Leitud osavõtjaid: 37
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2018-09-02 | Klubų taurė | Kirdonys | X | Igtisa SK, Šiauliai | 2 | 3:27:20 | 2 etapp | 50:18 ( 9) V | |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | W | Igtisa SK, Šiauliai | 2 | 1:44:52 | 1 päev 2 päev | 37:17 ( 2) V 1:07:35 ( 1) V | |
2016-05-27 | EOC middle final | Černa Voda | WB | Russia | 15 | 37:14 | |||
2016-05-26 | EOC middle qualification | Horni Udoli | W1 | Russia | 28 | 34:51 | |||
2014-07-12 | WOC relay | Campomulo, Gallio | W | Russia | 11 | 2:13:29 | 2 etapp | 46:54 (16) | |
2014-07-11 | WOC middle | Campomul | W | Russia | 20 | 43:06 | |||
2014-04-16 | EOC relay | Marateca | W | Russia | 3 | 1:34:52 | 2 etapp | 30:42 ( 7) | |
2014-04-15 | EOC long final | Marateca | W | Russia | 14 | 1:16:36 | |||
2014-04-14 | EOC middle final | Marateca | W | Russia | dsq | ||||
2014-04-11 | EOC long qualification | Meco south | W2 | Russia | 4 | 58:38 | |||
2014-04-10 | EOC middle qualification | Meco north | W2 | Russia | 28:31 | ||||
2013-07-13 | WOC relay | Koulurinne | W | Russia | 6 | 1:46:29 | 2 etapp | 36:09 ( 9) | |
2013-07-12 | WOC middle | Koulurinne | W | Russia | 5 | 38:45 | |||
2013-07-11 | WOC middle qual. | Koljola | W1 | Russia | 6 | 31:15 | |||
2013-07-08 | WOC sprint qual. | Katinkulta, Vokatti | W3 | Russia | 8 | 14:39 | |||
2013-07-08 | WOC sprint | Sotkamo, Vokatti | W | Russia | 18 | 15:54 | |||
2012-05-20 | EOC relay | Falun | W | Russia 2 | 2:07:00 | 3 etapp | 44:58 (15) | ||
2012-05-17 | EOC middle final | Skattungbyn | W | Russia | 21 | 39:24 | |||
2012-05-14 | EOC middle qualification | Hökberg | W1 | Russia | 11 | 26:50 | |||
2010-08-15 | WOC relay | Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | Russia | 9 | 2:14:50 | 1 etapp | 34:44 (14) | |
2010-08-14 | WOC middle final | Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | Russia | 33 | 38:36 | |||
2010-08-09 | WOC middle qualification | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W2 | Russia | 14 | 32:43 | |||
2009-08-20 | WOC sprint qualification | Kiralyasztal, Miskolc | W2 | Russia | 5 | 17:19 | |||
2009-08-20 | WOC sprint final | Kiralyasztal, Miskolc | W | Russia | 33 | 18:02 | |||
2009-08-19 | WOC middle final | Bankut, Miskolc | W | Russia | 19 | 43:20 | |||
2009-08-16 | WOC middle qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | W2 | Russia | 4 | 28:38 | |||
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | D | SoIK Hellas | 1 | 2:39:50 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 34:27 ( 1) V 1:05:47 ( 3) V 15:25 ( 4) V 44:11 ( 1) V | |
2008-07-17 | WOC middle qualification | Stara Ves, Olomouc | W2 | Russia | 3 | 27:05 | |||
2008-07-17 | WOC middle final | Stara Ves, Olomouc | W | Russia | 14 | 38:23 | |||
2008-06-01 | EOC relay | Piejūras camping, Ventspils | W | Russia 2 | 2:04:52 | 2 etapp | 42:39 (17) | ||
2008-05-31 | EOC middle final | Ventspils | W | Russia | 19 | 35:33 | |||
2008-05-30 | EOC middle qualification | Ventspils | W3 | Russia | 9 | 29:31 | |||
2008-05-26 | EOC sprint qualification | Ventspils | W3 | Russia | 9 | 11:34 | |||
2008-05-26 | EOC sprint final | Ventspils | W | Russia | 39 | 13:15 | |||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | D | SoIK Hellas | 3 | 2:09:28 | 1 päev 2 päev 3 päev | 24:48 ( 3) V 1:04:23 ( 2) V 40:17 ( 6) V | |
2006-08-19 | WUOC relay | Soroška | W | Russia | 6 | 2:29:31 | 2 etapp | 45:22 (12) | |
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint | Plešivec, Herlany, Košice | W | Russia | 1 päev 2 päev | 58:50 ( 7) 43:00 (50) |