Varžybų skaičius: 28
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-11-26 | Klaipėda rogaining | Klaipėda | BVM6 | Bruolis ir McQueen'as, Vilnius | 3 | 5:44:56 | T | ||
2022-11-12 | Vilnius rogaining | Vilnius | BVM6 | Bruolis ir McQueen'as, Vilnius | 11 | 5:49:05 | T | ||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | W20 | Šilagirė, Vilnius | 1:17:36 | 1 diena 2 diena | 1:17:36 ( 5) T dsq T | ||
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M20 | Vilnius | 8 | 19:20 | T | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | W20 | Šilagirė, Vilnius | 3 | 3:35:42 | 1 diena 2 diena 3 diena | 17:08 ( 4) T 1:50:01 ( 3) T 1:28:33 ( 3) T | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | M20 | Vilnius | 4 | 1:04:09 | T | ||
2022-04-23 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Drabužninkų k., Trakų r. | W20 | Šilagirė, Vilnius | 4 | 2:34:27 | 1 diena 2 diena | 1:06:10 ( 4) T 1:28:17 ( 3) T | |
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė | Spindžiaus miškas | M20 | Šilagirė, Vilnius | 3 | 2:15:25 | 1 diena 2 diena | 1:11:54 ( 6) T 1:03:31 ( 3) T | |
2022-03-20 | Xtrasa | Nemenčinė | MRAUD | Šilagirė, Vilnius | 5 | 43:30 | T | ||
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 36 | 2 diena | 18:12 (16) T | ||
2021-12-19 | Kauno Kalėdinis rogainingas | Kaunas | BVM4 | Sip by Sip, Vilnius | 16 | 3:49:01 | T | ||
2021-09-11 | Pavasario taurė Spring cup 2xWRE COVI... | Burbiškės, Vievio seniūnija | W20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:20:37 | 1 diena 2 diena | 1:20:37 ( 1) T dsq T | |
2021-09-05 | Vilniaus taurė | Bireliai, Vilnius | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 9 | 1:09:20 | T | ||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 1:57:07 | 1 diena 2 diena | 52:31 ( 4) T 1:04:36 ( 4) T | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 9 | 18:38 | T | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | W18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 9 | 2:26:39 | 1 diena 2 diena | 57:31 ( 9) T 1:29:08 (10) T | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1:39:10 | 1 diena 2 diena 3 diena | 20:13 ( 5) T dnf 1:18:57 ( 6) T | ||
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 11 | 21:14 | T | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | D18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 10 | 4:21:44 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:14:53 ( 8) T 1:43:47 (10) T 1:23:04 ( 9) T | |
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | W18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 6 | 1:38:32 | 1 diena 2 diena | 44:57 ( 5) T 53:35 ( 6) T | |
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | M18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1:09:47 | 1 diena 2 diena | dsq T 1:09:47 ( 8) T | ||
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M2 | Jėzuitų gimanzija, Ąžuolas OK, Vilnius | 23 | 2 diena 3 diena 5 diena | 35:47 (15) T 27:25 (18) T 32:30 (12) T | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | M18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 2:43:00 | 1 diena 2 diena | 1:13:55 ( 9) T 1:29:05 ( 9) T | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | M18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 29:39 ( 5) T 43:58 ( 3) T 47:12 ( 6) T 49:47 ( 3) T | ||
2020-02-01 | LTeam rogaining | Druskininkai | BVM4 | Su dievo palaima, Vilnius | 7 | 3:44:33 | T | ||
2019-10-26 | Platelių rogaining | Plokštinė | BVM6 | Veldžiukai, Vilnius | 5 | 5:21:44 | T | ||
2019-10-19 | 50 KP | Bezdonys, Vilniaus r. | M18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:26:43 | T | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | D18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 15 | 2:34:12 | 1 diena 2 diena | 1:34:53 (16) T 59:19 (16) T |