Varžybų skaičius: 30
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-10-04 | EOC sprint qualification | Verona Borgo Venezia | W2 | Denmark | 11 | 12:13 | T | ||
2023-10-04 | EOC sprint final | Verona | W | Denmark | 26 | 13:35 | T | ||
2021-07-03 | WOC sprint qualification | Terezin | WA | Denmark | 10 | 14:09 | T | ||
2021-07-03 | WOC sprint final | Terezin | W | Denmark | 41 | 16:46 | T | ||
2021-05-16 | EOC sprint | Neuchatel | W | Denmark | 22 | 17:59 | |||
2021-05-14 | EOC knock out sprint | Neuchatel | WQ2 | Denmark | 4 | 8:34 | |||
2021-05-14 | EOC knock out sprint | Neuchatel | W3 | Denmark | 9 | 12:23 | |||
2021-05-13 | EOC sprint relay | Neuchatel | X | Denmark | 8 | 1:00:26 | 1 etapas | 14:58 ( 9) T | |
2017-07-15 | JWOC relay | Särkänperä | W | Denmark | 5 | 1:40:48 | 3 etapas | 34:44 ( 6) | |
2017-07-14 | JWOC long | Särkänperä | W | Denmark | 18 | 1:07:10 | |||
2017-07-12 | JWOC sprint | Pispala | W | Denmark | 9 | 14:55 | |||
2017-07-11 | JWOC middle | Viitapohja | W | Denmark | 8 | 26:10 | |||
2017-07-10 | JWOC middle qual. | Viitapohja | W1 | Denmark | 11 | 26:13 | |||
2016-07-15 | JWOC relay | Tarasp | W | Denmark 1 | 10 | 1:49:09 | 3 etapas | 38:04 (15) | |
2016-07-14 | JWOC middle | Susch-Lavin | W | Denmark | 47 | 34:03 | |||
2016-07-13 | JWOC middle qual. | Ftan | W1 | Denmark | 4 | 28:41 | |||
2016-07-11 | JWOC long | Val Müstair | W | Denmark | dsq | ||||
2016-07-10 | JWOC sprint | Scuol | W | Denmark | 5 | 14:21 | |||
2015-07-10 | JWOC relay | Rauland | W | Denmark | 6 | 1:55:07 | 1 etapas | 37:32 ( 9) | |
2015-07-09 | JWOC long | Rauland | W | Denmark | dsq | ||||
2015-07-07 | JWOC middle | Rauland | WB | Denmark | 2 | 29:08 | |||
2015-07-06 | JWOC middle qual. | Rauland | W2 | Denmark | 25 | 34:08 | |||
2015-07-05 | JWOC sprint | Rauland | W | Denmark | 31 | 16:10 | |||
2014-07-26 | JWOC middle | Zheleznica south | W | Denmark | dnf | ||||
2014-07-25 | JWOC middle qual. | Zheleznica north | W2 | Denmark | 13 | 28:57 | |||
2014-07-23 | JWOC long | Malyovitsa | W | Denmark | dnf | ||||
2014-07-22 | JWOC sprint | Samokov | W | Denmark | 17 | 14:05 | |||
2013-10-27 | EYOC relay | Caldas da Rainha | W16 | Denmark | 3 | 1:26:52 | 3 etapas | 26:03 ( 4) | |
2013-10-25 | EYOC sprint + long | Caldas da Rainha | W16 | Denmark | 1 diena 2 diena | 13:31 (11) 35:23 ( 1) | |||
2012-06-29 | EYOC sprint + long | Bugeat, Limousin | W16 | Denmark | 1 diena 2 diena | 12:30 (14) 56:13 (49) |