Võistkond | Osavõtja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
koht | pealkiri | riik | Aeg | Perekonnanimi, Eesnimi | klass | Aeg | |
1 | Vilniaus licėjus | LTU | 49:26 | Traubaitė Judita | M4 | 10:34 ( 1) | |
Stančiūtė Kotryna | M2 | 11:34 ( 3) | |||||
Karlonaitė Laura | M3 | 13:00 ( 2) | |||||
Baikauskaitė Viktorija | M5 | 14:18 ( 3) | |||||
Starkutė Gilė Bitė | M1 | 18:59 ( 5) | |||||
2 | Maironio universitetinė gimnazija, Kaunas | LTU | 50:13 | Skaisgirytė Justė | M2 | 10:43 ( 1) | |
Skaisgirytė Austė | M5 | 11:00 ( 1) | |||||
Žilionytė Ieva | M3 | 12:14 ( 1) | |||||
Dobrovolskaitė Kamilė | M4 | 16:16 ( 3) | |||||
Misevičiūtė Karolina | M1 | 18:49 ( 3) | |||||
3 | Pajūrio St.Biržiškio gimnazija, Šilalės r. | LTU | 53:30 | Gedgaudaitė Natalija | M2 | 11:23 ( 2) | |
Pociūtė Emilija | M3 | 13:18 ( 3) | |||||
Merkelytė Rūta | M1 | 13:57 ( 1) | |||||
Laurinaitytė Orinta | M5 | 14:52 ( 4) | |||||
Bliudžiūtė Gabija | M4 | 16:12 ( 2) | |||||
4 | Didždvario gimnazija, Šiauliai | LTU | 1:00:48 | Tubutytė Gabrielė | M3 | 13:24 ( 4) | |
Sakalauskaitė Milda | M5 | 13:25 ( 2) | |||||
Pauraitė Emilija | M2 | 14:35 ( 6) | |||||
Martinkutė Rugilė | M1 | 19:24 ( 6) | |||||
Kotlova Martina | M4 | 21:55 ( 9) | |||||
5 | Panevėžio 5-oji gimnazija | LTU | 1:07:07 | Gailevičiūtė Greta | M3 | 15:29 ( 5) | |
Kriščiūnaitė Austėja | M5 | 15:31 ( 6) | |||||
Vaičiūnaitė Silvija | M1 | 16:49 ( 2) | |||||
Baranauskaitė Martyna | M4 | 19:18 ( 7) | |||||
Rakašiūtė Augustė | M2 | 36:40 (13) | |||||
6 | Motiejaus Valančiaus gimnazija, Žemaičių Kalvarija | LTU | 1:07:20 | Vilniūtė Saulė | M2 | 14:28 ( 5) | |
Preimontaitė Gabija | M5 | 14:57 ( 5) | |||||
Žvirzdinaitė Vika | M4 | 18:23 ( 6) | |||||
Preibytė Monika | M1 | 19:32 ( 7) | |||||
7 | Antano Giedraičio Giedriaus gimnazija, Jurbarkas | LTU | 1:08:01 | Gvazdauskaitė Gabrielė | M2 | 15:39 ( 8) | |
Stankutė Gintarė | M3 | 16:26 ( 7) | |||||
Mockaitytė Aistė | M4 | 17:01 ( 4) | |||||
Adomavičiūtė Jonė | M1 | 18:55 ( 4) | |||||
8 | Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava | LTU | 1:10:47 | Antanaitytė Rugilė | M2 | 14:59 ( 7) | |
Mikalauskaitė Emilija | M4 | 17:33 ( 5) | |||||
Kriukaitė Gintautė | M3 | 19:05 ( 9) | |||||
Duliūtė Rugilė | M5 | 19:10 ( 8) | |||||
Antanaitytė Kornelija | M1 | 41:32 (10) | |||||
9 | Saulės gimnazija, Biržai | LTU | 1:31:47 | Gudelytė Vaiva | M4 | 20:28 ( 8) | |
Ranonytė Rugilė | M5 | 23:08 (10) | |||||
Krivičiūtė Viktorija | M2 | 23:33 (11) | |||||
Lapienytė Kamilė | M3 | 24:38 (13) | |||||
Šerėnaitė Evelina | M1 | 26:30 ( 8) | |||||
10 | Jotvingių gimnazija, Alytus | LTU | 1:37:38 | Miškinytė Gabrielė | M5 | 17:29 ( 7) | |
Grėbliūnaitė Domantė | M3 | 18:31 ( 8) | |||||
Bagdžiūtė Ugnė | M2 | 22:22 (10) | |||||
Klimakaitė Paulina | M4 | 39:16 (12) | |||||
Stabingytė Austėja | M1 | 43:22 (11) | |||||
11 | Molėtų progimnazija | LTU | 1:44:49 | Tūbaitė Silvija | M2 | 20:17 ( 9) | |
Vorobjovaitė Akvilė | M5 | 23:05 ( 9) | |||||
Putnaitė Gabija | M3 | 24:33 (12) | |||||
Žukauskaitė Gintarė | M1 | 36:54 ( 9) | |||||
Papuškaitė Ineta | M4 | 55:28 (14) | |||||
12 | Ąžuolo gimnazija, Varėna | LTU | 2:06:49 | Ižganaitytė Roberta | M3 | 24:27 (11) | |
Armaitytė Auksė | M5 | 25:04 (11) | |||||
Jazukevičiūtė Gintė | M2 | 37:04 (14) | |||||
Balčiūtė Vaida | M4 | 40:14 (13) | |||||
13 | Kyviškių pagr. mokykla, Vilniaus r. | LTU | 2:29:12 | Kochanska Veronika | M4 | 24:57 (10) | |
Urbanovič Evelina | M5 | 38:11 (12) | |||||
Gilevska Elžbieta | M3 | 41:11 (14) | |||||
Suchodolskytė Agata | M1 | 44:53 (12) | |||||
Grabovskytė Sandra | M2 | 1:01:13 (15) | |||||
14 | Rygiškių Jono gimnazija, Marijampolė | LTU | 1:07:31 | Rauluševičiūtė Agnė | M2 | 14:09 ( 4) | |
Stankevičiūtė Aistė | M3 | 16:12 ( 6) | |||||
Kubiliūtė Gabija | M4 | 37:10 (11) | |||||
15 | Ventos gimnazija, Akmenės r. | LTU | 2:22:05 | Beniušytė Dovilė | M2 | 26:30 (12) | |
Žukauskaitė Aurika | M5 | 42:46 (13) | |||||
Žukauskaitė Monika | M4 | 1:12:49 (15) | |||||
Čiuludytė Guoda | M3 | dsq | |||||
16 | Viekšnių gimnazija, Mažeikių r. | LTU | 3:06:43 | Pleškytė Klaudija | M3 | 20:36 (10) | |
Mokusitė Miglė | M5 | 1:05:40 (15) | |||||
Daubaraitė Kornelija | M2 | 1:40:27 (16) | |||||
Sušinskytė Deimantė | M1 | dsq | |||||
17 | Atžalyno progimnazija, Širvintos | LTU | 2:00:55 | Romaškaitė Adrijana | M5 | 44:09 (14) | |
Pučinskaitė Karolina | M4 | 1:16:46 (16) | |||||
Vasiliauskaitė Mingailė | M1 | dsq | |||||
Garbatavičiūtė Aistė | M2 | dsq | |||||
Lisauskaitė Vytautė | M3 | dsq |