Leitud osavõtjaid: 125
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021-07-04 | WOC sprint relay | Doksy | X | Denmark | 4 | 1:03:34 | 4 etapp | 15:17 ( 2) | |
2021-07-03 | WOC sprint qualification | Terezin | WB | Denmark | 3 | 14:24 | V | ||
2021-07-03 | WOC sprint final | Terezin | W | Denmark | 3 | 14:20 | V | ||
2018-08-11 | WOC long | Sigulda | W | Denmark | 2 | 1:15:31 | |||
2018-08-09 | WOC relay | Sigulda | W | Denmark | 6 | 1:55:09 | 3 etapp | 35:50 ( 5) | |
2018-08-05 | WOC sprint relay | Riga | X | Denmark | 3 | 59:14 | 4 etapp | 13:07 ( 1) | |
2018-08-04 | WOC sprint qualification | Riga | W3 | Denmark | 1 | 12:20 | |||
2018-08-04 | WOC sprint final | Riga | W | Denmark | 1 | 13:43 | |||
2018-05-13 | EOC long | Capriasca | W | Denmark | 5 | 1:29:10 | |||
2018-05-12 | EOC relay | Capriasca | W | Denmark | 4 | 1:48:09 | 3 etapp | 34:08 ( 1) | |
2018-05-10 | EOC sprint relay | Tesserete | X | Denmark | 7 | 1:06:38 | 4 etapp | 15:25 ( 1) | |
2018-05-06 | EOC sprint qualification | Bellinzona | W1 | Denmark | 4 | 13:47 | |||
2018-05-06 | EOC sprint final | Mendrisio | W | Denmark | 4 | 16:00 | |||
2017-07-27 | World games relay | Wrocław | X | Denmark | 1 | 1:02:57 | 4 etapp | 15:23 ( 1) | |
2017-07-25 | World games sprint + middle | Wrocław | W | Denmark | 1 päev | 13:59 ( 1) | |||
2017-07-07 | WOC relay | Vitipalu | W | Denmark | 10 | 1:56:56 | 3 etapp | 34:36 ( 4) | |
2017-07-04 | WOC long | Rõuge | W | Denmark | 2 | 1:20:42 | |||
2017-07-02 | WOC sprint relay | Viljandi | X | Denmark | 2 | 1:04:05 | 4 etapp | 14:28 ( 1) | |
2017-07-01 | WOC sprint final | Tartu | W | Denmark | 1 | 13:55 | |||
2017-06-30 | WOC sprint qualification | Tartu | W1 | Denmark | 1 | 11:07 | |||
2016-08-27 | WOC relay | Strömstad east | W | Denmark | 2 | 1:48:53 | 3 etapp | 36:19 ( 1) | |
2016-08-23 | WOC middle | Tanum | W | Denmark | 5 | 35:24 | |||
2016-08-21 | WOC sprint relay | Strömstad | X | Denmark | 1 | 52:35 | 4 etapp | 13:10 ( 2) | |
2016-08-20 | WOC sprint qualification | Strömstad | W1 | Denmark | 3 | 13:10 | |||
2016-08-20 | WOC sprint final | Strömstad | W | Denmark | 1 | 14:27 | |||
2016-05-28 | EOC relay | Černa Voda | W | Denmark | 9 | 1:49:31 | 3 etapp | 40:13 (13) | |
2016-05-27 | EOC middle final | Černa Voda | W | Denmark | 5 | 35:27 | |||
2016-05-26 | EOC middle qualification | Horni Udoli | W2 | Denmark | 12 | 27:16 | |||
2016-05-22 | EOC sprint qualification | Jesenik | W2 | Denmark | 12 | 14:46 | |||
2016-05-22 | EOC sprint final | Jesenik | W | Denmark | 3 | 14:34 | |||
2016-05-21 | EOC sprint relay | Bruntal | X | Denmark | 2 | 1:03:15 | 4 etapp | 15:02 ( 1) | |
2015-08-05 | WOC relay | Darnaway | W | Denmark | 1 | 1:49:06 | 1 etapp | 35:40 ( 1) | |
