Varžybų skaičius: 321
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV35 | Jaunystė OK 2, Klaipėda | 3 | 50:03 | 2 etapas | 15:19 ( 1) T | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 12:55 | T | ||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 46:22 | T | ||
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | Olando kepurė, Giruliai | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:06:03 | 1 diena 2 diena | 20:54 ( 1) T 45:09 ( 1) T | |
2024-03-07 | Klaipėdos OS patalpose taurė | Klaipėda | M21 | Jaunystė OK | 2 | 41:15 | 2 diena 3 diena 4 diena | 11:51 ( 2) T 15:40 ( 2) T 13:44 ( 2) T | |
2023-12-16 | Gajos žiemos sprintų taurės 2 etapas | Kaunas, Šilainiai | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 24:35 | T | ||
2023-12-02 | Klaipėdos OS čempionatas | Ošupis | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 31:25 | T | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:16:27 | 1 diena 2 diena | 32:12 ( 1) T 44:15 ( 1) T | |
2023-09-16 | Lietuvos čemp. bendras startas | Dengtiltis | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:02:42 | T | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Jaunystė OK, Klaipėda | 19 | 4:18:45 | 2 etapas | 45:10 (12) T | |
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... | Klaipėda | W35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 51:01 | 1 diena 2 diena | 33:52 ( 1) T 17:09 ( 1) T | |
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Gėsalai, Papė | W35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 2:42:59 | 1 diena 2 diena 3 diena | 48:46 ( 1) T 1:11:28 ( 1) T 42:45 ( 1) T | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 46:13 | 2 etapas | 13:47 ( 4) T | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 13:41 | T | ||
2023-03-18 | Sezono atidarymo taurė | Kopgalis, Nemirseta | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:20:00 | 1 diena 2 diena | 36:21 ( 2) T 43:39 ( 1) T | |
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:17:54 | 1 diena 2 diena | 38:56 ( 1) T 38:58 ( 1) T | |
2022-10-22 | Lietuvos taurė - eliminavimo sprintas | Šiauliai | MSF1 | Jaunystė OK | 3 | 9:29 | T | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | 2 etapas | 42:21 ( 9) T | ||
2022-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | W | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:01:02 | 1 diena 2 diena | 41:28 ( 1) T 19:34 ( 2) T | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 6 | 49:15 | 2 etapas | 14:42 ( 3) T | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 14:24 | T | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:00:47 | 1 diena 2 diena | 31:10 ( 1) T 29:37 ( 1) T | |
2021-10-16 | LTCUP Knock Out | Palanga | M2 | 5 0 | 7:15 | T | |||
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | Jaunystė OK, Klaipėda | 23 | 5:11:18 | 2 etapas | 41:56 (14) T | |
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:47:39 | 1 diena 2 diena 3 diena | 15:49 ( 1) T 51:48 ( 1) T 40:02 ( 1) T | |
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | WA | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 28:06 ( 1) T 26:55 ( 1) T | |||
2021-05-29 | Baltic masters and open championship | Šiauliai | W35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 2:01:31 | 1 diena 2 diena | 1:13:28 ( 1) T 48:03 ( 1) T | |
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 42:53 | 2 etapas | 14:03 ( 9) T | ||
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 12:26 | T | ||
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Jaunystė OK, Klaipėda | 17 | 4:30:34 | 2 etapas | 41:44 ( 7) T | |
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Kintai, Šilutės r. | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 45:10 | T | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | 1 etapas | 19:33 ( 7) T | ||
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 14:45 | T | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | DS | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 2:04:11 | 1 diena 2 diena 3 diena | 43:08 ( 6) T 42:55 ( 1) T 38:08 ( 1) T | |
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | W | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 1:34:55 | 1 diena 2 diena | 54:14 ( 4) T 40:41 ( 2) T | |
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | M-4 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:31:26 | 1 diena 2 diena | 43:54 ( 1) T 47:32 ( 2) T | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | dnf 35:55 ( 2) T 30:37 ( 2) T 49:48 ( 2) T | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | DS | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:17:25 | 1 diena 2 diena | 44:52 ( 1) T 32:33 ( 2) T | |
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Jaunystė OK, Klaipėda | 22 | 5:27:25 | 2 etapas | 40:01 (11) T | |
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | DA | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 2:54:34 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 41:32 ( 1) T 39:02 ( 1) T 49:23 ( 1) T 44:37 ( 4) T | |
2019-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | WA | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 48:01 | 1 diena 2 diena | 28:12 ( 1) T 19:49 ( 1) T | |
