Leitud osavõtjaid: 63
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021-10-10 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | MIX | Russia 2 | 2 | 1:37:00 | 1 etapp | 35:18 ( 5) | |
2021-10-09 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | W21 | Russia | 5 | 1:37:45 | |||
2021-10-08 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | W21 | Russia | 15 | 51:26 | |||
2021-06-17 | WOC JWOC relay | Seinäjoki | W | Neutral | 2:12:09 | 2 etapp | 50:46 ( 9) V | ||
2021-06-16 | WOC JWOC long | Kuortane | W | Neutral | 4 | 1:33:23 | V | ||
2021-06-14 | WOC JWOC middle | Alajärvi | W | Neutral | 6 | 54:32 | V | ||
2021-06-13 | WOC JWOC sprint | Seinäjoki | W | Neutral | 8 | 23:32 | V | ||
2021-06-12 | WOC JWOC mass start | Kuortane | W | Neutral | 5 | 1:10:48 | V | ||
2019-08-03 | WOC JWOC relay | Viborg | W | Russia | 1 | 2:22:33 | 2 etapp | 44:34 ( 1) | |
2019-08-02 | WOC JWOC mass start | Viborg | W | Russia | dnf | ||||
2019-07-30 | WOC JWOC middle | Viborg | W | Russia | 9 | 1:01:17 | |||
2019-07-28 | WOC JWOC sprint | Viborg | W | Russia | 15 | 25:49 | |||
2018-08-12 | WOC JWOC EYOC sprint | Waldviertel | W | Russia | 7 | 20:40 | |||
2018-08-11 | WOC JWOC EYOC long | Waldviertel | W | Russia | dnf | ||||
2018-08-09 | WOC JWOC EYOC relay | Waldviertel | W | Russia | 2 | 2:00:26 | 2 etapp | 39:28 ( 2) | |
2018-08-08 | WOC JWOC EYOC middle | Waldviertel | W | Russia | 1 | 1:08:55 | |||
2018-08-07 | WOC JWOC mass start | Waldviertel | W | Russia | dsq | ||||
2018-07-01 | European MTB orienteering championshi... | Budapest | X | Russia 1 | 2 | 2:20:10 | 1 etapp | 49:31 ( 7) | |
2018-06-29 | European MTB orienteering championships | Budapest | W | Russia | 1 päev 2 päev | 2:06:10 ( 2) 58:56 ( 1) | |||
2017-08-26 | WOC JWOC sprint | Vilnius | W | Russia | 3 | 25:54 | V | ||
2017-08-25 | WOC JWOC long | Vilnius | W | Russia | 3 | 1:53:27 | V | ||
2017-08-23 | WOC JWOC relay | Vilnius | W | Russia | 3 | 2:34:48 | 3 etapp | 46:51 ( 1) V | |
2017-08-22 | WOC JWOC mass start | Vilnius | W | Russia | 2 | 1:15:43 | V | ||
2017-08-21 | WOC JWOC middle | Vilnius | W | Russia | 1 | 1:03:49 | V | ||
2016-07-30 | WOC JWOC EYOC relay | Mealhada | W | Russia 1 | 2 | 2:00:01 | 2 etapp | 39:58 ( 2) | |
2016-07-29 | WOC JWOC EYOC long | Agueda | W | Russia | dnf | ||||
2016-07-27 | WOC JWOC EYOC middle | Valongo do Vouga, Agueda | W | Russia | 1 | 44:02 | |||
2016-07-25 | WOC JWOC EYOC sprint | Cantanhede | W | Russia | 4 | 18:09 | |||
2014-08-30 | WOC JWOC EYOC relay | Białystok | W | Russia | 1 | 2:15:09 | 2 etapp | 43:53 ( 4) | |
2014-08-29 | WOC JWOC EYOC long | Supraśl | W | Russia | 1 | 1:48:57 | |||
2014-08-27 | WOC JWOC EYOC middle | Leńce | W | Russia | 6 | 52:14 | |||