2015-08-04 | WOC middle | Darnaway | W | Denmark | 11 | 39:14 | |||
2015-08-02 | WOC sprint final | Forres | W | Denmark | 1 | 13:32 | |||
2015-08-01 | WOC sprint relay | Nairn | X | Denmark | 1 | 1:00:54 | 4 etapp | 14:42 ( 1) | |
2015-07-31 | WOC sprint qualification | Forres | W1 | Denmark | 1 | 12:44 | |||
2014-07-12 | WOC relay | Campomulo, Gallio | W | Denmark | 2 | 1:51:32 | 3 etapp | 39:51 ( 4) | |
2014-07-11 | WOC middle | Campomul | W | Denmark | 6 | 39:00 | |||
2014-07-07 | WOC sprint relay | Trento | X | Denmark | 2 | 59:07 | 4 etapp | 13:50 ( 1) | |
2014-07-05 | WOC sprint qualification | Burano | W2 | Denmark | 3 | 13:47 | |||
2014-07-05 | WOC sprint final | Venezia | W | Denmark | 3 | 15:45 | |||
2014-04-16 | EOC relay | Marateca | W | Denmark | 4 | 1:35:11 | 3 etapp | 33:50 ( 5) | |
2014-04-14 | EOC middle final | Marateca | W | Denmark | 2 | 31:02 | |||
2014-04-13 | EOC sprint final | Palmela | W | Denmark | 6 | 15:59 | |||
2014-04-12 | EOC sprint qualification | Sesimbra East | W3 | Denmark | 3 | 14:24 | |||
2014-04-10 | EOC middle qualification | Meco north | W1 | Denmark | 26:02 | ||||
2013-08-04 | World games relay | Club del Departamento, Cali | X | Denmark | 2 | 1:20:50 | 4 etapp | 19:51 ( 2) | |
2013-08-02 | World games sprint + middle | El Ingenio + Rio Pance, Cali | W | Denmark | 1 päev 2 päev | 16:34 ( 3) 39:58 (21) | |||
2013-07-13 | WOC relay | Koulurinne | W | Denmark | 7 | 1:48:27 | 1 etapp | 33:58 ( 5) | |
2013-07-12 | WOC middle | Koulurinne | W | Denmark | 10 | 39:13 | |||
2013-07-11 | WOC middle qual. | Koljola | W3 | Denmark | 9 | 33:44 | |||
2013-07-08 | WOC sprint qual. | Katinkulta, Vokatti | W3 | Denmark | 1 | 13:36 | |||
2013-07-08 | WOC sprint | Sotkamo, Vokatti | W | Denmark | 4 | 14:53 | |||
2012-07-21 | WOC relay | Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Denmark | 6 | 1:52:21 | 3 etapp | 38:17 ( 9) | |
2012-07-17 | WOC middle final | St-Cergue, Lausanne | W | Denmark | 28 | 47:22 | |||
2012-07-16 | WOC middle qualification | St-George, Lausanne | W3 | Denmark | 10 | 38:02 | |||
2012-07-14 | WOC sprint qualification | Dorigny, Lausanne | W3 | Denmark | 8 | 14:15 | |||
2012-07-14 | WOC sprint final | Ouchy, Lausanne | W | Denmark | 2 | 16:20 | |||
2012-05-20 | EOC relay | Falun | W | Denmark | 4 | 1:59:20 | 3 etapp | 40:00 ( 5) | |
2012-05-19 | EOC sprint final | Falun | W | Denmark | 3 | 15:49 | |||
2012-05-17 | EOC middle final | Skattungbyn | W | Denmark | 14 | 38:17 | |||
2012-05-16 | EOC sprint qualification | Falun | W2 | Denmark | 2 | 14:27 | |||
2012-05-14 | EOC middle qualification | Hökberg | W3 | Denmark | 3 | 25:01 | |||
2011-08-20 | WOC relay | La Féclaz | W | Denmark | 5 | 1:43:45 | 3 etapp | 38:06 ( 8) | |
2011-08-19 | WOC middle final | La Féclaz | W | Denmark | 6 | 35:31 | |||
