Varžybų skaičius: 36
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Ramsau am Dachstein | X | Finland | 5 | 46:16 | 2 etapas | 8:30 ( 9) T | |
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Ramsau am Dachstein | X | Finland | 5 | 46:16 | 4 etapas | 8:10 ( 8) T | |
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Ramsau am Dachstein | X | Finland | 5 | 46:16 | 6 etapas | 7:02 (11) T | |
2024-01-26 | WOC JWOC EYOC middle | Ramsau am Dachstein | W | Finland | 5 | 48:05 | T | ||
2024-01-24 | WOC pursuit, JWOC EYOC long | Ramsau am Dachstein | W | Finland | 10 | 56:56 | T | ||
2024-01-23 | WOC JWOC EYOC sprint | Ramsau am Dachstein | W | Finland | 7 | 15:07 | T | ||
2023-02-05 | EOC sprint relay | Madona | X | Finland | dsq | 2 etapas | 7:26 ( 7) T | ||
2023-02-05 | EOC sprint relay | Madona | X | Finland | dsq | 4 etapas | dsq T | ||
2023-02-04 | EOC JWOC EYOC relay | Madona | W | Finland | 7 | 1:49:50 | 3 etapas | 35:30 ( 5) T | |
2023-02-03 | ESOC JWSOC EYSOC mass start | Madona | W | Finland | 3 | 1:11:24 | T | ||
2023-02-01 | ESOC JWSOC EYSOC middle | Madona | W | Finland | 5 | 34:56 | T | ||
2023-01-31 | EOC JWOC EYOC sprint | Madona | W | Finland | 6 | 15:29 | T | ||
2022-03-19 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Kemi-Keminmaa | W20 | Finland | 3 | 1:23:30 | 3 etapas | 27:36 ( 2) T | |
2022-03-18 | WOC middle, JWOC EYOC long | Kemi-Keminmaa | W20 | Finland | 48:24 | T | |||
2022-03-16 | WOC pursuit, JWOC EYOC middle | Kemi-Keminmaa | W20 | Finland | 3 | 28:49 | T | ||
2022-03-15 | WOC JWOC EYOC sprint | Kemi-Keminmaa | W20 | Finland | 1 | 11:19 | T | ||
2022-01-27 | EOC Relay | Chepelare | W | Finland | 10 | 1:33:07 | 3 etapas | 31:18 ( 9) | |
2022-01-26 | EOC and U23 WOC long | Chepelare | W23 | Finland | 6 | 2:05:27 | |||
2022-01-24 | EOC and U23 WOC middle | Chepelare | W23 | Finland | 8 | 47:55 | |||
2022-01-22 | EOC and U23 WOC sprint | Chepelare | W23 | Finland | 14 | 21:40 | |||
2021-02-28 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Kääriku | W20 | Finland | 4 | 1:48:49 | 3 etapas | 35:02 ( 5) T | |
2021-02-27 | WOC JWOC EYOC middle | Kääriku | W20 | Finland | 3 | 41:41 | T | ||
2021-02-25 | JWOC EYOC long | Kääriku | W20 | Finland | dsq | T | |||
2021-02-24 | WOC JWOC EYOC sprint | Kääriku | W20 | Finland | 6 | 15:35 | T | ||
2020-02-26 | World cup, JWOC, EYOC relay | Umeå | W20 | Finland | 1 | 1:26:37 | 3 etapas | 29:38 ( 3) | |
2020-02-25 | World cup, JWOC, EYOC middle | Umeå | W20 | Finland | 6 | 29:09 | T | ||
2020-02-23 | World cup, JWOC, EYOC long | Umeå | W20 | Finland | 3 | 1:18:46 | T | ||
2020-02-22 | World cup, JWOC, EYOC sprint | Umeå | W20 | Finland | 19 | 13:54 | T | ||
2019-03-24 | WOC, JWOC, EYOC relay | Piteå | W17 | Finland | 2 | 1:21:11 | 3 etapas | 26:08 ( 4) T | |
2019-03-23 | WOC, JWOC, EYOC middle | Piteå | W17 | Finland | 7 | 27:55 | T | ||
2019-03-21 | WOC, JWOC, EYOC sprint | Piteå | W17 | Finland | 3 | 14:06 | T | ||
2019-03-20 | WOC, JWOC, EYOC long | Piteå | W17 | Finland | 2 | 1:00:04 | T | ||
2018-02-08 | EOC, JWOC, EYOC relay | Velingrad | W17 | Finland | 1 | 1:22:22 | 3 etapas | 28:56 ( 2) | |
2018-02-04 | EOC, JWOC, EYOC | Velingrad | W17 | Finland | 1 diena 2 diena 3 diena | 16:21 ( 8) 19:01 ( 3) 1:07:47 ( 5) | |||
2017-02-12 | EOC, JWOC, EYOC relay | Imatra | W17 | Finland | 1 | 1:18:37 | 2 etapas | 28:03 ( 3) | |
2017-02-08 | EOC, JWOC, EYOC | Imatra | W17 | Finland | 1 diena 2 diena 3 diena | 12:59 (14) 1:09:06 ( 9) 43:35 (14) |