2019-06-29 | Neringa cup | Nida | WA | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 52:05 ( 1) T 35:04 ( 1) T | |||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | DS | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 2:10:16 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 15:43 ( 1) T 40:40 ( 1) T 40:04 ( 3) T 33:49 ( 1) T | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | 2 etapas | 22:45 (20) T | ||
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 20:40 | T | ||
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | MS | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:07:50 | 1 diena 2 diena | 33:43 ( 2) T 34:07 ( 1) T | |
2018-09-08 | Neringos taurė | Neringa | DA | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 49:34 | 1 diena 2 diena | 23:58 ( 1) T 25:36 ( 1) T | |
2018-09-02 | Klubų taurė | Kirdonys | X | Jaunystė OK, Klaipėda | 23 | 5:57:09 | 2 etapas | 48:23 ( 8) T | |
2018-07-28 | Jūros šventė | Klaipėda | WA | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 50:20 | 1 diena 2 diena | 26:18 ( 1) T 24:02 ( 1) T | |
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X | Jaunystė OK, Klaipėda | 25 | 1:03:13 | 2 etapas | 19:31 (16) T | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 13 | 17:57 | T | ||
2018-04-28 | Jono Vileišio taurė | Vėžežero k., Šaukėnų sen., Kelmė | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 2:11:27 | 1 diena 2 diena | 53:41 ( 2) T 1:17:46 ( 1) T | |
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 1:23:56 | 1 diena 2 diena | 47:07 ( 3) T 36:49 ( 3) T | |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... | Klaipėda | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 1:22:46 | 1 diena 2 diena | 55:39 ( 8) T 27:07 ( 8) T | |
2017-09-17 | Klubų taurė | Avižienių miškas, Vilniaus r. | KOMAN | Jaunystė OK, Klaipėda | 25 | 5:02:44 | 2 etapas | 47:27 (12) T | |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | MA | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 1:08:42 | T | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | M | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | 1 etapas | 52:50 (11) T | ||
2017-07-29 | Jūros šventė | Klaipėda | W | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:34:40 | 1 diena 2 diena | 57:32 ( 2) T 37:08 ( 2) T | |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | DS | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 2:20:18 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 40:27 ( 1) T 12:44 ( 1) T 44:01 ( 1) T 43:06 ( 5) T | |
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 32:58 | T | ||
2017-05-27 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 54:25 | T | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X | Jaunystė OK, Klaipėda | 17 | 41:47 | 2 etapas | 12:24 (15) T | |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 15 | 14:08 | T | ||
2017-03-25 | Sezono atidarymo taurė | Smiltynė, Kairiai | MS | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:10:44 | 1 diena 2 diena | 26:46 ( 1) T 43:58 ( 1) T | |
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | WS | Kopa OK, Klaipėda | 45:48 | 1 diena 2 diena | 45:48 ( 1) T dsq T | ||
2016-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pašventys, Jurbarko r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 53:21 | T | ||
2016-09-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Pašventys, Jurbarko r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:08:24 | T | ||
2016-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | W | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:27:03 | 1 diena 2 diena | 38:28 ( 3) T 48:35 ( 1) T | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | DS | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 2:24:15 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 31:45 ( 1) T 44:25 ( 1) T 14:25 ( 2) T 53:40 ( 3) T | |
2016-05-29 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 30:24 | T | ||
2016-05-28 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 25:39 | T | ||
2016-03-19 | Sezono atidarymas | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:15:08 | 1 diena 2 diena | 35:04 ( 2) T 40:04 ( 3) T | |
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | WS | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:06:46 | 1 diena 2 diena | 30:08 ( 1) T 36:38 ( 2) T | |
2015-09-20 | Klubų taurė | Šleinių miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 23 | 4:06:56 | 2 etapas | 40:50 (12) T | |
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas | Kėdainiai | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 15:24 | T | ||
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kėdainiai | M1 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 13:05 | T | ||
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | WA | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:54:11 | 1 diena 2 diena 3 diena | 18:52 ( 1) T 54:31 ( 2) T 40:48 ( 1) T | |
2015-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | W | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:29:13 | 1 diena 2 diena | 43:57 ( 1) T 45:16 ( 3) T | |
2015-05-31 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 28:06 | T | ||
2015-05-30 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 28:49 | T | ||
2015-05-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Kermušija, Druskininkų r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:59:22 | 1 etapas | 38:52 ( 8) T | |
