Valige I treniruotė II treniruotė III treniruotė IV treniruotė V treniruotė VI treniruotė VII treniruotė VIII treniruotė
Koht | Perekonnanimi, Eesnimi | Riik | Klubi, Linn | Aeg | min/km |
---|---|---|---|---|---|
1 |
Narbuntas Mykolas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 29:58 | 9:21 |
2 |
Tunkevičius Martynas | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 30:07 | 9:24 |
3 |
Jurevičiūtė Urtė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 30:50 | 9:38 |
3 |
Šataitė Jarūnė | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 30:50 | 9:38 |
5 |
Raugas Jogaila | LTU | SM Gaja, Kaunas | 32:58 | 10:18 |
6 |
Kantas Joris | LTU | SM Gaja, Kaunas | 33:35 | 10:29 |
7 |
Sriubaitė Eva | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 33:42 | 10:31 |
8 |
Andrijauskaitė Gabrielė | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 33:43 | 10:32 |
9 |
Stankevičius Tadas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 34:13 | 10:41 |
10 |
Paukštis Domas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 34:40 | 10:50 |
11 |
Paužas Emilis | LTU | SM Gaja, Kaunas | 34:51 | 10:53 |
12 |
Marcinkevičius Nojus | LTU | SM Gaja, Kaunas | 35:47 | 11:10 |
13 |
Papreckis Jonas | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 36:05 | 11:16 |
14 |
Balčiūnas Mantas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 36:12 | 11:18 |
15 |
Zakas Rapolas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 36:20 | 11:21 |
16 |
Skirmantaitė Gabrielė | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 36:41 | 11:27 |
17 |
Veikšra Giedrius | LTU | SM Gaja, Kaunas | 37:06 | 11:35 |
18 |
Jankauskaitė Martyna | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 37:10 | 11:36 |
19 |
Minčinauskytė Gabija | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 37:14 | 11:38 |
20 |
Barzdžiūtė Aistė | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 37:28 | 11:42 |
21 |
Jančauskaitė Paulina | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 37:49 | 11:49 |
22 |
Mikalauskaitė Gerda | LTU | SM Gaja, Kaunas | 37:51 | 11:49 |
23 |
Tubilevičius Vilius | LTU | SM Gaja, Kaunas | 38:15 | 11:57 |
24 |
Naruševičiūtė Anelė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 38:35 | 12:03 |
25 |
Naujokaitė Austėja | LTU | SM Gaja, Kaunas | 39:16 | 12:16 |
26 |
Borusevičiūtė Emilija | LTU | SM Gaja, Kaunas | 39:40 | 12:23 |
27 |
Nevulis Dovydas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 40:17 | 12:35 |
28 |
Rubežius Kristupas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 40:25 | 12:37 |
29 |
Kapušinskas Kostas | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 40:52 | 12:46 |
30 |
Linkevičius Mindaugas | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 40:55 | 12:47 |
31 |
Arlauskas Antanas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 41:24 | 12:56 |
32 |
Liudžiūtė Ieva | LTU | SM Gaja, Kaunas | 41:29 | 12:57 |
33 |
Pakarnis Vytautas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 41:47 | 13:03 |
34 |
Rybelytė Lėja | LTU | SM Gaja, Kaunas | 42:22 | 13:14 |
35 |
Kačinskaitė Tautė | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 42:35 | 13:18 |
36 |
Archipovaitė Živilė | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 42:54 | 13:24 |
37 |
Stankevičius Rytas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 43:19 | 13:32 |
38 |
Drazdauskas Feliksas | LTU | Lėvuo OK, Sostinės SC, Vilnius | 43:25 | 13:34 |
38 |
Matelis Justas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 43:25 | 13:34 |
40 |
Kundrotas Paulius | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 43:26 | 13:34 |
41 |
Valavičius Matas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 44:06 | 13:46 |
42 |
Bartkevičienė Aušra | LTU | Takas OK, Kaunas | 44:09 | 13:47 |
43 |
Rybelis Dominykas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 44:12 | 13:48 |
44 |
Sukauskas Dovydas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 44:13 | 13:49 |
45 |
Milius Domantas | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 44:48 | 14:00 |
46 |
