Leitud osavõtjaid: 85
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-19 | Baltic championship relay | Ignalina | M | Latvia 3 | 4 | 2:15:18 | 2 etapp | 49:22 ( 6) V | |
2024-05-18 | Baltic championship | Ignalina | M | Latvia | 19 | 48:23 | V | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | V | Alnis OK, JNSC, Jelgavas novads | 6 | 1:42:18 | 1 päev 2 päev | 38:20 ( 8) V 1:03:58 ( 7) V | |
2023-09-10 | LTU/LAT selection knockout SF | Klaipėda | SF-M1 | Latvia | 3 | 7:30 | V | ||
2023-09-10 | LTU/LAT selection knockout F | Klaipėda | F-M2 | Latvia | 4 | 7:31 | V | ||
2023-09-09 | LTU/LAT selection race | Klaipėda | M | Alnis OK, JNSC | 9 | 17:42 | V | ||
2022-06-30 | WOC sprint qualification | Vejle | MB | Latvia | 13 | 13:08 | V | ||
2022-06-30 | WOC sprint final | Vejle | MF | Latvia | 39 | 16:16 | V | ||
2022-06-28 | WOC knock-out sprint | Fredericia | MC | Latvia | 16 | 10:58 | V | ||
2022-06-26 | WOC sprint relay | Kolding | X | Latvia | 18 | 1:06:07 | 3 etapp | 16:08 (19) V | |
2022-05-15 | Baltic championship relay | Griščati, Rēzekne | M | Latvia 3 | 4 | 1:58:25 | 3 etapp | 39:11 ( 7) | |
2022-05-14 | Baltic championship | Griščati, Rēzekne | M | Latvia | 14 | 1:35:28 | |||
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Daugavpils | V | Alnis OK-JNSC | dsq | 1 etapp | 31:48 (10) | ||
2022-02-12 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Daugavpils | V_L | Alnis OK-JNSC | 9 | 49:14 | |||
2021-05-30 | Baltic championship relay | Kryžbarkas | M | Latvia 4 | 8 | 2:21:19 | 1 etapp | 43:45 ( 7) V | |
2021-05-29 | Baltic championship | Šiauliai | M | Latvia | 25 | 2:01:24 | V | ||
2021-05-16 | EOC sprint | Neuchatel | M | Latvia | 108 | 20:06 | |||
2021-05-14 | EOC knock out sprint | Neuchatel | M2 | Latvia | 36 | 12:46 | |||
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | V | ALNIS-JNSC, Jelgava | 28 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | dsq V 38:39 ( 7) V 29:13 ( 6) V dsq V | ||
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | STU-M | LLU | 6 | 46:06 | V | ||
2019-05-17 | SELL sprint | Prienai | STU-M | LLU | 1 | 14:36 | V | ||
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X | Alnis OK, JNSC, Jelgava | 53:31 | 3 etapp | 17:47 ( 6) V | ||
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | V | Alnis OK, JNSC, Jelgava | 16:26 | V | |||
2018-07-18 | WUOC middle + sprint + long | Kuortane | M | Latvia | 1 päev 2 päev | 1:01:46 (66) 15:53 (54) | |||
2018-05-27 | Baltic championship relay | Tartaks | M | Latvia 3 | 9 | 2:12:23 | 1 etapp | 48:37 (12) | |
2018-05-26 | Baltic championship | Tartaks | M | Latvia | 24 | 1:45:44 | |||
2018-05-06 | EOC sprint qualification | Bellinzona | M2 | Latvia | 30 | 15:37 | |||
2017-07-15 | JWOC relay | Särkänperä | M | Latvia | 7 | 1:36:32 | 1 etapp | 34:18 (32) | |
2017-07-14 | JWOC long | Särkänperä | M | Latvia | 40 | 1:18:18 | |||
