Võistkond | Osavõtja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
koht | pealkiri | riik | Aeg | Perekonnanimi, Eesnimi | klass | Aeg | |
1 | Saulės gimnazija | LTU | 56:17 | Čereška Andrius | V2 | 12:51 ( 2) | |
Liutkus Mantas | V5 | 13:29 ( 1) | |||||
Valavičius Benas | V4 | 14:58 ( 2) | |||||
Butauskas Marijus | V3 | 14:59 ( 2) | |||||
Blažys Gvidas | V1 | 16:29 ( 1) | |||||
2 | KTU inžinerijos licėjus 1 kom. | LTU | 1:00:04 | Aukštuolis Edvardas | V4 | 13:58 ( 1) | |
Talkevičius Titas | V3 | 14:05 ( 1) | |||||
Paišys Gytis | V2 | 15:01 ( 4) | |||||
Karčiauskas Jonas | V1 | 17:00 ( 3) | |||||
Stanevičius Armandas | V5 | 21:33 ( 3) | |||||
3 | LSMU gimnazija | LTU | 1:10:41 | Gineika Julius | V1 | 16:54 ( 2) | |
Budrys Džiugas | V3 | 17:05 ( 4) | |||||
Kreišmonas Gintaras | V5 | 17:54 ( 2) | |||||
Čaplikas Herkus Pijus | V2 | 18:48 ( 6) | |||||
Pečiulis Simas | V4 | 24:14 ( 8) | |||||
4 | Tado Ivanausko progimnazija | LTU | 1:20:28 | Vainikevičius Markus | V3 | 18:10 ( 5) | |
Skunda Kristupas | V1 | 18:28 ( 6) | |||||
Keleckas Šarūnas | V4 | 21:36 ( 4) | |||||
Marozas Dominykas | V5 | 22:14 ( 4) | |||||
5 | Simono Daukanto progimnazija | LTU | 1:20:56 | Murėnas Kasparas | V2 | 14:16 ( 3) | |
Murėnas Aleksas | V1 | 19:51 ( 7) | |||||
Jumatovas Eimantas | V5 | 22:53 ( 5) | |||||
Pasiaura Tadas | V4 | 23:56 ( 6) | |||||
Raugas Jogaila | V3 | 25:05 ( 9) | |||||
6 | Viktoro Kuprevičiaus progimnazija | LTU | 1:24:32 | Sulžickas Matas | V1 | 18:25 ( 5) | |
Launikonis Ernestas | V2 | 19:03 ( 7) | |||||
Šidlauskas Domas | V3 | 19:58 ( 7) | |||||
Stanevičius Haroldas | V5 | 27:06 ( 8) | |||||
Novikovas Arentas | V4 | 30:41 (11) | |||||
7 | Pilėnų progimnazija | LTU | 1:27:15 | Dubinka Titas | V3 | 19:32 ( 6) | |
Janavičius Matas | V4 | 22:15 ( 5) | |||||
Merkevičius Vakaris | V1 | 22:30 ( 8) | |||||
Švaikauskas Vilius | V5 | 22:58 ( 6) | |||||
Pilka Kristupas | V2 | 1:08:12 (10) | |||||
8 | Palemono gimnazija | LTU | 1:31:49 | Dementavičius Tadas | V2 | 12:07 ( 1) | |
Zemeckas Vytautas | V1 | 17:51 ( 4) | |||||
Jasevičius Mantas | V4 | 24:05 ( 7) | |||||
Magyla Justas | V5 | 37:46 ( 9) | |||||
Lendzevičius Ridas | V3 | dsq | |||||
9 | Kazio Griniaus progimnazija | LTU | 1:17:54 | Bindokas Ignas | V4 | 21:30 ( 3) | |
Petrauskas Kipras | V3 | 28:09 (10) | |||||
Tamošiūnas Paulius | V1 | 28:15 ( 9) | |||||
10 | Rokų gimnazija 1 kom. | LTU | 1:18:11 | Jančiauskas Augustas | V2 | 18:45 ( 5) | |
Barišauskas Matas | V3 | 29:29 (11) | |||||
Stulga Ugnius | V1 | 29:57 (10) | |||||
Vilimaitis Ignas | V4 | dsq | |||||
11 | Juozo Grušo meno gimnazija | LTU | 53:39 | Vilutis Karolis | V4 | 25:22 ( 9) | |
Juodis Andrius | V4 | 28:17 (10) | |||||
Kasperiūnas Karolis | V1 | dsq | |||||
Stoškus Martynas | V5 | dsq | |||||
12 | Palemono gimnazija 2 kom. | LTU | 16:17 | Gaičiūnas Emiljan | V3 | 16:17 ( 3) | |
13 | Petrašiūnų progimnazija | LTU | 22:09 | Pertikas Domantas | V2 | 22:09 ( 8) | |
14 | KTU inžinerijos licėjus 2 kom. | LTU | 23:04 | Unikas Joris | V3 | 23:04 ( 8) | |
Metričenko Karolis | V1 | dsq | |||||
15 | Simono Daukanto progimnazija 2 kom. | LTU | 25:13 | Vaškevičius Aistis | V5 | 25:13 ( 7) | |
16 | Pilėnų progimnazija 2 kom. | LTU | Šveikauskas Dovas | V1 | dsq |