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 40:25 | T | ||
2015-03-28 | Sezono atidarymas | Melnragė, Nemirseta | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:23:12 | 1 diena 2 diena | 38:32 ( 2) T 44:40 ( 4) T | |
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | WS | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:07:29 | 1 diena 2 diena | 35:54 ( 1) T 31:35 ( 8) T | |
2014-10-11 | Klaipėdiečių varžybos | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:11:17 | 1 diena 2 diena | 47:59 ( 3) T 23:18 ( 2) T | |
2014-09-07 | Lietuvos čemp. ilga | Siponys, Birštono sav. | MA | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:11:58 | T | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Prienai | M | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 16:27 | T | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Prienai | M2 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 14:25 | T | ||
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | DA | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:02:20 | 1 diena 2 diena 3 diena | 43:11 ( 4) T 56:41 ( 2) T 22:28 ( 1) T | |
2014-07-26 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:10:09 | 1 diena 2 diena | 52:05 ( 2) T 18:04 ( 2) T | |
2014-05-31 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 25:26 | T | ||
2014-04-13 | Atviros Jurbarko rajono pirmenybės | Pašvenčio girininkija | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 57:03 | T | ||
2014-03-30 | Kopos taurė | Giruliai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | dsq | T | |||
2014-03-29 | Sezono atidarymas | Smiltynė | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 43:02 | T | ||
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | WA | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1:32:24 | 1 diena 2 diena | 58:49 T 33:35 T | ||
2013-10-05 | Klaipėdiečių varžybos | Smiltynė, Hageno kalnas | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 35:07 | T | ||
2013-08-16 | Daugiadienės Telšē | Dievo krėslo miškas, Telšiai | DA | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 1:43:15 | 1 diena 2 diena 3 diena | 36:16 ( 1) T 47:13 ( 1) T 19:46 ( 1) T | |
2013-06-29 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Klaipėda | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 diena | 15:58 ( 2) T | |||
2013-06-09 | Lietuvos čemp. estafetė | Tytuvėnų reg. parkas | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:50:07 | 1 etapas | 40:01 ( 2) T | |
2013-06-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tytuvėnų reg. parkas | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 47:18 | T | ||
2013-06-02 | Sportas visiems dieninių tarpiniai | Palanga | XB | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 14 | 26:38 | T | ||
2013-06-02 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | ||||
2013-03-24 | OK Kopa taurė | Kairiai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 40:27 | T | ||
2013-03-23 | Sezono atidarymas | Melnragė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 43:18 | T | ||
2013-01-05 | Tinklinio turnyro OS trasa | Plungė | M | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 24:38 | T | ||
2012-09-02 | Klubų taurė | Živulčiškė | X | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 4:12:19 | 2 etapas | 51:43 (16) T | |
2012-08-26 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas, Telšiai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 1:42:19 | T | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 16:11 | T | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Klaipėda | M1 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 13:36 | T | ||
2012-08-02 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | WS | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 36:29 ( 2) T 49:50 ( 1) T 30:09 ( 1) T 30:56 ( 1) T | ||
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Girelė, Švenčionių raj. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:09:38 | 1 etapas | 45:33 ( 4) T | |
2012-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Popeliškė, Švenčionių r. | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 20 | 56:25 | T | ||
2012-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | A | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 26 | 34:39 | T | ||
2012-05-26 | Klaipėdos čempionatas | Inkakliai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 45:29 | T | ||
2012-05-26 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 25:21 | T | ||
2012-04-01 | Kauno estafetė | Lietuvos liaudies buities muz. | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:47:57 | 1 etapas | 37:12 ( 1) T | |
2012-03-25 | OK Kopa taurė | Nemirseta | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 44:14 | T | ||
2012-03-24 | Sezono atidarymas | Juodkrantė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 58:01 | T | ||
2011-11-19 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena | 14:08 ( 3) | |||
2011-10-22 | Klaipėdiečių varžybos | Giruliai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 39:54 | T | ||
2011-09-04 | Klubų taurė | Lūžų miškas, Antalieptė | X | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 8 etapas | 39:34 ( 7) T | ||
