Varžybų skaičius: 96
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-22 | Takas (bėgte, foot-O) | Onuškis | W14 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:39:39 | 1 diena 2 diena 3 diena | 35:11 ( 3) T 35:11 ( 3) T 29:17 ( 5) T | |
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV14 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 49:53 | 1 etapas | 14:14 ( 5) T | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 14:04 | T | ||
2024-05-25 | Foreststadiums.lt sprinto taurė, 2 di... | Vingrių žem., Paupys ir Užupis | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 45:40 | 1 diena 2 diena 3 diena | 14:28 ( 3) T 16:03 ( 2) T 15:09 ( 3) T | |
2024-05-19 | Baltic championship relay | Ignalina | W16 | Lithuania 3 | 8 | 2:41:11 | 1 etapas | 51:32 ( 7) T | |
2024-05-18 | Baltic championship | Ignalina | W14 | Lithuania | 8 | 1:12:02 | T | ||
2024-05-12 | Vilnius city race | Naujamiestis, Vilnius | M14 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 19:15 | T | ||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 8 | 29:26 | T | ||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | Vilnius | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:03:40 | 1 diena 2 diena 3 diena | 13:30 ( 3) T 25:37 ( 2) T 24:33 ( 3) T | |
2024-05-03 | Lietuvos čemp. super sprintas | VIlnius | M | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 18 | 2:12 | T | ||
2024-04-24 | LOSF krosas | Kleboniškis | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 7 | 16:11 | T | ||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | W14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 58:48 | 1 diena 2 diena | 26:58 ( 4) T 31:50 ( 4) T | |
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | Paduoblio miškas, Prienų r. | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 50:51 | 1 diena 2 diena | 22:45 ( 2) T 28:06 ( 3) T | |
2024-03-30 | Kauno estafetė | Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:36:31 | 1 etapas | 35:55 ( 1) T | |
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė | Pilaitė, Vilnius | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 18:08 | T | ||
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Dūkštų miškas | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 7 | 1:06:04 | T | ||
2023-11-18 | Vilnius city race | Vilnius | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 18:00 | T | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 45:11 | 1 diena 2 diena | 22:35 ( 7) T 22:36 ( 3) T | |
2023-10-14 | Rudaminos taurė | Šveicarai, Vilniaus r. | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 37:18 | T | ||
2023-10-07 | Vilniaus taurė | Kirzinė, Bražuolė | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:06:56 | 1 diena 2 diena | 29:20 ( 1) T 37:36 ( 4) T | |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Šventininkai , Vilniaus r. | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 8 | 1:09:46 | T | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Perkūnas OK 3, Vilnius | 21 | 4:22:22 | 8 etapas | 45:55 (24) T | |
2023-08-26 | Jono Vileišio taurė | Kaukinės miškas | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:00:27 | 1 diena 2 diena | 29:58 ( 2) T 30:29 ( 3) T | |
2023-08-20 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 22:07 | T | ||
2023-08-20 | LOSF vasaros stovykla | Alnės ežeras | C | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena 3 diena 5 diena 6 diena 7 diena | 17:29 ( 5) T 33:24 ( 5) T 43:12 (30) T 18:57 ( 5) T 46:31 ( 9) T 28:55 (24) T | |||
2023-08-20 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alnė, Molėtų r. | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 22:07 | T | ||
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... | Klaipėda | W14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 53:09 | 1 diena 2 diena | 37:45 ( 6) T 15:24 ( 1) T | |
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Gėsalai, Papė | W14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:47:11 | 1 diena 2 diena 3 diena | 36:53 (13) T 41:11 ( 6) T 29:07 ( 3) T | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV14 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 50:33 | 1 etapas | 12:34 ( 4) T | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 8 | 14:19 | T | ||
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 2:11:51 | 1 etapas | 35:31 ( 1) T | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 31:31 | T | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:25:11 | 1 diena 2 diena 3 diena | 12:58 ( 3) T 48:40 (10) T 23:33 ( 4) T | |
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas | Vilnius | M | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2023-04-01 | Prienų Šilo taurė | Prienų r. | M14 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 56:46 | 1 diena 2 diena | 39:55 ( 5) T 16:51 ( 1) T | |
2023-03-26 | Kauno estafetė | Buktos miškas | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:36:35 | 1 etapas | 25:29 ( 1) T | |
2022-12-03 | Vilnius city sprint | Operos ir baleto rūmai | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 8 | 14:16 | T | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | M12 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 39:28 | 1 diena 2 diena | 19:07 ( 1) T 20:21 ( 2) T | |
2022-10-15 | Rudaminos taurė, Lietuvos studentų OS... | Rakonys, Vilniaus r. | M12 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 18:55 | T | ||
2022-10-02 | ACO Rudens estafetė | Dembina | M14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 2:26:02 | 1 etapas | 40:20 ( 1) T | |
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | M12 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 29:55 | T | ||
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempio... | Tolkūnų miškas | M12 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 23:14 | T | ||
2022-08-18 | Labirintas | Pieva | C | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 29 | 1:11 | T | ||
2022-08-16 | LOSF vasaros stovykla | Dringis | C | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena 6 diena 7 diena 8 diena | 33:42 ( 7) T 57:44 (84) T 1:18:33 (69) T 31:00 ( 8) T 27:06 (24) T 21:24 ( 2) T 39:10 (36) T 33:32 (30) T | |||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | W12 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:33:38 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 29:15 ( 2) T 22:56 ( 1) T 14:17 ( 1) T 27:10 ( 4) T | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV12 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 47:23 | 4 etapas | 11:45 ( 1) T | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M12 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 10:24 | T | ||