2011-08-16 | WOC sprint qualification | Aix-les-Bains | W3 | Denmark | 3 | 17:26 | |||
2011-08-16 | WOC sprint final | Chambéry | W | Denmark | 4 | 13:54 | |||
2011-08-14 | WOC middle qualification | Saint Francois de Sales | W2 | Denmark | 4 | 31:24 | |||
2010-08-15 | WOC relay | Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | Denmark | 5 | 2:02:09 | 2 etapp | 44:48 ( 4) | |
2010-08-14 | WOC middle final | Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | Denmark | 11 | 34:04 | |||
2010-08-12 | WOC long final | Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | Denmark | 17 | 1:25:01 | |||
2010-08-10 | WOC long qualifications | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W3 | Denmark | 13 | 55:12 | |||
2010-08-09 | WOC middle qualification | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W1 | Denmark | 5 | 29:36 | |||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications | Sverresborg | W2 | Denmark | 3 | 15:27 | |||
2010-08-08 | WOC sprint final | Trondheim Town Square | W | Denmark | 9 | 17:02 | |||
2010-06-05 | EOC long final | Pismenovo | W | Denmark | 26 | 1:39:48 | |||
2010-06-04 | EOC middle final | Pismenovo | W | Denmark | 15 | 39:07 | |||
2010-06-02 | EOC relay | Yasna polyana | W | Denmark | 6 | 2:02:39 | 3 etapp | 45:37 ( 8) | |
2010-06-01 | EOC middle qualification | Yasna polyana | W2 | Denmark | 10 | 29:04 | |||
2010-05-31 | EOC long qualification | Yasna polyana | W3 | Denmark | 8 | 52:42 | |||
2010-05-30 | EOC sprint qualification | Primorsko | W3 | Denmark | 2 | 11:42 | |||
2010-05-30 | EOC sprint final | Primorsko | W | Denmark | 3 | 15:44 | |||
2009-08-23 | WOC long final | Szögliget - Derenk, Miskolc | W | Denmark | 39 | 1:39:27 | |||
2009-08-20 | WOC sprint qualification | Kiralyasztal, Miskolc | W3 | Denmark | 8 | 17:41 | |||
2009-08-20 | WOC sprint final | Kiralyasztal, Miskolc | W | Denmark | 28 | 17:39 | |||
2009-08-19 | WOC middle final | Bankut, Miskolc | W | Denmark | 35 | 48:05 | |||
2009-08-17 | WOC long qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | W3 | Denmark | 7 | 54:07 | |||
2009-08-16 | WOC middle qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | W1 | Denmark | 14 | 32:50 | |||
2009-07-19 | World games relay | Cheng Ching Lake, Kaohsiung | X | Denmark | 5 | 1:59:15 | 2 etapp | 31:57 ( 3) | |
2009-07-17 | World games sprint + middle | Kaohsiung | W | Denmark | 1 päev 2 päev | 15:45 ( 8) 30:06 (10) | |||
2008-07-06 | JWOC relay | Göteborg | W | Denmark | 2 | 2:21:13 | 3 etapp | 45:41 ( 2) | |
2008-07-05 | JWOC long | Partille Gunnilse, Gioteborg | W | Denmark | 21 | 1:05:11 | |||
2008-07-03 | JWOC middle final | Anggardsbergen, Gioteborg | W | Denmark | 54 | 44:28 | |||
