Leitud osavõtjaid: 40
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2013-07-13 | WOC relay | Koulurinne | W | Germany | 18 | 2:11:27 | 3 etapp | 42:58 (18) | |
2013-07-11 | WOC middle qual. | Koljola | W2 | Germany | 18 | 48:50 | |||
2013-07-07 | WOC long qual. | Tipasoja | W3 | Germany | 16 | 1:09:02 | |||
2012-07-21 | WOC relay | Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Germany | 18 | 2:09:56 | 3 etapp | 41:50 (15) | |
2012-07-16 | WOC middle qualification | St-George, Lausanne | W2 | Germany | 22 | 46:58 | |||
2012-07-15 | WOC long qualification | Ballens, Lausanne | W3 | Germany | 21 | 1:01:07 | |||
2012-05-19 | EOC sprint final | Falun | WB | Germany | 4 | 19:08 | |||
2012-05-17 | EOC middle final | Skattungbyn | WB | Germany | 4 | 45:14 | |||
2012-05-16 | EOC sprint qualification | Falun | W3 | Germany | dsq | ||||
2012-05-14 | EOC middle qualification | Hökberg | W2 | Germany | 23 | 28:50 | |||
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint | Plešivec, Herlany, Košice | W | Germany | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:11:11 (45) 41:00 (42) 16:31 (37) | |||
2004-07-17 | EOC relay | Skjoldnæsholm | W | Germany 2 | 2:31:50 | 2 etapp | 37:56 (22) | ||
2004-07-16 | EOC long final | Klinteskoven | WB | Germany | 6 | 1:04:05 | |||
2004-07-14 | EOC sprint qualification | Roskilde City Nord | W1 | Germany | 25 | 17:12 | |||
2004-07-14 | EOC sprint final | Roskilde city | WB | Germany | 16 | 13:52 | |||
2004-07-13 | EOC middle final | Grønholt Hegn | WB | Germany | 39:45 | ||||
2004-07-11 | EOC middle qualification | Bidstrup | W3 | Germany | dsq | ||||
2004-07-10 | EOC long qualification | Bidstrup | W3 | Germany | 27 | 1:01:45 | |||
2004-06-26 | WUOC relay | Klabava | W | Germany | 7 | 2:48:50 | 4 etapp | 44:58 ( 8) | |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle | Žihle, Plzen | W | Germany | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:15:23 (23) 17:47 (12) 44:54 ( 9) | |||
2002-08-24 | WUOC relay | Slanchevo | W | Germany | 4 | 3:20:02 | 2 etapp | 1:02:37 (10) | |
2002-08-23 | WUOC short final | Kamchia | WB | Germany | 2 | 34:30 | |||
2002-08-22 | WUOC short qualification | Zdravets | W3 | Germany | 18 | 40:22 | |||
2002-08-21 | WUOC classic | Pobiti Kamani | W | Germany | 24 | 1:16:46 | |||
2002-07-13 | JWOC relay | Tibi, Alicante | W | Germany | 10 | 1:57:54 | 3 etapp | 39:16 (18) | |
2002-07-11 | JWOC classic | Biar - Cova Negra, Alicante | W | Germany | 45 | 1:01:09 | |||
2002-07-10 | JWOC short final | Guardamar Sur, Alicante | WB | Germany | 36 | 28:21 | |||
2002-07-09 | JWOC short qualification | Alicante | W3 | Germany | 30 | 36:52 | |||
2001-07-14 | JWOC relay | Miskolc | W | Germany | 10 | 2:12:10 | 3 etapp | 42:44 (17) | |
2001-07-13 | JWOC classic | Miskols | W | Germany | 81 | 1:14:53 | |||
2001-07-12 | JWOC short final | Miskolc | WB | Germany | 15 | 31:03 | |||
2001-07-11 | JWOC short qualification | Miskolc | W3 | Germany | 35 | 34:28 | |||
2000-07-14 | JWOC relay | Nove Mesto na Morave | W | Germany | 13 | 1:39:32 | 3 etapp | 34:42 (15) | |
2000-07-13 | JWOC short final | Nove Mesto na Morave | WB | Germany | 13 | 28:13 | |||
2000-07-12 | JWOC short qualification | Nove Mesto na Morave | W2 | Germany | 22 | 28:17 | |||
2000-07-11 | JWOC classic | Nove Mesto na Morave | W | Germany | 72 | 1:17:11 | |||
2000-06-25 | EYOC relay | Svetlogorsk | W18 | Germany | 2:54:42 | 3 etapp | 56:01 | ||
2000-06-23 | EYOC sprint + classic | Svetlogorsk | W18 | Germany | 2 päev | 1:19:31 (21) | |||
1999-06-27 | EYOC relay | Bad Schmiedeberg | W18 | Germany 2 | 7 | 2:42:24 | 3 etapp | 1:00:01 (11) | |
1999-06-26 | EYOC classic | Bad Schmiedeberg | W18 | Germany 2 | 18 | 1:03:32 |