Varžybų skaičius: 63
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | W16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:05:40 | 1 diena 2 diena | 49:47 ( 3) T 15:53 ( 3) T | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W14 | O! Klaipėda, Palanga | 6 | 2:24:08 | 1 diena 2 diena 3 diena | 15:28 ( 3) T 1:14:51 ( 6) T 53:49 (11) T | |
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | W14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 diena 2 diena | 38:28 ( 2) T 27:02 ( 3) T | |||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 47:01 | 1 diena 2 diena | 25:11 ( 4) T 21:50 ( 5) T | |
2021-06-16 | Nida - 5 days | Nida | W14 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 33:41 ( 3) T 31:30 ( 2) T 12:29 ( 1) T 33:41 ( 3) T 47:23 ( 4) T | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 4 | 30:50 | T | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 6 | 29:26 | T | ||
2021-05-29 | Baltic masters and open championship | Šiauliai | W14 | O! Klaipėda, Palanga | 4 | 55:21 | 1 diena 2 diena | 34:12 ( 2) T 21:09 ( 8) T | |
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... | Varnikai, Trakų raj. | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 7 | 44:19 | T | ||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV14 | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 4 | 55:44 | 1 etapas | 11:35 ( 4) T | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 7 | 13:09 | T | ||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis | Šiauliai | M16 | O! Klaipėda, Palanga | 8 | 1:15:36 | T | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | W14 | O! Klaipėda, Palanga | 6 | 1:02:13 | 1 diena 2 diena | 25:24 ( 6) T 36:49 ( 6) T | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 9 | 28:35 | T | ||
2020-09-12 | Alytaus taurė | Vangelonys, Alytaus r. | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 53:47 | T | ||
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 2:04:25 | 2 etapas | 34:21 ( 1) T | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 32:26 | T | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM14 | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 6 | 1:29:23 | 4 etapas | 23:02 ( 6) T | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 7 | 14:55 | T | ||
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | W14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 36:34 | 2 diena | 36:34 ( 2) T | ||
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose | Telšiai | OS2 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 51:15 (26) T 16:05 (11) T 1:03:54 (34) T 16:39 (15) T 56:48 (27) T | |||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 1:15:57 | 1 diena 2 diena | 35:14 ( 5) T 40:43 ( 8) T | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M1 | O! Klaipėda, Palanga | 7 | 1 diena 2 diena 3 diena 5 diena | 34:56 (12) T 19:17 ( 4) T 21:52 (12) T 15:06 ( 2) T | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 1:22:46 | 1 diena 2 diena | 31:30 ( 3) T 51:16 ( 7) T | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 14:45 ( 5) T 27:54 ( 4) T 22:34 ( 6) T 26:13 ( 9) T | ||
2020-06-14 | Alytaus čempionatas | Muiželėnų miškas (I Alytus) | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 33:27 | T | ||
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M14 | O! Klaipėda | 3 | 1:27:27 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 24:40 ( 2) T 23:26 ( 5) T 19:00 ( 5) T 22:36 ( 2) T 21:11 ( 3) T | |
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | D12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 38:37 | 1 diena 2 diena | 15:21 ( 5) T 23:16 ( 5) T | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 12 | 1:04:01 | T | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:40:49 | 2 etapas | 31:04 ( 2) T | |
2019-09-07 | Alytaus taurė | Alytus | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 19:04 | T | ||
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 30 | 6:41:27 | 7 etapas | 1:19:50 (35) T | |
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | D12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:33:14 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 22:34 ( 3) T 24:24 ( 2) T 26:27 ( 3) T 19:49 ( 2) T | |
2019-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | W12A | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 40:19 | 1 diena 2 diena | 22:12 ( 2) T 18:07 ( 2) T | |
2019-06-29 | Neringa cup | Nida | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 diena 2 diena 3 diena | 26:02 ( 2) T 19:57 ( 2) T 22:17 ( 1) T | |||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 23:25 | T | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 1:11:51 | 1 diena 2 diena 3 diena | 11:23 ( 3) T 39:33 ( 8) T 20:55 ( 7) T | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X12 | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 7 | 1:13:42 | 1 etapas | 12:05 ( 4) T | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 9 | 16:18 | T | ||
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | W12 | O! Klaipėda, Palanga | 11 | 1:13:59 | 1 diena 2 diena | 30:49 (10) T 43:10 (12) T | |
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:05:39 | 2 etapas | 23:39 ( 2) T | |
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | M12 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 34:42 | 1 diena 2 diena | 20:16 ( 2) T 14:26 ( 2) T | |
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M12 | O! Klaipėda | 4 | 1:00:23 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 16:02 ( 4) T 12:24 ( 4) T 19:05 ( 6) T 12:52 ( 2) T 17:07 ( 7) T | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 54:25 | 1 diena 2 diena | 30:25 (11) T 24:00 ( 6) T | |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 37:18 | T | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:36:44 | 3 etapas | 26:51 ( 1) T | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 25:21 | T | ||
2018-09-08 | Neringos taurė | Neringa | D12 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 53:17 | 1 diena 2 diena | 24:43 ( 3) T 28:34 ( 4) T | |
2018-07-28 | Jūros šventė | Klaipėda | W12 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 53:02 | 1 diena 2 diena | 26:23 ( 2) T 26:39 ( 3) T | |
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D12 | O! Klaipėda, Palanga | 14 | 2:16:33 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 46:45 (18) T 34:20 (22) T 30:00 ( 9) T 25:28 ( 7) T | |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 14 | 45:34 | T | ||
2018-05-27 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M12 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 30:13 | T | ||
2018-05-26 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 39:00 | T | ||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 1:19:00 | 1 diena 2 diena 3 diena | 21:34 (18) T 30:54 ( 3) T 26:32 ( 5) T | |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 1:10:42 | 1 diena 2 diena | 44:59 ( 9) T 25:43 ( 7) T | |
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | W10 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 24:11 | 1 diena 2 diena | 13:27 ( 2) T 10:44 ( 2) T | |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... | Klaipėda | M10 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 30:39 | 1 diena 2 diena | 17:32 ( 2) T 13:07 ( 3) T | |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 26 | 1:12:26 | T | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | M12 | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 5 | 2:14:30 | 3 etapas | 47:43 ( 6) T | |
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M10 | O! Klaipėda, Palanga | 45:10 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 14:25 ( 3) T dsq T 19:34 ( 1) T 11:11 ( 2) T | ||
2017-06-30 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Kaunas | M12 | O! Klaipėda, Palanga | 4 | 57:31 | 1 diena 2 diena | 37:23 ( 2) T 20:08 ( 5) T | |
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės | Palanga | OSVIS | O! Klaipėda, Palanga | 8 | 27:52 | T | ||
2016-05-28 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M16 | Palanga | 20 | 33:54 | T |