Valige I treniruotė II treniruotė III treniruotė IV treniruotė V treniruotė VI treniruotė VII treniruotė VIII treniruotė
Koht | Klass | Perekonnanimi, Eesnimi | Riik | Klubi, Linn | Aeg | min/km |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | D | Kavaliauskas Ąžuolas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 22:32 | 9:47 |
2 | D | Lenkauskaitė Andžela | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 23:00 | 10:00 |
3 | D | Skirmantaitė Vakarė | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 25:03 | 10:53 |
4 | D | Skirmantaitė Justė | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 26:42 | 11:36 |
5 | D | Dominauskaitė Urtė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 26:47 | 11:38 |
6 | D | Šulcas Elijus | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 27:28 | 11:56 |
7 | D | Žaltauskas Rokas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 28:20 | 12:19 |
8 | D | Valius Dominykas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 28:29 | 12:23 |
9 | D | Avelytė Greta | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 28:35 | 12:25 |
10 | D | Norkaitytė Vanesa | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 31:37 | 13:44 |
11 | D | Pankratovas Benas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 34:53 | 15:10 |
12 | D | Pocevičius Matas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 35:43 | 15:31 |
13 | D | Jieznys Joris | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 36:16 | 15:46 |
13 | D | Rusas Emilis | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 36:16 | 15:46 |
15 | D | Šafranauskas Mangirdas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 38:18 | 16:39 |
16 | D | Bigenytė Barbora | LTU | SM Gaja, Kaunas | 38:22 | 16:40 |
17 | D | Kučaitis Martynas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 38:23 | 16:41 |
18 | D | Zinkevičius Vitauras | LTU | SM Gaja, Kaunas | 38:25 | 16:42 |
19 | D | Mockus Martynas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 40:28 | 17:35 |
20 | D | Nariūnaitė Nikolė | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 40:38 | 17:40 |
21 | D | Šalna Matas | LTU | Fortūna OK, Vilnius | 40:39 | 17:40 |
22 | D | Platakis Džiugas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 41:54 | 18:13 |
23 | D | Japšas Arijus | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 42:13 | 18:21 |
24 | D | Skirmantaitė Smiltė | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 43:43 | 19:00 |
25 | D | Turonis Džiugas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 46:08 | 20:03 |
26 | D | Grabauskas Jonas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 46:30 | 20:13 |
27 | D | Lašas Kęstutis | LTU | SM Gaja, Kaunas | 46:34 | 20:14 |
28 | D | Jakštys Jokūbas | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | 48:12 | 20:57 |
29 | D | Sazonova Brigita | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 48:21 | 21:01 |
30 | D | Kanapė Jokūbas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 49:14 | 21:24 |
31 | D | Grincevičius Rapolas | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 49:46 | 21:38 |
32 | D | Urbonaitė Gabija | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 49:58 | 21:43 |
33 | D | Zinkevičiūtė Luknė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 50:33 | 21:58 |
34 | D | Mencevičius Rapolas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 50:36 | 22:00 |
35 | D | Ruzgas Timotiejus | LTU | SM Gaja, Kaunas | 50:38 | 22:00 |
36 | D | Krėpštaitė Viltė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 50:39 | 22:01 |
D | Timinskaitė Gabija | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dsq | ||
D | Taparauskaitė Justė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | ||
D | Juška Martynas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dsq | ||
D | Jonaitis Neimantas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dsq | ||
D | Jakštys Petras Simonas | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | dsq | ||
D | Sidaras Ignas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | ||
D | Sankauskis Brolis | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dsq | ||
D | Sankauskas Aretas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dsq | ||
D | Gasperavičius Domas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dsq | ||
D | Milašauskas Kristijonas | LTU | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | dsq | ||
D | Mundinaitė Eva | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dsq | ||
D | Šafranauskas Tautrimas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Leonavičius Petras | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Sekevičius Kristupas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Banėnaitė Rusnė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Jakštys Rolandas | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | dnf | ||
D | Zaborskis Arnas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Jakštys Vincentas | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | dnf | ||
D | Stramskas Pranciškus | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Jakštys Mikalojus | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | dnf | ||
D | Limantas Karolis | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
D | Žyprytė Urtė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Kubiliūtė Gabeta | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Bušmaitė Luknė | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dnf | ||
D | Gaidamavičiūtė Goda | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Labanauskas Augustas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
D | Kojalaitė Veronika | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Ignatavičius Majus | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dnf | ||
D | Raugaitė Vytautė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Kučinskas Jorintas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
D | Tankeliavičius Lukas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | dnf | ||
D | Ivanavičius Vilius | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
D | Šapranauskas Jonas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | dnf | ||
D | Zykas Domas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
D | Mikailionis Dominykas | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dnf | ||
D | Stumbras Vincas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
D | Abromavičius Orestas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
D | Maširkaitė Luknė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Sazonova Akvilė | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | dnf | ||
D | Keraišis Benediktas | LTU | Medeina OK, Kaunas | dnf | ||
D | Krėpštaitė Jorė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
D | Vasiliauskaitė Adelė | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf |