Leitud osavõtjaid: 40
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2016-03-19 | Sezono atidarymas | Klaipėda | M | Auseklis IK | 8 | 1:32:20 | 1 päev 2 päev | 44:08 ( 8) V 48:12 ( 7) V | |
2016-02-21 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Korneti | W_L | Auseklis IK | 8 | 1:28:46 | |||
2016-02-20 | Lietuvos ir Latvijos čemp. sprintas | Korneti | W_L | Auseklis IK | 9 | 40:39 | |||
2012-08-02 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | W20 | IK Auseklis | 2 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 42:40 ( 2) V 1:08:24 ( 2) V 56:21 ( 5) V 54:36 ( 3) V | ||
2012-05-27 | Baltic championship relay | Ratnieki, Sigulda | W20 | Latvia | 7 | 1:50:22 | 2 etapp | 46:01 (11) | |
2012-05-26 | Baltic championship | Ratnieki, Sigulda | W20 | Latvia | 2 | 1:06:24 | |||
2011-09-25 | Baltic junior cup relay | Falkenberg, Lunaboll | X | Latvia 3 | 12 | 3:13:02 | 5 etapp | 46:46 (15) | |
2011-09-24 | Baltic junior cup | Falkenberg, Lunaboll | W20 | Latvia | 18 | 1:19:12 | |||
2011-06-26 | EYOC relay | Jindrichuv Hradec | W18 | Latvia | 9 | 2:25:04 | 2 etapp | 53:38 (10) | |
2011-06-24 | EYOC sprint + long | Jindrichuv Hradec | W18 | Latvia | 1 päev 2 päev | 14:51 (27) V 59:02 (28) V | |||
2011-05-22 | Baltic championship relay | Nida | W20 | Latvia | 8 | 1:52:14 | 3 etapp | 36:54 ( 9) V | |
2011-05-21 | Baltic championship | Juodkrantė | W20 | Latvia | 2 | 1:08:32 | V | ||
2010-10-24 | Baltic junior cup relay | Smiltynė | X | Latvia 4 | 13 | 2:49:06 | 2 etapp | 43:25 (31) V | |
2010-10-23 | Baltic junior cup | Smiltynė | W18 | Latvija | 21 | 57:33 | V | ||
2010-07-10 | JWOC relay | Rebild | W | Latvia | 18 | 2:47:29 | 3 etapp | 48:07 (35) | |
2010-07-09 | JWOC middle final | Kollerup | WB | Latvia | 26 | 31:34 | |||
2010-07-08 | JWOC middle qualification | Kollerup | W2 | Latvia | 25 | 28:51 | |||
2010-07-06 | JWOC long | Svinkløv | W | Latvia | 39 | 1:15:04 | |||
2010-07-03 | EYOC relay | Valonsandero - Oeste | W18 | Latvia | 8 | 2:02:47 | 3 etapp | 38:59 ( 7) | |
2010-07-02 | EYOC long + sprint | La Cruz de Piedra, Soria | W18 | Latvia | 1 päev 2 päev | 1:02:10 (32) V 14:00 ( 9) V | |||
2010-05-23 | Baltic championship relay | Selgise | W20 | Latvia 1 | 4 | 2:07:42 | 1 etapp | 41:49 ( 6) | |
2010-05-22 | Baltic championship | Selgise | W18 | Latvia | 9 | 1:10:43 | |||
2009-09-27 | Baltic junior cup relay | Vällamäe | X | Latvia 2 | 5 | 2:33:54 | 3 etapp | 28:20 ( 4) | |
2009-09-26 | Baltic junior cup | Vällamäe | W16 | Latvia | 3 | 45:23 | |||
2009-07-04 | EYOC relay | Kopaonik | W16 | Latvia | 6 | 2:00:46 | 2 etapp | 33:58 ( 4) | |
2009-07-03 | EYOC long + sprint | Kopaonik | W16 | Latvia | 1 päev 2 päev | 57:22 (39) 12:55 (42) | |||
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | D16 | Auseklis IK | 2 | 1:59:56 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 31:55 ( 3) V 40:19 ( 2) V 15:28 ( 5) V 32:14 ( 1) V | |
2009-05-31 | Baltic championship relay | Kuldīga | W16 | Latvia 1 | 2 | 1:52:30 | 2 etapp | 37:22 ( 1) | |
2009-05-30 | Baltic championship | Kuldīga | W16 | Latvia | 1 | 52:37 | |||
2008-10-11 | EYOC relay | Langenthal Ost | W16 | LAT-HUN-BUL | dsq | 1 etapp | 45:54 (22) | ||
2008-10-10 | EYOC long + sprint | Ruttenen, Solothurn | W16 | Latvia | 1 päev 2 päev | 54:06 (45) 14:37 (68) | |||
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Trakai | D16 | Auseklis | 7 | 2:57:45 | 1 päev 2 päev 3 päev | 50:34 (14) V 1:16:14 ( 8) V 50:57 ( 3) V | |
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | D14 | Auseklis IK | 16 | 1:30:21 | 1 päev 2 päev | 44:14 (15) V 46:07 (20) V | |
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... | Gelgaudiškis | D14 | Latvia 2 | 4 | 1:45:22 | 2 etapp | 33:22 ( 2) V | |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... | Švarcgiris, Jurbarkas | D14 | Latvia | 11 | 29:32 | V | ||
2006-06-03 | Baltic masters and open championship | Saldus | W14 | Auseklis, LSPA | 6 | 1:34:45 | 1 päev 2 päev | 51:42 ( 7) 43:03 ( 6) | |
2005-05-21 | Baltic masters and open championship | Jautmalkė, Bubiai, Šiaulių r. | D12 | Taka TOK | 5 | 1:03:06 | 1 päev 2 päev | 28:41 ( 4) V 34:25 ( 6) V | |
2004-05-22 | Baltic masters and open championship | Haanja Plaani | W12TR | Taka | 7 | 1:02:03 | 1 päev 2 päev | 33:07 ( 8) 28:56 ( 4) | |
2003-05-24 | Baltic championship | Ventspils | D12 | Taka TOK | 8 | 1:06:55 | |||
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D10 | Taka TOK, Kuldiga | 9 | 2:24:17 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 25:49 ( 7) 25:59 ( 9) 34:41 ( 9) 32:39 (10) 25:09 ( 6) |