2017-07-12 | JWOC sprint | Pispala | M | Latvia | 38 | 15:12 | |||
2017-07-11 | JWOC middle | Viitapohja | M | Latvia | 31 | 31:13 | |||
2017-07-10 | JWOC middle qual. | Viitapohja | M2 | Latvia | 14 | 27:03 | |||
2017-05-21 | Baltic championship relay | Šeimaties miškas, Tauragnai | M20 | Latvia | 2 | 1:48:07 | 1 etapp | 35:33 ( 1) V | |
2017-05-20 | Baltic championship | Stripeikiai, Ignalinos r. | M20 | Latvia | 2 | 1:12:04 | V | ||
2016-10-23 | Baltic junior cup relay | Otepää | X | Latvia | 12 | 2:41:05 | 5 etapp | 45:36 (19) | |
2016-10-22 | Baltic junior cup | Otepää | M20 | Latvia | 12 | 1:13:10 | |||
2016-07-15 | JWOC relay | Tarasp | M | Latvia | 7 | 1:48:00 | 1 etapp | 35:45 (15) | |
2016-07-14 | JWOC middle | Susch-Lavin | MB | Latvia | 16 | 28:48 | |||
2016-07-13 | JWOC middle qual. | Ftan | M2 | Latvia | 28 | 30:58 | |||
2016-07-11 | JWOC long | Val Müstair | M | Latvia | 89 | 1:26:27 | |||
2016-07-10 | JWOC sprint | Scuol | M | Latvia | 58 | 14:33 | |||
2016-06-12 | Baltic championship relay | Veskimõisa, Põlvamaa | M20 | Latvia | 1 | 1:48:16 | 1 etapp | 38:20 ( 1) | |
2016-06-11 | Baltic championship | Veskimõisa, Põlvamaa | M20 | Latvia | 2 | 1:12:48 | |||
2015-11-01 | Baltic junior cup relay | Burseryd | X | Latvia 5 | 6 | 3:39:52 | 1 etapp | 50:49 ( 5) | |
2015-10-31 | Baltic junior cup | Burseryd | M18 | Latvia | 5 | 50:47 | |||
2015-07-10 | JWOC relay | Rauland | M | Latvia | 17 | 2:03:30 | 1 etapp | 44:16 (50) | |
2015-07-09 | JWOC long | Rauland | M | Latvia | 73 | 1:24:21 | |||
2015-07-07 | JWOC middle | Rauland | MB | Latvia | 12 | 28:52 | |||
2015-07-06 | JWOC middle qual. | Rauland | M1 | Latvia | 22 | 29:39 | |||
2015-07-05 | JWOC sprint | Rauland | M | Latvia | 63 | 16:56 | |||
2015-06-27 | EYOC relay | Cluj-Napoca | M18 | Latvia | 12 | 1:55:22 | 1 etapp | 32:46 ( 8) | |
2015-06-26 | EYOC long + sprint | Cluj-Napoca | M18 | Latvia | 1 päev 2 päev | 1:01:18 (45) 12:25 ( 9) | |||
2015-06-20 | Tako supersprintas | Varėna | H | Alnis JNSC | 3 | 14:08 | V | ||
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | H18 | Alnis JNSC, Jelgava | 1 | 2:44:09 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 41:12 ( 1) V 38:12 ( 1) V 48:38 ( 2) V 36:07 ( 2) V | |
2015-05-31 | Baltic championship relay | Tukums | M20 | Latvia | 5 | 1:48:22 | 1 etapp | 33:30 ( 4) | |
2015-05-30 | Baltic championship | Tukums | M18 | Latvia | 7 | 1:08:44 | |||
2015-03-28 | Sezono atidarymas | Melnragė, Nemirseta | V18 | Alnis OK, JNSC, Jelgava | 1 | 1:11:01 | 1 päev 2 päev | 33:02 ( 2) V 37:59 ( 1) V | |
2014-11-02 | Baltic junior cup | Gdynia | M18 | Latvia | 14 | 59:44 | |||
2014-11-01 | Baltic junior cup relay | Gdynia | X | Latvija | 9 | 2:22:25 | 1 etapp | 33:46 ( 8) | |
2014-06-28 | EYOC relay | Strumica | M18 | Latvia | 14 | 2:28:29 | 1 etapp | 45:28 (17) | |
2014-06-26 | EYOC sprint + long | Strumica | M18 | Latvia | 1 päev 2 päev | 13:10 (17) 1:08:33 (55) | |||