2011-08-28 | Lietuvos čemp. ilga | Punios šilas, Alytaus raj. | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 1:24:22 | T | ||
2011-08-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Alytus | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 20 | 23:58 | T | ||
2011-08-05 | Daugiadienės Telšé | Telšiai | D | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 2:43:13 | 1 diena 2 diena 3 diena | 19:54 ( 6) T 1:22:16 (15) T 1:01:03 ( 2) T | |
2011-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 1:14:48 | 1 diena 2 diena | 42:57 ( 1) T 31:51 ( 1) T | |
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | DS | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 2:12:55 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 38:04 ( 1) T 18:32 ( 1) T 35:43 ( 1) T 40:36 ( 5) T | |
2011-06-12 | Lietuvos čemp. estafetė | Varnabūdė | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:09:25 | 2 etapas | 40:32 ( 3) T | |
2011-06-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Varnabūdė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 37:22 | T | ||
2011-05-29 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 37:44 | T | ||
2011-05-28 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 47:55 | T | ||
2011-05-22 | Baltic championship relay | Nida | W | Lithuania | 10 | 2:14:44 | 3 etapas | 44:40 (11) T | |
2011-05-21 | Baltic championship | Juodkrantė | W | Lithuania | 38 | 1:50:27 | T | ||
2011-04-17 | Prienų čempionatas | Paduoblis, Prienų r. | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 1:19:20 | T | ||
2011-04-16 | Jono Vileišio taurė | Meškapieviai, Prienų r. | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 37:55 | T | ||
2011-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:07:22 | 2 etapas | 42:36 ( 1) T | |
2011-03-27 | Pajūrio taurė | Palanga, Vanagupė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 38:31 | T | ||
2011-03-26 | Sezono atidarymas | Smiltynė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 1:06:13 | T | ||
2010-12-26 | Kalėdinės varžybos | Plungė | M | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 28:17 | T | ||
2010-10-23 | Baltic Tour | Smiltynė | W5 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 34:51 ( 1) T 36:41 ( 1) T | |||
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | D | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 2:32:46 | 1 diena 2 diena | 1:28:48 (11) T 1:03:58 (11) T | |
2010-09-11 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kairiai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 1:58:13 | T | ||
2010-09-05 | Klubų taurė | Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 3:48:08 | 8 etapas | 35:19 ( 4) T | |
2010-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Telšiai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 1:42:06 | T | ||
2010-08-28 | Mikrosprinto taurės 3 etapo finalas | Germanto vila, Telšiai | D | Kopa OK, Klaipėda | dsq | T | |||
2010-08-28 | Mikrosprinto taurės 3 etapo kvalifika... | Germanto vila, Telšiai | D-1 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 3:56 | T | ||
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 18:23 | T | ||
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė | Murmuliškės, Zarasai | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:47:29 | 2 etapas | 1:03:51 ( 8) T | |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Liminiškės, Zarasai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 41:48 | T | ||
2010-06-12 | Mikrosprinto taurės 1 etapo finalas | Degučiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 3:09 | T | ||
2010-06-12 | Mikrosprinto taurės 1 etapo kvalifika... | Degučiai | D-1 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:57 | T | ||
2010-05-29 | Klaipėdos estafetė | Šernai, Klaipėdos r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 2:09:45 | 3 etapas | 38:07 ( 1) T | |
2010-05-23 | Baltic championship relay | Selgise | W | Lithuania 3 | 8 | 2:41:32 | 3 etapas | 47:03 ( 6) | |
2010-05-22 | Baltic championship | Selgise | W | Lithuania | 21 | 1:48:49 | |||
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | D | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 2:38:37 | 1 diena 2 diena 3 diena | 26:24 (10) T 1:11:16 ( 7) T 1:00:57 ( 8) T | |
2010-04-25 | Igtisa | Pageluvis - Čeprečiškė | D | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 1:08:16 | T | ||
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė | Naisiai, Kelmės raj. | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 51:31 | T | ||
2010-04-10 | Kauno estafetė | Žiegždriai | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:55:01 | 2 etapas | 39:29 ( 6) T | |
2010-03-28 | Pajūrio taurė | Nemirseta | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 40:05 | T | ||
2010-03-27 | Sezono atidarymas | Melnragė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 45:12 | T | ||
2009-11-15 | Klaipėdiečių varžybos | Giruliai | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 48:15 | |||
2009-10-24 | Lietuvos taurė | Klaipėda | D | Kopa OK, Klaipėda | 45:21 | 2 diena | 45:21 T | ||
2009-09-19 | Mačas OK Jaunystė - OK Kopa | Ketvergiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 30:44 | |||
2009-09-06 | Klubų taurė | Pavištyčio miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 3:26:24 | 7 etapas | 35:08 ( 4) T | |
