Varžybų skaičius: 30
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-02 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | W20 | Czech Republic | dsq | 3 etapas | dsq T | ||
2024-06-01 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | W20 | Czech Republic | 2 | 35:31 | T | ||
2024-05-31 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | W20 | Czech Republic | 2 | 1:30:24 | T | ||
2024-05-30 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | W20 | Czech Republic | 2 | 19:43 | T | ||
2023-08-26 | WOC relay | Nova Paka | W20 | Czech Republic | dsq | 1 etapas | 44:25 ( 8) T | ||
2023-08-25 | WOC JWOC mass start | Jabkenice | W20 | Czech Republic | 2 | 1:13:06 | T | ||
2023-08-23 | WOC JWOC middle | Mostek | W20 | Czech Republic | 1 | 53:13 | T | ||
2023-08-22 | WOC JWOC long | Mostek | W20 | Czech Republic | 1 | 1:20:58 | T | ||
2023-08-20 | WOC JWOC sprint | Jičin | W20 | Czech Republic | 8 | 23:12 | T | ||
2023-04-29 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | W17 | Czech Republic | 1 | 1:38:37 | 3 etapas | 32:39 ( 1) | |
2023-04-28 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | W17 | Czech Republic | 5 | 26:14 | T | ||
2023-04-27 | EOC mass start, Euro Junior and Youth... | Loulé | W17 | Czech Republic | 2 | 1:00:41 | T | ||
2023-04-26 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | W17 | Czech Republic | 2 | 34:39 | |||
2022-07-20 | WOC JWOC mass start | Falun | W20 | Czech Republic | 5 | 53:34 | T | ||
2022-07-19 | WOC JWOC sprint | Falun | W20 | Czech Republic | 21 | 25:57 | T | ||
2022-07-17 | WOC JWOC long | Falun | W20 | Czech Republic | 18 | 1:39:54 | T | ||
2022-07-15 | WOC JWOC middle | Mora by, Säter | W20 | Czech Republic | dsq | T | |||
2022-05-22 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | W20 | Czech Republic | 2 | 1:42:19 | 2 etapas | 34:04 ( 1) T | |
2022-05-21 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | W17 | Czech Republic | 2 | 1:16:10 | T | ||
2022-05-20 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | W17 | Czech Republic | dsq | T | |||
2022-05-19 | European Junior and Youth MTBO champi... | Ignalina | W17 | Czech Republic | 1 | 30:08 | T | ||
2021-10-10 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | W17 | Czech Republic | 3 | 1:20:51 | 2 etapas | 27:38 ( 4) | |
2021-10-09 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | W17 | Czech Republic | 8 | 1:01:55 | |||
2021-10-08 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | W17 | Czech Republic | 10 | 32:02 | |||
2021-10-07 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | W17 | Czech Republic | 13 | 18:48 | |||
2021-06-17 | WOC JWOC relay | Seinäjoki | W20 | Czech Republic | 3 | 1:51:43 | 2 etapas | 34:54 ( 5) T | |
2021-06-16 | WOC JWOC long | Kuortane | W20 | Czech Republic | 21 | 1:33:28 | T | ||
2021-06-14 | WOC JWOC middle | Alajärvi | W20 | Czech Republic | 26 | 50:06 | T | ||
2021-06-13 | WOC JWOC sprint | Seinäjoki | W20 | Czech Republic | dsq | T | |||
2021-06-12 | WOC JWOC mass start | Kuortane | W20 | Czech Republic | 4 | 1:04:30 | T |