Girdziušas Dominykas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 45:20 | 14:10 |
47 |
Greičius Deividas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 45:53 | 14:20 |
48 |
Kubilius Ainius | LTU | SM Gaja, Kaunas | 46:07 | 14:24 |
49 |
Jieznytė Smiltė | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 46:12 | 14:26 |
50 |
Sireikaitė Rusnė | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 46:15 | 14:27 |
51 |
Songin Pijus | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija | 47:20 | 14:47 |
52 |
Paulauskas Linas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 47:33 | 14:51 |
53 |
Bindokas Jokūbas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 48:19 | 15:05 |
54 |
Šaltinis Laurynas | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 48:20 | 15:06 |
55 |
Čižinauskaitė Agota | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 48:33 | 15:10 |
56 |
Žvirzdinas Justas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 48:41 | 15:12 |
57 |
Brimeris Paulius | LTU | SM Gaja, Kaunas | 48:55 | 15:17 |
58 |
Baniulytė Deimilė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 49:37 | 15:30 |
59 |
Juškaitė Kotryna | LTU | SM Gaja, Kaunas | 49:48 | 15:33 |
60 |
Subatkytė Rugilė | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija | 50:22 | 15:44 |
61 |
Šalnaitė Eglė | LTU | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 51:05 | 15:57 |
62 |
Andriušis Deimas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 51:11 | 15:59 |
63 |
Stankauskaitė Rugilė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 52:02 | 16:15 |
64 |
Kliūčius Ignas | LTU | Plungės SRC, Plungė | 52:07 | 16:17 |
65 |
Sudintas Šarūnas | LTU | Plungės SRC, Plungė | 52:09 | 16:17 |
65 |
Mainonis Julius | LTU | SM Gaja, Kaunas | 52:09 | 16:17 |
67 |
Midvikytė Sofija | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 52:48 | 16:30 |
68 |
Lukošius Oskaras | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 52:57 | 16:32 |
69 |
Ignatans Rapolas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 53:27 | 16:42 |
70 |
Sazonova Žaneta | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 54:56 | 17:10 |
71 |
Pušinytė Deimantė | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 55:10 | 17:14 |
72 |
Miknytė Urtė | LTU | Plungės SRC, Plungė | 56:17 | 17:35 |
73 |
Kojala Joris | LTU | SM Gaja, Kaunas | 57:20 | 17:55 |
74 |
Rečkauskaitė Gabrielė | LTU | Plungės SRC, Plungė | 57:52 | 18:05 |
75 |
Žylevičiūtė Goda | LTU | Plungės SRC, Plungė | 1:00:11 | 18:48 |
76 |
Budrytė Emilija | LTU | Plungės SRC, Plungė | 1:00:12 | 18:48 |
77 |
Novičenko Neda | LTU | Šiurpys OK, Zarasai | 1:01:51 | 19:19 |
78 |
Azaravičiūtė Vika | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 1:07:49 | 21:11 |
79 |
Lukošius Oskaras | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 1:08:40 | 21:27 |
80 |
Aleliūnaitė Irmantė | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 1:08:59 | 21:33 |
81 |
Viburytė Mėta | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 1:09:00 | 21:33 |
82 |
Gaižutytė Rusnė | LTU | Medeina OK, Kaunas | 1:23:01 | 25:56 |
83 |
Gaižutis Gvidas | LTU | Medeina OK, Kaunas | 1:23:07 | 25:58 |
Paužas Henris | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | ||
Žilovas Devis | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | ||
Radžvilas Augustas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dsq | ||
Limantas Gvidas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dsq | ||
Mačiulskytė Martyna | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | ||
Čečinaitė Lina | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | ||
Gaidamavičius Gerardas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | ||
Karčiauskas Pijus | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dsq | ||
Truskaitė Taja | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dsq | ||
Petraškevičius Lukas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Gološčapovas Danas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Blažukas Laertas | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dnf |