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Riešė | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:23:28 | 2 etapas | 48:34 ( 3) T | |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė | Riešė, Vilnius | M | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 50:35 | T | ||
2009-06-27 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Naujieji Verkiai | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 57:45 | T | ||
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | DS | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:08:50 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 29:22 ( 3) T 45:02 ( 1) T 15:55 ( 2) T 38:31 ( 2) T | |
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Aukštadvaris, Lietuva | M | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 2:01:28 | T | ||
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Elektrėnai, Lietuva | M | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 17:03 | T | ||
2009-05-30 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 22:51 | T | ||
2009-05-30 | Sportas visiems | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 32:19 ( 1) dnf | |||
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | D | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 3:22:09 | 1 diena 2 diena 3 diena | 33:25 ( 6) T 1:31:22 (10) T 1:17:22 ( 7) T | |
2009-04-26 | Igtisos taurė | Jautmalkė | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:28:06 | T | ||
2009-04-25 | Jono Vileišio taurė | Šaukėnai, Šiaulių r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 37:40 | T | ||
2009-03-22 | Pajūrio pirmenybės | Pajūris | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 30:02 | T | ||
2009-03-15 | Erdvės estafetė pavasaris | Žiežmariai | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:22:06 | 2 etapas | 49:22 ( 2) T | |
2009-03-14 | Moksleivių rinktinės stovykla ilga | Juodkrantė | M18 | Klaipėda | 1:16:06 | T | |||
2009-03-13 | Moksleivių rinktinės stovykla vidutin... | Smiltynė | M20 | Klaipėda | 40:43 | T | |||
2008-11-15 | OS 50 Klaipėda | Giruliai | M | 1 | 32:35 | ||||
2008-10-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M | Kopa OK, Klaipėda | dsq | T | |||
2008-10-18 | Lietuvos taurė | Kochanovka | D | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 1:49:27 | 1 diena 2 diena | 1:07:12 (10) T 42:15 (14) T | |
2008-10-05 | Vilniaus taurė | Kazokiškių miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 38:43 | T | ||
2008-10-04 | Durupio estafetė | Aukštadvaris | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:45:34 | 1 etapas | 59:24 ( 1) T | |
2008-09-20 | Lietuvos čemp. labai ilga | Živulčiškė | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:29:59 | T | ||
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 4:37:04 | 8 etapas | 36:49 ( 5) T | |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M | Kopa OK, Klaipėda | dsq | T | |||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kaunas | M1 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 16:26 | T | ||
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pavištytis | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 46:05 | T | ||
2008-08-30 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Pavištytis | M1 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 34:09 | T | ||
2008-08-23 | Plungės raj. pirmenybės | Kalniškiai | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 34:27 | T | ||
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:58:09 | 1 etapas | 59:00 ( 5) T | |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | M | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 1:43:24 | T | ||
2008-05-28 | EOC long final | Ventspils | WB | Lithuania | 6 | 1:08:42 | |||
2008-05-27 | EOC long qualification | Ventspils | W1 | Lithuania | 24 | 53:54 | |||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | D | Kopa OK, Klaipėda | 54:08 | 1 diena 2 diena 3 diena | dsq T dsq T 54:08 (12) T | ||
2008-05-11 | Baltic championship | Paneriai, Vilnius | W | Lithuania | 23 | 2:07:36 | T | ||
2008-05-10 | Baltic championship relay | Sapieginė, Vilnius | W | Lithuania 3 | 7 | 2:25:17 | 1 etapas | 51:38 ( 8) T | |
2008-05-04 | Atrankinės vidutinė + ilga | Bernati, Palu kalns | D | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 39:42 ( 7) T 1:32:42 (11) T | |||
2008-04-27 | Vilniaus čemp. ilga | Bražuolė | M | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 1:14:20 | T | ||
2008-04-20 | Jono Vileišio taurė | Kurtuvėnų regioninis parkas | M | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 47:12 | T | ||
2008-03-30 | Pavasaris pietų Lietuvoj | Nikronys, Trakų r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 49:54 | T | ||
2008-03-29 | Kauno estafetė | Žiežmariai | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:28:49 | 2 etapas | 53:42 ( 8) T | |
2007-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos | Plungė | M | KL | 2 | 24:34 | T | ||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | D | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 1:50:02 | 1 diena 2 diena | 1:06:24 (10) T 43:38 (13) T | |
2007-09-02 | Klubų taurė | Druskininkai | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 3:21:45 | 8 etapas | 33:46 ( 8) | |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | M | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 17:12 | T | ||
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Druskininkai | M1 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 18:38 | T | ||
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Elektrėnai | D | Kopa OK, Klaipėda | 2:40:37 | 4 diena 5 diena | 1:16:21 ( 7) T 1:24:16 ( 8) T | ||
2007-06-10 | Lietuvos čemp. estafetė | Noškūnai | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 3:06:05 | 3 etapas | 52:27 ( 4) T | |
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | Noškūnai, Alytaus r. | MB | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 58:55 | T | ||
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | M | Kopa OK, Klaipėda | 22 | 42:33 | T | ||
2007-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Petroškų miškas, Lazdijų r. | M2 | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 35:30 | T | ||
2007-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 43:16 | T | ||
2007-05-26 | Klaipėdos pirmenybės | Radailiai | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 53:15 | T | ||
2007-05-26 | Sportas visiems naktinės | Botanikos parkas | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 44:16 | |||
2007-05-19 | Javonio taurė | Živulčiškės miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | dsq | T | |||
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... | Vilnius | D | Kopa OK, Klaipėda | 16 | 3:06:34 | 1 diena 2 diena 3 diena | 25:24 (17) T 1:34:52 (22) T 1:06:18 (19) T | |
2007-04-29 | Vilniaus čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | M | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 2:00:27 | T | ||
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | D | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 52:27 | T | ||
2007-04-21 | Kauno čemp. ilga | Verknės miškas, Aukštadvaris | M | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 1:50:08 | T | ||
2007-04-01 | Kauno estafetė | Kluoniškiai, Kauno raj. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:18:18 | 2 etapas | 46:40 ( 4) T | |
2006-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos | Gelžio ež. Telšių r. | M21 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 47:10 | T | ||
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | D | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 2:22:25 | 1 diena 2 diena | 1:34:01 (10) T 48:24 (12) T | |
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... | Gelgaudiškis | V | Kopa OK 2, Klaipėda | 5 | 3:32:59 | 1 etapas | 1:12:12 ( 7) T | |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... | Švarcgiris, Jurbarkas | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 39:46 | T | ||
2006-09-03 | Klubų taurė | Sariai | X | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 3:43:13 | 8 etapas | 39:17 (10) | |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Jomanto parkas, Vilnius | M1 | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 25:06 | T | ||
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas | Jomanto parkas, Vilnius | M | Kopa OK, Klaipėda | 20 | 27:43 | T | ||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | DS | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 3:48:17 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 36:33 ( 4) T 1:01:18 ( 3) T 39:02 ( 5) T 47:52 ( 7) T 43:32 ( 2) T | |
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga | Stripeikiai, Ignalinos raj. | M | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 1:48:36 | T | ||
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 3:28:32 | 3 etapas | 1:07:18 ( 7) T | |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | Skersabaliai | M | Kopa OK, Klaipėda | 17 | 1:06:48 | T | ||
2006-05-27 | Sportas visiems | Palanga | M | Viesulo SC, Klaipėda | 2 diena | 31:09 ( 4) | |||
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | DS | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 2:34:39 | 1 diena 2 diena 3 diena | 29:12 ( 3) T 1:11:57 ( 1) T 53:30 ( 2) T | |
2006-05-06 | Kauno čemp. vidutinė | Kaišiadorių raj., Geri Vakarai | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 59:09 | T | ||
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė | Rubikiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 42:48 | T | ||
2006-04-18 | Marijampolės pirmenybės | Varnabūdės miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 18 | 58:00 | T | ||
2006-04-08 | Lietuvos čemp. labai ilga, Neringos p... | Juodkrantė | M | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 2:17:58 | T | ||
2006-04-01 | Kauno estafetė | Birštonas | M | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 3:00:43 | 3 etapas | 1:04:03 (10) T | |
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | D20 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:45:46 | 1 diena 2 diena | 1:10:30 ( 8) T 35:16 ( 8) T | |
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kalnų parkas, Vilnius | M2 | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 21:20 | T | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas | Kalnų parkas, Vilnius | M20 | Kopa OK, Klaipėda | 20 | 23:55 | T | ||
2005-08-24 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | Rūdupis, Varnabūdė | M20 | Klaipėda | 1 diena 2 diena | 49:10 (21) T 1:02:55 (12) T | |||