2014-06-01 | Baltic championship relay | Salakas, Zarasų r. | M20 | Latvia 2 | 3 | 1:44:05 | 1 etapp | 37:15 ( 5) V | |
2014-05-31 | Baltic championship | Gražutė, Zarasų r. | M18 | Latvia | 1 | 59:03 | V | ||
2013-10-27 | EYOC relay | Caldas da Rainha | M16 | Latvia | 4 | 1:24:18 | 1 etapp | 26:30 ( 2) | |
2013-10-25 | EYOC sprint + long | Caldas da Rainha | M16 | Latvia | 1 päev 2 päev | 13:19 (31) 42:46 (12) | |||
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | M16 | Alnis, JNSC, Jelgava | 2 | 1:15:49 | 1 päev 2 päev | 46:14 ( 4) V 29:35 ( 1) V | |
2013-10-06 | Baltic junior cup relay | Siikaranta | X | Latvia 4 | 20 | 3:42:12 | 4 etapp | 46:04 (22) | |
2013-10-05 | Baltic junior cup | Siikaranta | M16 | Latvia | 28 | 1:29:05 | |||
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H16 | Alnis JNSC, Jelgava | 2 | 2:14:51 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 32:17 ( 1) V 43:04 ( 1) V 12:20 ( 1) V 47:10 (15) V | |
2013-05-19 | Baltic championship relay | Ruusmäe | M16 | Latvia | 1 | 1:06:33 | 1 etapp | 21:33 ( 1) | |
2013-05-18 | Baltic championship | Ruusmäe | M16 | Latvia | 4 | 48:49 | |||
2013-03-10 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Gaizinkalns, Madona | M16_L | Alnis OK JNSC | 5 | 1:59:05 | 1 etapp | 34:57 ( 4) | |
2013-03-09 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Gaizinkalns, Madona | M16_L | Alnis OK JNSC | 10 | 48:04 | |||
2012-10-14 | Baltic junior cup relay | Ventspils | X | Latvia 3 | 17 | 2:53:47 | 4 etapp | 30:20 ( 8) | |
2012-10-13 | Baltic junior cup | Ventspils | M16 | Latvia | 6 | 57:59 | |||
2012-06-29 | EYOC sprint + long | Bugeat, Limousin | M16 | Latvia | 1 päev 2 päev | 20:18 (80) 1:08:36 (57) | |||
2012-05-27 | Baltic championship relay | Ratnieki, Sigulda | M16 | Latvia | 1 | 1:37:41 | 3 etapp | 36:53 ( 5) | |
2012-05-26 | Baltic championship | Ratnieki, Sigulda | M16 | Latvia | 11 | 1:08:05 | |||
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | H14 | Alnis OK | 2 | 2:09:51 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 35:40 ( 5) V 16:17 ( 4) V 42:52 ( 9) V 35:02 ( 7) V | |
2011-05-22 | Baltic championship relay | Nida | M16 | Latvia | dsq | 3 etapp | 27:39 ( 5) V | ||
2011-05-21 | Baltic championship | Juodkrantė | M14 | Latvia | 1 | 18:46 | V | ||
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | H14 | Alnis | 18 | 1:27:14 | 1 päev 2 päev | 34:08 ( 4) V 53:06 (30) V | |
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | H14 | Alnis | 7 | 1:49:04 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 9:34 ( 9) V 30:08 ( 7) V 35:46 ( 9) V 33:36 (10) V | |
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | H12A | Alnis | 2 | 57:52 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 15:54 ( 3) V 17:29 ( 3) V 10:47 (19) V 13:42 ( 1) V | |
2009-05-30 | Baltic masters and open championship | Kuldīga | M12 | Alnis OK, JRSC | 1 | 1:15:27 | 1 päev 2 päev | 31:31 ( 1) 43:56 ( 6) |