Varžybų skaičius: 31
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-24 | EYOC relay | Szczecin | M18 | Latvia | 6 | 2:03:05 | 3 etapas | 43:11 (15) | |
2024-06-23 | EYOC sprint | Szczecin | M18 | Latvia | 59 | 14:03 | T | ||
2024-06-22 | EYOC long | Szczecin | M18 | Latvia | 13 | 59:25 | T | ||
2024-05-19 | Baltic championship relay | Ignalina | M20 | Latvia | 2 | 2:15:21 | 1 etapas | 44:38 ( 3) T | |
2024-05-18 | Baltic championship | Ignalina | M18 | Latvia | 3 | 1:25:27 | T | ||
2023-10-29 | Baltic junior cup relay | Szczecin | X | Latvia | 11 | 3:07:20 | 6 etapas | 47:03 (18) | |
2023-10-28 | Baltic junior cup | Szczecin | M20 | Latvia | 10 | 1:11:49 | |||
2023-07-08 | JWOC relay | Baia Mare | M20 | Latvia | 16 | 1:44:40 | 1 etapas | 32:52 ( 5) | |
2023-07-07 | JWOC long | Baia Mare | M20 | Latvia | 70 | 1:33:36 | |||
2023-07-05 | JWOC middle | Baia Mare | M20 | Latvia | 59 | 31:35 | |||
2023-07-04 | JWOC sprint relay | Baia Mare | X | Latvia | 24 | 54:11 | 3 etapas | 13:45 (31) | |
2023-07-03 | JWOC sprint | Baia Mare | M20 | Latvia | 54 | 17:38 | |||
2023-06-25 | EYOC relay | Velingrad | M18 | Latvia | 12 | 1:34:01 | 3 etapas | 28:36 ( 1) T | |
2023-06-24 | EYOC long | Velingrad | M18 | Latvia | 23 | 1:06:24 | T | ||
2023-06-23 | EYOC sprint | Velingrad | M18 | Latvia | 21 | 13:41 | |||
2023-05-28 | Baltic championship relay | Värska | M20 | LAT 1 | 2 | 2:11:37 | 3 etapas | 43:27 ( 2) T | |
2023-05-27 | Baltic championship | Värska | M18 | Latvia | 1 | 59:28 | T | ||
2022-10-30 | Baltic junior cup relay | Ekenäs, Tammisaari | X | Latvia | 9 | 2:26:35 | 4 etapas | 27:46 ( 7) | |
2022-10-29 | Baltic junior cup | Ekenäs, Tammisaari | M16 | Latvia | 4 | 54:36 | T | ||
2022-07-04 | EYOC relay | Salgotarjan | M16 | Latvia | 8 | 1:42:18 | 2 etapas | 33:57 (11) | |
2022-07-03 | EYOC sprint | Salgotarjan | M16 | Latvia | 44 | 16:52 | T | ||
2022-07-02 | EYOC long | Salgotarjan | M16 | Latvia | 41 | 1:08:34 | T | ||
2022-05-15 | Baltic championship relay | Griščati, Rēzekne | M16 | Latvia | 1 | 1:19:57 | 1 etapas | 24:34 ( 1) | |
2022-05-14 | Baltic championship | Griščati, Rēzekne | M16 | Latvia | 1 | 48:35 | |||
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Daugavpils | V | Auseklis IK | 12 | 2:03:48 | 2 etapas | 33:20 (11) | |
2021-08-22 | EYOC sprint | Vilnius | M16 | Latvia | 50 | 15:03 | T | ||
2021-08-21 | EYOC relay | Vilnius | M16 | Latvia | 16 | 2:07:40 | 3 etapas | 39:00 (15) T | |
2021-08-20 | EYOC long | Vilnius | M16 | Latvia | 48 | 1:02:13 | T | ||
2021-05-30 | Baltic championship relay | Kryžbarkas | M16 | Latvia 2 | 4 | 1:46:16 | 1 etapas | 32:40 ( 3) T | |
2021-05-29 | Baltic championship | Šiauliai | M16 | Latvia | 8 | 58:15 | T | ||
2018-05-26 | Baltic masters and open championship | Tartaks | M12 | Auseklis IK | 2 | 53:58 | 1 diena 2 diena | 33:34 ( 4) 20:24 ( 2) |