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | DS | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:46:37 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 34:58 ( 5) T 46:28 ( 6) T 17:05 ( 7) T 31:53 (10) T 36:13 ( 1) T | |
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | M20 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 1:19:47 | T | ||
2005-06-19 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Lekėčiai | M20 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 47:27 | T | ||
2005-06-10 | Moksleivių finalai | Aukštadvaris, Trakų r. | M18 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 diena | 40:31 T | |||
2005-05-28 | Sportas visiems | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 26:50 ( 1) dsq | |||
2005-05-21 | Baltic masters and open championship | Jautmalkė, Bubiai, Šiaulių r. | D | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:08:36 | 1 diena 2 diena | 1:20:47 ( 3) T 47:49 ( 4) T | |
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D21S | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 2:24:18 | 1 diena 2 diena 3 diena | 22:16 ( 6) T 1:08:53 ( 3) T 53:09 ( 3) T | |
2005-04-30 | Klaipėdos apskrities pirm. | Giruliai | M | Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 36:04 | |||
2005-04-10 | Tverai - senovės žemaičių sostinė | Lopaičiai | M | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 1:05:49 | T | ||
2005-04-02 | Pavasario žibuoklės | Švarcgirio miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 1:07:39 | T | ||
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | DA | Kopa OK, Klaipėda | 48:18 | 1 diena | 48:18 (19) T | ||
2004-08-18 | Jaunių žaidynės vidutinė ir ilga | Švarcgiris ir Žirniškiai, Jurbar | XB | Kopa OK, Klaipėda | 2 diena | 1:00:27 ( 7) T | |||
2004-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Šiauliai | D21S | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 4:08:41 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 58:05 (13) T 57:34 (10) T 28:27 (13) T 40:45 (12) T 1:03:50 (16) T | |
2004-06-20 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:03:31 | T | ||
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | MB | Kopa OK, Klaipėda | 22 | 19:16 | T | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | MB | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 46:37 | T | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Marcinkonys | M2 | Kopa OK, Klaipėda | 25 | 36:18 | T | ||
2004-06-05 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilga | Vilkamušio miškas, Pabradė | M18 | Viesulo SC, Klaipėda | 1:03:22 | T | |||
2004-05-29 | KASK taurė | Žadvainiai, Šiaulių r. | M18 | Viesulo SC, Klaipėda | 57:15 | T | |||
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | DS | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 2:38:01 | 1 diena 2 diena 3 diena | 41:52 ( 4) T 56:32 ( 2) T 59:37 ( 3) T | |
2004-05-01 | Klaipėdos pirmenybės | Smiltynė | M21 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 32:39 | |||
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | D18 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 1:34:08 | 1 diena 2 diena | 36:16 ( 7) T 57:52 ( 7) T | |
2003-09-27 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Gelgaudiškis | D18 | Viesulo SC, Klaipėda | 12 | 1:06:09 | |||
2003-09-20 | Žemaitijos taurė | Visvainiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:38:05 | 1 diena 2 diena | 1:10:34 ( 1) 27:31 ( 2) | |
2003-09-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Marių parkas, Mariampolė | M20 | Kopa OK, Klaipėda | 16 | 18:03 | |||
2003-09-06 | Klubų taurė | Elektrėnai | X | Kopa OK, Klaipėda | 16 | 4:01:41 | 7 etapas | 55:15 (19) | |
2003-08-19 | Moksleivių finalai estafetė | Kazokiškės | M18 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 2:36:08 | 3 etapas | 50:33 ( 3) T | |
2003-08-18 | Moksleivių finalai | Kazokiškės | M18 | Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 38:52 | T | ||
2003-06-28 | Mindaugo karūnavimo žaidynės | Vingio parkas | D16 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 24:07 | |||
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ažušilė | M | Kopa OK, Klaipėda | 20 | 1:40:59 | T | ||
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girelės miškas, Sariai | M | Kopa OK, Klaipėda | 26 | 49:29 | T | ||
2003-06-07 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | Vangelonių miškas, Alytaus r. | D20 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 30:35 (15) 1:20:51 (16) | |||
2003-05-31 | Klaipėdos taurė | Vasaros estrada | M18 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 38:39 | T | ||
2003-05-17 | KASK taurė | Alytaus šilas | D18 | Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 52:06 | |||
2003-05-01 | Klaipėdos apskrities pirmenybės | Kairiai | M18 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 36:45 | |||
2003-04-26 | Kauno taurė | Rumšiškių miškas | D18 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 41:45 | |||
2002-10-13 | Baltic junior cup relay | Ventspils | X | Lithuania 5 | 13 | 3:15:56 | 2 etapas | 52:23 (19) | |
2002-10-12 | Baltic junior cup | Ventspils | D18 | Lithuania | 20 | 57:05 | |||
2002-10-06 | Apskričių mačas | Geisčiūnai | D18 | Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 50:40 | |||