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | Balninkai, Alytaus r. | M12 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 3 | 19:34 | T | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | W12 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 57:00 | 1 diena 2 diena 3 diena | 9:58 ( 1) T 29:35 ( 5) T 17:27 ( 1) T | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | M12 | Sostinės SC, Vilnius | dsq | 1 etapas | 24:55 ( 1) T | ||
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | M12 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 4 | 26:33 | T | ||
2022-04-23 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Drabužninkų k., Trakų r. | W12 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 38:37 | 1 diena 2 diena | 16:18 ( 1) T 22:19 ( 1) T | |
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | M12 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 13:23 | T | ||
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė | Spindžiaus miškas | M12 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 47:14 | 1 diena 2 diena | 21:33 ( 2) T 25:41 ( 2) T | |
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | M12 | Sostinės SC, Vilniaus r. | 3 | 3:01:25 | 1 etapas | 30:02 ( 1) T | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M1 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 3 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 18:02 ( 1) T 16:18 ( 6) T 14:07 ( 3) T 14:00 ( 4) T 13:36 T | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 37:33 | 1 diena 2 diena | 20:21 ( 1) T 17:12 ( 3) T | |
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga | Subartonių miškas, Varėnos r. | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 39:45 | T | ||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Subartonių miškas, Varėnos r. | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 2:23:12 | 1 etapas | 36:56 ( 1) T | |
2021-09-11 | Pavasario taurė Spring cup 2xWRE COVI... | Burbiškės, Vievio seniūnija | W12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 54:03 | 1 diena 2 diena | 25:07 ( 1) T 28:56 ( 2) T | |
2021-09-05 | Vilniaus taurė | Bireliai, Vilnius | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 22:01 | T | ||
2021-09-04 | Alytaus taurė | Apsingė, Varėnos r. | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 8 | 38:07 | T | ||
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | Vilnius | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 57:44 | 1 diena 2 diena 3 diena | 23:22 ( 1) T 18:40 ( 1) T 15:42 ( 1) T | |
2021-08-08 | Klajūno taurė | Mindūnai, Molėtų r. | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 14:00 | T | ||
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 1:08:41 | 1 diena 2 diena 3 diena | 15:37 ( 3) T 38:27 ( 3) T 14:37 ( 2) T | |
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 17:07 | 1 diena | 17:07 ( 1) T | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 21:47 | T | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 26:20 | T | ||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 43:50 | 1 etapas | 12:17 ( 1) T | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 11:56 | T | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | W10 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 32:36 | 1 diena 2 diena | 19:14 ( 1) T 13:22 ( 1) T | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 26:57 | T | ||
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė | Rykantai | M14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 3:33:49 | 1 etapas | 1:24:12 ( 2) T | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W10 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 34:02 | 1 diena 2 diena 3 diena | 9:07 ( 1) T 15:55 ( 1) T 9:00 ( 1) T | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | M12 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 4 | 1:22:34 | 1 etapas | 23:07 ( 4) T | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 30:29 | T | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM12 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 1 | 1:13:12 | 1 etapas | 15:12 ( 1) T | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 15:47 | T | ||
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose | Telšiai | OS3 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 21:49 (10) T 12:39 (21) T 33:08 (23) T 12:34 (13) T 24:20 (29) T | |||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 49:32 | 1 diena 2 diena | 22:08 ( 2) T 27:24 ( 4) T | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M1 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 10 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 31:23 (10) T 26:46 (12) T 22:20 (13) T 15:16 ( 9) T | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | M12 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 4 | 37:24 | 1 diena 2 diena | 13:51 ( 2) T 23:33 ( 4) T | |
2020-06-14 | Alytaus čempionatas | Muiželėnų miškas (I Alytus) | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 35:52 | T | ||
2020-03-11 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 5 e... | Vilnius | MP | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 32:24 | |||
2020-03-08 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 4 e... | Vilnius | MP | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 32:30 | |||
2020-02-09 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 3 e... | Vievis | MC | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 11 | 1:04:28 | |||
2020-01-26 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 2 e... | Vilnius | MC | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 8 | 56:06 | |||
2020-01-12 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 1 e... | Vilnius | MC | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 59:02 | T | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | D10 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 32:09 | 1 diena 2 diena | 17:31 ( 5) T 14:38 ( 1) T | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 19 | 1:25:07 | T | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | M12 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 5 | 5:39:13 | 1 etapas | 2:52:31 ( 8) T | |
2019-09-07 | Alytaus taurė | Alytus | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 26:34 | T | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W10 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:09:16 | 1 diena 2 diena 3 diena | 7:45 ( 1) T 24:22 ( 2) T 37:09 ( 3) T | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 9 | 1:14:07 | 4 etapas | 15:50 ( 6) T | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 29 | 35:45 | T | ||
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė | Vilniaus | M1 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 12 | 1 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 31:30 (23) T 34:34 (19) T 30:50 (16) T 32:42 (15) T |