Varžybų skaičius: 32
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-01-26 | WOC JWOC EYOC middle | Ramsau am Dachstein | M20 | Latvia | 32 | 47:41 | T | ||
2024-01-24 | WOC pursuit, JWOC EYOC long | Ramsau am Dachstein | M20 | Latvia | 17 | 1:35:47 | T | ||
2024-01-23 | WOC JWOC EYOC sprint | Ramsau am Dachstein | M20 | Latvia | 12 | 15:32 | T | ||
2023-03-05 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. ilga | Madona | V20_L | Ogre OK/SC | dns | ||||
2023-03-04 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Madona | V_L | Ogre OK/SC | dns | ||||
2023-02-04 | EOC JWOC EYOC relay | Madona | M20 | Latvia | 4 | 1:34:52 | 2 etapas | 32:16 ( 5) T | |
2023-02-03 | ESOC JWSOC EYSOC mass start | Madona | M20 | Latvia | 11 | 59:31 | T | ||
2023-02-01 | ESOC JWSOC EYSOC middle | Madona | M20 | Latvia | 9 | 25:06 | T | ||
2023-01-31 | EOC JWOC EYOC sprint | Madona | M20 | Latvia | 13 | 14:51 | T | ||
2022-03-19 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Kemi-Keminmaa | M17 | Latvia | 3 | 50:12 | 1 etapas | 15:24 ( 1) T | |
2022-03-18 | WOC middle, JWOC EYOC long | Kemi-Keminmaa | M17 | Latvia | 14 | 54:14 | T | ||
2022-03-16 | WOC pursuit, JWOC EYOC middle | Kemi-Keminmaa | M17 | Latvia | 7 | 20:40 | T | ||
2022-03-15 | WOC JWOC EYOC sprint | Kemi-Keminmaa | M17 | Latvia | 4 | 9:58 | T | ||
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Daugavpils | V | Ogre OK/SC | 3 | 1:24:51 | 1 etapas | 29:22 ( 4) | |
2022-02-12 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Daugavpils | V17_L | Ogre OK/SC | 5 | 38:07 | |||
2022-01-22 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. sprint... | Mežinieki, Alūksne | V17_L | Ogre OK/SC | 1 diena 2 diena | 14:57 ( 2) 37:19 ( 1) | |||
2021-02-28 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Kääriku | M17 | Latvia | 2 | 1:06:11 | 1 etapas | 21:14 ( 2) T | |
2021-02-27 | WOC JWOC EYOC middle | Kääriku | M17 | Latvia | 10 | 24:52 | T | ||
2021-02-25 | JWOC EYOC long | Kääriku | M17 | Latvia | 9 | 49:44 | T | ||
2021-02-24 | WOC JWOC EYOC sprint | Kääriku | M17 | Latvia | 13 | 13:03 | T | ||
2020-02-26 | World cup, JWOC, EYOC relay | Umeå | M17 | Latvia | 5 | 1:30:20 | 2 etapas | 31:11 ( 7) | |
2020-02-25 | World cup, JWOC, EYOC middle | Umeå | M17 | Latvia | 20 | 31:11 | T | ||
2020-02-23 | World cup, JWOC, EYOC long | Umeå | M17 | Latvia | 20 | 1:08:09 | T | ||
2020-02-22 | World cup, JWOC, EYOC sprint | Umeå | M17 | Latvia | 15 | 14:46 | T | ||
2019-03-21 | WOC, JWOC, EYOC sprint | Piteå | M17 | Latvia | dsq | T | |||
2019-03-20 | WOC, JWOC, EYOC long | Piteå | M17 | Latvia | dsq | T | |||
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | V16 | Ogre OK/SC, Ogre | 1 diena 2 diena | 24:43 T 35:01 T | |||
2018-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Vanagkalns, Jaunpiebalgas novads | M14_L | Ogre OK, SC | 1 diena 2 diena | 33:26 ( 1) 39:52 ( 2) | |||
2017-01-22 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Telšiai | V14 | Ogre OK, Ogre | 3:25:31 | 1 etapas | 48:12 ( 4) T | ||
2017-01-21 | Lietuvos OSS čemp. ilga | Telšiai | V14 | Ogre OK/SC, Ogre | 1:13:44 | T | |||
2016-02-21 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Korneti | M12_L | Ogre OK, SC | 6 | 28:37 | |||
2016-02-20 | Lietuvos ir Latvijos čemp. sprintas | Korneti | M12_L | Ogre OK, SC | 6 | 27:37 |