Varžybų skaičius: 72
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV35 | Jaunystė OK 2, Klaipėda | 3 | 50:03 | 1 etapas | 18:39 ( 8) T | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V50 | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | T | |||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | V50 | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | T | |||
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | Olando kepurė, Giruliai | V50 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:30:29 | 1 diena 2 diena | 43:46 ( 7) T 46:43 ( 2) T | |
2024-03-07 | Klaipėdos OS patalpose taurė | Klaipėda | V40 | Jaunystė OK | 2 | 41:43 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 13:09 ( 1) T 11:35 ( 2) T 16:59 ( 5) T 20:45 ( 5) T | |
2023-12-16 | Gajos žiemos sprintų taurės 2 etapas | Kaunas, Šilainiai | V50 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 20:30 | T | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Jaunystė OK, Klaipėda | 19 | 4:18:45 | 5 etapas | 38:32 (15) T | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 46:13 | 1 etapas | 17:10 (13) T | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | V50 | Jaunystė OK, Klaipėda | 14 | 24:29 | T | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | 9 etapas | dsq T | ||
2022-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | M50 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 56:48 | 1 diena 2 diena | 38:23 ( 4) T 18:25 ( 2) T | |
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | M50 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1:55:02 | 3 diena 4 diena | 1:13:30 (10) T 41:32 ( 8) T | ||
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 6 | 49:15 | 1 etapas | 17:31 ( 9) T | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V50 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 15:28 | T | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 5 | 1:18:19 | 1 diena 2 diena | 36:54 ( 4) T 41:25 ( 5) T | |
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | Jaunystė OK, Klaipėda | 23 | 5:11:18 | 9 etapas | 1:09:56 (24) T | |
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 2:21:56 | 1 diena 2 diena 3 diena | 17:29 ( 4) T 1:13:28 (10) T 50:59 ( 3) T | |
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 1:02:03 ( 6) T 38:59 ( 2) T | |||
2021-05-29 | Baltic masters and open championship | Šiauliai | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 14 | 2:39:41 | 1 diena 2 diena | 1:44:16 (16) T 55:25 (14) T | |
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 42:53 | 3 etapas | 15:55 (14) T | ||
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 15 | 14:38 | T | ||
2020-10-31 | Rudens sezono uždarymas | Biržuvėnai, Telšių r. | V1 | Jaunystė OK, Klaipėda | 15 | 46:03 | T | ||
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Jaunystė OK, Klaipėda | 17 | 4:30:34 | 9 etapas | 1:02:10 (26) T | |
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Kintai, Šilutės r. | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 1:20:57 | T | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | 2 etapas | 28:33 (19) T | ||
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 11 | 17:32 | T | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | H45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 17 | 3:40:16 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:02:47 (21) T 1:27:06 (23) T 1:10:23 (15) T | |
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 1:39:11 | 1 diena 2 diena | 46:50 ( 3) T 52:21 ( 5) T | |
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | V-4 | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 2:12:37 | 1 diena 2 diena | 1:07:18 (12) T 1:05:19 ( 9) T | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 14 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | dnf 36:18 (13) T 32:17 (14) T 51:07 ( 9) T | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | H45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 24 | 2:00:55 | 1 diena 2 diena | 1:17:29 (27) T 43:26 (18) T | |
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Jaunystė OK, Klaipėda | 22 | 5:27:25 | 9 etapas | 1:19:30 (30) T | |
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | H45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2:13:24 | 3 diena 4 diena | 1:17:58 ( 6) T 55:26 ( 3) T | ||
2019-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:13:23 | 1 diena 2 diena | 48:14 ( 4) T 25:09 ( 2) T | |
2019-06-29 | Neringa cup | Nida | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 1:12:49 ( 5) T 46:30 ( 5) T | |||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | H45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2:07:47 | 2 diena 3 diena | 1:05:20 (13) T 1:02:27 (11) T | ||
2019-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kleboniškio šilas | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 53:22 | T | ||
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | 1 etapas | 26:46 (42) T | ||
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 23 | 27:56 | T | ||
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 8 | 1:31:50 | 1 diena 2 diena | 47:15 (12) T 44:35 ( 4) T | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 21 | 2:17:25 | 1 diena 2 diena | 1:29:24 (24) T 48:01 (14) T | |
2018-09-08 | Neringos taurė | Neringa | H45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 1:33:13 | 1 diena 2 diena | 44:57 ( 8) T 48:16 ( 4) T | |
2018-09-02 | Klubų taurė | Kirdonys | X | Jaunystė OK, Klaipėda | 23 | 5:57:09 | 9 etapas | 1:21:15 (32) T | |
2018-07-28 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 52:06 | 1 diena | 52:06 ( 7) T | ||
2018-05-27 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 35:32 | T | ||
2018-05-26 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 40:12 | T | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X | Jaunystė OK, Klaipėda | 25 | 1:03:13 | 1 etapas | 18:39 (30) T | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 17 | 18:10 | T | ||
2018-04-28 | Jono Vileišio taurė | Vėžežero k., Šaukėnų sen., Kelmė | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 2:13:10 | 1 diena 2 diena | 57:13 ( 8) T 1:15:57 (10) T | |
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 1:26:46 | 1 diena 2 diena | 54:31 ( 5) T 32:15 ( 2) T | |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... | Klaipėda | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 6 | 56:44 | 1 diena 2 diena | 39:00 ( 8) T 17:44 ( 6) T | |
2017-09-17 | Klubų taurė | Avižienių miškas, Vilniaus r. | KOMAN | Jaunystė OK, Klaipėda | 25 | 5:02:44 | 10 etapas | 1:11:32 (32) T | |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 17 | 1:31:05 | T | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | V45 | Jaunystė OK 2, Klaipėda | 7 | 2:11:08 | 1 etapas | 38:19 ( 4) T | |
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1:51:47 | 1 diena 2 diena | 24:25 ( 8) T 1:27:22 (17) T | ||
2017-07-29 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 1:22:38 | 1 diena 2 diena | 49:59 ( 4) T 32:39 ( 3) T | |
2017-06-10 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti, Lietuvos ... | Zapyškis | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 11 | 47:01 | T | ||
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 40:42 | T | ||
2017-05-27 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 53:46 | T | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X | Jaunystė OK, Klaipėda | 17 | 41:47 | 1 etapas | 14:08 (27) T | |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 13 | 13:55 | T | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | M40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 55:19 | 2 diena | 55:19 (23) T | ||
2016-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pašventys, Jurbarko r. | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 1:06:46 | T | ||
2016-09-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Pašventys, Jurbarko r. | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 1:09:08 | T | ||
2016-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | M40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 12 | 1:43:25 | 1 diena 2 diena | 42:44 (11) T 1:00:41 (12) T | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | H40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1:18:55 | 3 diena 4 diena | 23:54 (24) T 55:01 ( 9) T | ||
2016-05-29 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 49:33 | T | ||
2016-05-28 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 25:35 | T | ||
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | M40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1:08:21 | 1 diena 2 diena | 1:08:21 (18) T dsq T | ||
2016-03-19 | Sezono atidarymas | Klaipėda | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 1:41:47 | 1 diena 2 diena | 52:02 (10) T 49:45 ( 9) T | |
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | M40 | Klaipėda | 23 | 1:59:50 | 1 diena 2 diena | 1:04:08 (27) T 55:42 (21) T | |
2015-05-30 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V35 | Kuliai | dsq | T |