2014-08-26 | WOC JWOC sprint | Białystok | W | Russia | 7 | 22:10 | |||
2014-08-25 | WOC JWOC EYOC relay mix | Suprasl | X | Russia | dsq | 1 etapp | 10:00 ( 2) | ||
2014-08-25 | WOC JWOC EYOC relay mix | Suprasl | X | Russia | dsq | 3 etapp | 12:43 ( 6) | ||
2013-08-31 | WOC JWOC long | Valgehobusemäe | W | Russia | 12 | 1:55:16 | |||
2013-08-30 | WOC JWOC relay | Rakvere | W | Russia | dsq | 1 etapp | dsq | ||
2013-08-28 | WOC JWOC middle | Mõedaka | W | Russia | 4 | 41:33 | |||
2013-08-27 | WOC JWOC sprint | Tapa | W | Russia | 9 | 22:26 | |||
2012-08-26 | WOC JWOC long final | Veszprém | W | Russia | 25 | 1:26:57 | |||
2012-08-24 | WOC JWOC relay | Öskü, Veszprém | W | Russia | 9 | 2:40:27 | 2 etapp | 59:31 (15) | |
2012-08-22 | WOC JWOC middle | Nagyvazsony, Veszprém | W | Russia | 34 | 54:45 | |||
2012-08-20 | WOC JWOC long qualification | Joko-Hegy, Veszprém | W1 | Russia | 7 | 1:04:01 | |||
2011-08-27 | WOC JWOC sprint | Vicenza, Veneto | W | Russia | 15 | 28:12 | |||
2011-08-26 | WOC JWOC relay | Vicenza, Veneto | W | Russia | 4 | 2:48:06 | 2 etapp | 55:53 ( 7) | |
2011-08-25 | WOC JWOC middle | Vicenza, Veneto | W | Russia | 23 | 1:06:19 | |||
2011-08-23 | WOC JWOC long final | Vicenza, Veneto | W | Russia | 6 | 2:02:57 | |||
2011-08-22 | WOC JWOC long qualification | Vicenza, Veneto | W1 | Russia | 14 | 1:32:30 | |||
2011-08-07 | OSKD taurė XIII etapas | Telšiai | D | Russia-MTBO | 3 | 45:09 | V | ||
2011-08-06 | Lietuvos čemp. ilga | Buožėnai, Telšiai | M | Russia MTBO | 1:50:20 | V | |||
2011-08-05 | Daugiadienės Telšé | Telšiai | D | Russia MTBO | 20:34 | 1 päev | 20:34 ( 9) V | ||
2011-07-29 | OSKD Briedis | Dubingiai, Molėtų raj. | M | Russia-MTBO | 2 | 3:08:38 | 1 päev 2 päev 3 päev | 44:42 ( 1) V 1:28:30 ( 2) V 55:25 ( 1) V | |
2010-07-17 | WOC JWOC relay | Montalegre | W20 | Russia | 2 | 3:02:03 | 3 etapp | 1:20:49 ( 3) | |
2010-07-16 | JWOC long | Montalegre | W20 | Russia | 1 | 1:26:29 | |||
2010-07-14 | JWOC middle | Montalegre | W20 | Russia | 1 | 49:34 | |||
2010-07-11 | WOC JWOC sprint | Montalegre | W20 | Russia | 8 | 24:28 | |||
2009-08-15 | WOC long final | Ben Shemen | W | Russia | 10 | 1:37:49 | |||
2009-08-12 | WOC relay | Ben Shemen | W | Russia | 2:46:31 | 3 etapp | 58:51 ( 9) | ||
2009-08-11 | WOC middle | Ben Shemen | W | Russia | 22 | 1:01:19 | |||
2009-08-10 | WOC long qualification | Ben Shemen | W2 | Russia | 10 | 1:09:06 | |||
2009-06-27 | EC JWOC relay | Hareskoven, North Zealand | W20 | Russia 2 | 2:12:55 | 3 etapp | 47:02 ( 5) | ||
2009-06-26 | EC JWOC long | Gribskov, North Zealand | W20 | Russia | dsq | ||||
2009-06-24 | EC JWOC middle | Ganløse Ore, North Zealand | W20 | Russia | 15 | 46:38 | |||
2009-06-23 | EC JWOC sprint | Bøndernes Hegn, North Zealand | W20 | Russia | 5 | 23:07 |