2008-07-02 | JWOC middle qualification | Anggardsbergen, Gioteborg | W1 | Denmark | 6 | 26:30 | |||
2008-06-30 | JWOC sprint | Ruddalen, Gioteborg | W | Denmark | 11 | 14:06 | |||
2008-06-01 | EOC relay | Piejūras camping, Ventspils | W | Denmark | 10 | 1:55:14 | 1 etapp | 39:33 (20) | |
2008-05-31 | EOC middle final | Ventspils | WB | Denmark | 14 | 37:24 | |||
2008-05-30 | EOC middle qualification | Ventspils | W1 | Denmark | 26 | 36:38 | |||
2007-08-25 | WOC relay | Golosiivo, Kyiv | W | Denmark | 8 | 1:58:30 | 3 etapp | 38:20 (14) | |
2007-07-13 | JWOC relay | Nguluway, Dubbo | W | Denmark | 10 | 1:51:55 | 3 etapp | 31:38 ( 1) | |
2007-07-12 | JWOC middle final | Dhaadyiwa, Dubbo | W | Denmark | 21 | 26:55 | |||
2007-07-11 | JWOC middle qualification | Ngan Girra, Dubbo | W2 | Denmark | 2 | 24:55 | |||
2007-07-09 | JWOC long | Malang, Dubbo | W | Denmark | 12 | 1:06:24 | |||
2007-07-08 | JWOC sprint | Western Plains Zoo, Dubbo | W | Denmark | 3 | 13:23 | |||
2006-07-08 | JWOC relay | Druskininkai | W | Denmark | 4 | 1:56:34 | 1 etapp | 37:44 ( 4) V | |
2006-07-07 | JWOC middle | Druskininkai | W | Denmark | 24 | 31:40 | V | ||
2006-07-06 | JWOC middle qual. | Druskininkai | W1 | Denmark | 7 | 24:50 | V | ||
2006-07-04 | JWOC long | Druskininkai | W | Denmark | 74 | 1:26:30 | V | ||
2006-07-03 | JWOC sprint | Druskininkai | W | Denmark | 66 | 13:43 | V | ||
2005-09-25 | Baltic junior cup | Bjärnum | W18 | Denmark | 1 | 43:51 | |||
2005-09-24 | Baltic junior cup relay | Perstorp | X | Denmark 1 | 1 | 2:43:07 | 2 etapp | 0:01 ( 1) | |
2005-07-16 | JWOC relay | San Bernardino, Ticino | W | Denmark | 10 | 2:42:15 | 1 etapp | 55:44 (22) | |
2005-07-14 | JWOC long | Arcegno, Ticino | W | Denmark | 36 | 1:21:23 | |||
2005-07-13 | JWOC middle final | Taverne, Ticino | W | Denmark | 36 | 37:40 | |||
2005-07-12 | JWOC middle qualification | Tesserete, Ticino | W2 | Denmark | 18 | 29:48 | |||
2004-10-03 | Baltic junior cup | Viečiūnai, Druskininkai | D16 | DEN | 1 | 39:12 | V | ||
2004-10-02 | Baltic junior cup relay | Ratnyčia | X | Denmark 1 | dsq | 3 etapp | 27:19 ( 3) | ||
2004-07-10 | JWOC relay | Gdansk | W | Denmark 2 | 2:07:17 | 1 etapp | 39:14 (14) V | ||
2004-07-08 | JWOC long | Gdansk | W | Denmark | 79 | 1:20:20 | V | ||
2004-07-07 | JWOC middle final | Gdansk | W | Denmark | 30 | 35:25 | V | ||
2004-07-06 | JWOC middle qual. | Gdansk | W1 | Denmark | 12 | 28:31 | V | ||
2003-10-05 | Baltic junior cup | Elsinore | W16 | Denmark | 8 | 47:29 | |||
2003-10-04 | Baltic junior cup relay | Elsinore | X | Denmark 3 B | 2 | 2:39:42 | 2 etapp | 33:34 ( 3) | |
2002-10-13 | Baltic junior cup relay | Ventspils | X | Denmark 5 | dsq | 3 etapp | 39:42 ( 9) | ||
2002-10-12 | Baltic junior cup | Ventspils | D16 | Denmark | 20 | 59:30 |