | Baltic championship | Ventspils | M18 | Latvia | 13 | 1:18:42 | |||
2002-10-13 | Baltic junior cup relay | Ventspils | X | Latvia 2 | 10 | 3:05:24 | 4 etapas | 35:51 ( 6) | |
2002-10-12 | Baltic junior cup | Ventspils | H16 | Latvia | 3 | 36:56 | |||
2002-06-22 | EYOC relay | Wyniki, Gdynia | M16 | Latvia | 2 | 1:40:18 | 1 etapas | 35:43 (10) | |
2002-06-21 | EYOC sprint + middle | Wyniki, Gdynia | M16 | Latvia | 1 diena 2 diena | 16:45 (22) 38:57 (20) | |||
2002-05-19 | Baltic championship relay | Nemunaitis, Alytus | M18 | Latvia 2 | 5 | 2:14:36 | 1 etapas | 46:10 ( 7) | |
2002-05-18 | Baltic championship | Nemunaitis, Alytus | M16 | Latvia | 8 | 51:27 | T | ||
2001-10-20 | Lietuvos taurė | Juodkrantė | H16 | Ogre | 20 | 1:19:16 | 1 diena 2 diena | 45:00 (28) T 34:16 ( 8) T |