Leitud osavõtjaid: 53
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2006-06-04 | Baltic championship relay | Saldus | W | Latvia 5 | 10 | 3:06:51 | 2 etapp | 53:00 (10) | |
2006-06-03 | Baltic championship | Saldus | W | Latvia | 1 päev | 1:39:08 (22) | |||
2004-09-01 | CISM middle + long | Harskamp | W | Latvia | 1 päev 2 päev | 31:10 (16) 1:03:17 (22) | |||
2004-05-23 | Baltic championship relay | Haanja Plaani | W | Latvia 2 | 7 | 2:39:43 | 1 etapp | 53:59 ( 7) | |
2004-05-22 | Baltic championship | Haanja Plaani | W | Latvia | 1 päev | 1:25:06 (15) | |||
2003-08-23 | CISM relay | Gudeliai, Vilnius | W | Latvia | 4 | 2:21:30 | 2 etapp | 53:37 ( 5) V | |
2003-08-20 | CISM individual | Pabradė, Vilnius | W | Latvia | 18 | 1:58:16 | 1 päev 2 päev | 59:31 (22) V 58:45 (13) V | |
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | WB | Latvia | dsq | ||||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | W2 | Latvia | 38 | 58:44 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | W2 | Latvia | 33 | 19:04 | |||
2002-09-27 | EOC relay | Sümeg | W | Latvia | 18 | 2:31:40 | 2 etapp | 1:07:33 (29) | |
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | W2 | Latvia | 33 | 45:56 | |||
2002-06-19 | CISM individual | Allentsteig | W | Latvia | 26 | 2:10:51 | 1 päev 2 päev | 58:30 (22) 1:12:21 (27) | |
2002-05-19 | Baltic championship relay | Nemunaitis, Alytus | W | Latvia | 4 | 2:25:11 | 3 etapp | 51:40 ( 6) | |
2002-05-18 | Baltic championship | Nemunaitis, Alytus | W | Latvia | 3 | 1:05:33 | V | ||
2001-08-02 | WOC relay | Pulesjärvi, Tampere | W | Latvia | 16 | 3:24:40 | 3 etapp | 56:15 (13) | |
2001-07-30 | WOC classic qual | Tampere | W2 | Latvia | 42 | 1:05:15 | |||
2001-06-10 | NOC relay | Mikkeli, FIN | D21 | Latvia | 26 | 3:01:39 | 2 etapp | 53:30 (29) | |
2001-06-08 | NOC long and short | Mikkeli | D21 | Latvia | 1 päev 2 päev | 1:43:17 (86) 29:37 (76) | |||
2001-05-27 | Baltic championship relay | Pikajärve | W | Latvia 2 | 9 | 3:06:15 | 3 etapp | 1:03:22 ( 9) | |
2001-05-26 | Baltic championship | Pikajärve | W | Latvia | 16 | 1:14:31 | |||
2000-10-12 | Baltic junior cup | Gdynia | D20 | Latvia | 5 | 1:05:16 | |||
2000-10-07 | Lietuvos taurė | Giruliai + Kairiai, Klaipėda | DA | Saldus OK | 7 | 1:15:59 | 1 päev 2 päev | 37:48 ( 6) 38:11 ( 8) | |
2000-07-14 | JWOC relay | Nove Mesto na Morave | W | Latvia | dsq | 1 etapp | 32:56 (29) | ||
2000-07-13 | JWOC short final | Nove Mesto na Morave | WB | Latvia | 38 | 32:38 | |||
2000-07-12 | JWOC short qualification | Nove Mesto na Morave | W3 | Latvia | 37 | 33:31 | |||
2000-07-11 | JWOC classic | Nove Mesto na Morave | W | Latvia | 47 | 1:12:34 | |||
2000-05-28 | Baltic championship relay | Alūksne | W | Latvia | 10:00:00 | 1 etapp | 1:28:04 | ||
2000-05-27 | Baltic championship | Alūksne | W20 | Latvia | 12 | 2:02:47 | |||
1998-10-18 | Baltic junior cup relay | Vilnius | X | Latvia 4 | 17 | 4:11:22 | 2 etapp | 1:02:01 (17) | |
1998-10-17 | Baltic junior cup | Vilnius | W18 | Latvia | 22 | 1:13:57 | |||
1998-08-16 | Baltic championship relay | Kirikuküla | W18 | Latvia | 6 | 2:11:19 | 2 etapp | 40:50 ( 4) | |
1998-08-15 | Baltic championship | Kirikuküla | W18 | Latvia | 7 | 1:07:00 | |||
1998-07-17 | JWOC relay | Reims | W | Latvia | 19 | 3:00:19 | 3 etapp | 1:12:51 (37) | |
1998-07-16 | JWOC short final | Reims | W | Latvia | 60 | 59:05 | |||
1998-07-15 | JWOC short qualification | Reims | W3 | Latvia | 18 | 32:54 | |||
1998-07-14 | JWOC classic | Reims | W | Latvia | 55 | 1:07:07 | |||
1997-10-19 | Baltic junior cup relay | Kristianstad | X | Latvia | 6 | 3:07:07 | 1 etapp | 38:22 (18) | |
1997-10-18 | Baltic junior cup | Kristianstad | W18 | Latvia | 14 | 49:35 | |||
1997-09-21 | LAT LTU youth match | Molėtai | D18 | Latvia | 2 | 2:32:48 | 3 etapp | 47:49 ( 1) | |
1997-09-20 | LAT LTU youth match | Molėtai | D18 | Latvia | 4 | 37:16 | |||
1997-09-14 | Baltic championship relay | Limbaži | W18 | Latvia | 1 | 1:52:07 | 2 etapp | 41:02 ( 1) | |
1997-09-13 | Baltic championship | Limbaži | W18 | Latvia | 4 | 37:54 | |||
1997-07-12 | JWOC relay | de Hechtelse duinen, Leopoldsbur | W | Latvia | 20 | 2:39:10 | 3 etapp | 48:56 (18) | |
1997-07-11 | JWOC classic | Gruitrode, Leopoldsburg | W | Latvia | 67 | 1:11:32 | V | ||
1997-07-09 | JWOC short qualification | Leopoldsburg | W3 | Latvia | 40 | 35:49 | V | ||
1997-07-09 | JWOC short final | Wyervlakte, Leopoldsburg | WB | Latvia | 31 | 30:41 | V | ||
1996-09-15 | Baltic championship relay | Baltis, Molėtai | W18 | Latvia | 4 | 2:15:29 | 2 etapp | 45:26 ( 2) | |
1996-09-14 | Baltic championship | Baltis, Molėtai | W18 | Latvia | 16 | 1:21:39 | |||
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Plateliai | D16 | Saldus | 6 | 2:50:33 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 38:17 ( 4) 32:00 ( 6) 29:00 ( 6) 37:35 ( 5) 33:41 ( 2) | |
1995-09-30 | LAT LTU youth match | Zarasai | D16 | Latvia | 37:11 | ||||
1995-05-07 | LAT LTU Moscow match | Prienai | D16 | Latvia 2 | 5 | 2:32:48 | 3 etapp | 1:01:04 ( 6) | |
1995-05-06 | Latvia Lithuania Moscow match | Prienai | D16 | Latvia | 13 | 1:09:18 |