2002-09-28 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Kazlų Rūda | D18 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 58:07 | |||
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga | Pakarklės miškas, Vilkija | M20 | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 1:41:17 | T | ||
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Nida | M20 | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 1:02:28 | T | ||
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Nida | M20 | Kopa OK, Klaipėda | 15 | 25:14 | T | ||
2002-08-31 | Klubų taurė | Sariai, Švenčionių r. | X | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 4:09:50 | 7 etapas | 34:58 ( 2) | |
2002-08-11 | Jaunių žaidynės | Varnabūdė | D18 | Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 50:22 | |||
2002-08-10 | Jaunių žaidynės | Varnabūdės miškas | D18 | Klaipėda | 5 | 2:14:36 | 3 etapas | 47:48 ( 7) | |
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D18 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 3:38:23 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 42:00 ( 3) T 34:28 ( 5) T 56:17 (22) T 46:13 ( 8) T 39:25 (15) T | |
2002-06-30 | III Tautinė olimpiada trumpa | Salduvės piliakalnis | D21 | Viesulo SC, Klaipėda | 17 | 19:24 | |||
2002-06-29 | Tautinė olimpiada klasika | Juodlė | D21 | Viesulo SC, Klaipėda | 21 | 1:04:49 | |||
2002-06-08 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika | Plateliai | M18 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 38:33 ( 9) T 1:19:24 (11) T | |||
2002-05-25 | Sportas visiems | Palanga | M18 | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | dsq 31:10 ( 2) | |||
2002-05-25 | KASK Taurė | Kaskalnis | M18 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 44:42 | T | ||
2002-05-19 | Baltic championship relay | Nemunaitis, Alytus | W18 | Lithuania 3 | 9 | 2:31:54 | 3 etapas | 57:12 ( 9) | |
2002-05-18 | Baltic championship | Nemunaitis, Alytus | W18 | Lithuania | 11 | 1:12:21 | T | ||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 14 | 2:32:14 | 1 diena 2 diena 3 diena | 54:16 (18) T 50:32 (10) T 47:26 (12) T | |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė | Gailiūnai | M18 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 40:15 | |||
2002-04-21 | Kauno taurė | Prienų šilas, Naravai | M18 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 57:33 | T | ||
2002-04-01 | Klaipėdos pirmenybės | ? | D18 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 40:33 | |||
2001-10-28 | OK Karšuvos taurė | Žirniškiai | M16 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 40:22 | |||
2001-10-20 | Lietuvos taurė | Juodkrantė | D16 | Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 1:07:50 | 1 diena 2 diena | 36:53 (11) T 30:57 ( 6) T | |
2001-10-13 | Apskričių mačas | Žvėrinčius, Prienai | M16 | Viesulo SC, Klaipėda | dsq | ||||
2001-09-30 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė ... | Mickūnai | M16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 3 | 1:21:39 | 2 etapas | 30:19 ( 6) | |
2001-09-29 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė | Mickūnai | M16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 17 | 36:40 | |||
2001-08-26 | Klajūno maratonas | Alnis | XB | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 52:32 | |||
2001-06-28 | Lietuvos jaunių, jaunučių, vaikų esta... | Prienai | M16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 4 | 2:22:17 | 2 etapas | 47:39 ( 4) | |
2001-06-26 | Jaunių, jaunučių,vaikų čemp. klasika ... | Prienai, Giraitiškės ir Naravai | M16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 52:55 (11) 30:40 (10) | |||
2001-05-20 | Kauno čemp. klasika | Kulautuva | D16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 4 | 45:27 | |||
2001-05-19 | KASK taurė | Giruliai | D16 | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 29:50 | |||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D16 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:22:58 | 1 diena 2 diena 3 diena | 50:55 ( 7) T 38:49 (10) T 53:14 ( 6) T | |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa | Mickūnai | M16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | dsq | ||||
2000-09-23 | Moksleivių pirmenybės, OK Ąžuolas tau... | Pavilnys | D16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 20 | 49:29 | |||
2000-06-19 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa | Aukštadvaris | D16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 1:09:18 (10) 25:17 ( 4) | |||
2000-05-28 | Baltic championship relay | Alūksne | W18 | Lithuania 2 | 4 | 3:00:46 | 2 etapas | 1:10:31 | |
2000-05-27 | Baltic championship | Alūksne | W16 | Lithuania | 6 | 1:07:09 | |||
2000-05-21 | Kauno čemp. klasika | Aukštadvaris | D16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 8 | 47:00 | |||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1:10:34 | 2 diena | 1:10:34 ( 4) | ||
1999-10-09 | Lietuvos taurė | Aukštadvaris | D14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 28 | 59:08 | 1 diena 2 diena | 39:47 (36) 19:21 ( 5) | |
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | D14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 43 | 4:39:37 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:05:11 (59) 41:03 (26) 1:06:21 (58) 46:44 (48) 1:00:18 (45) |