Leitud osavõtjaid: 60
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2015-08-04 | WOC middle | Darnaway | W | United States | 67 | 1:05:27 | |||
2012-07-21 | WOC relay | Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | United States | 15 | 2:05:19 | 2 etapp | 48:24 (21) | |
2012-07-16 | WOC middle qualification | St-George, Lausanne | W3 | United States | 22 | 46:32 | |||
2010-08-15 | WOC relay | Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | United States | 19 | 2:28:29 | 3 etapp | 1:02:19 (24) | |
2010-08-12 | WOC long final | Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | United States | 44 | 1:55:28 | |||
2010-08-10 | WOC long qualifications | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W1 | United States | 14 | 54:45 | |||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications | Sverresborg | W2 | United States | 18 | 18:00 | |||
2010-06-05 | EOC long final | Pismenovo | W | United States | dsq | ||||
2010-06-04 | EOC middle final | Pismenovo | WB | United States | dsq | ||||
2010-06-02 | EOC relay | Yasna polyana | W | United States | 17 | 2:53:36 | 1 etapp | 49:02 (24) | |
2010-05-31 | EOC long qualification | Yasna polyana | W2 | United States | 17 | 57:01 | |||
2010-05-30 | EOC sprint qualification | Primorsko | W3 | United States | 15 | 13:01 | |||
2010-05-30 | EOC sprint final | Primorsko | W | United States | 47 | 19:01 | |||
2009-08-21 | WOC relay | Bankut, Miskolc | W | United States | 17 | 2:56:28 | 2 etapp | 1:03:37 (16) | |
2009-08-19 | WOC middle final | Bankut, Miskolc | W | United States | 45 | 1:00:15 | |||
2009-08-17 | WOC long qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | W3 | United States | 20 | 1:01:26 | |||
2009-08-16 | WOC middle qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | W3 | United States | 13 | 36:09 | |||
2008-07-20 | WOC relay | Skripov, Olomouc | W | United States | 21 | 2:53:25 | 2 etapp | 58:57 (22) | |
2008-07-17 | WOC middle qualification | Stara Ves, Olomouc | W3 | United States | 20 | 37:55 | |||
2008-07-15 | WOC long qualification | Dalov, Olomouc | W3 | United States | 18 | 59:30 | |||
2008-07-13 | WOC sprint qualification | Prostejov, Olomouc | W1 | United States | dsq | ||||
2008-05-31 | EOC middle final | Ventspils | W | United States | 47 | 44:13 | |||
2008-05-30 | EOC middle qualification | Ventspils | W2 | United States | 14 | 31:47 | |||
2008-05-28 | EOC long final | Ventspils | WB | United States | 18 | 1:17:43 | |||
2008-05-27 | EOC long qualification | Ventspils | W3 | United States | 29 | 55:56 | |||
2008-05-26 | EOC sprint qualification | Ventspils | W1 | United States | 21 | 12:52 | |||
2007-08-26 | WOC sprint final | Botanic Garden, Kyiv | W | United States | 42 | 15:47 | |||
2007-08-25 | WOC relay | Golosiivo, Kyiv | W | United States | 19 | 2:31:38 | 2 etapp | 47:50 (17) | |
2007-08-19 | WOC long qualification | Pidgirtsi, Kyiv | W3 | United States | 16 | 1:03:49 | |||
2007-08-18 | WOC sprint qualification | Golosiivo, Kyiv | W2 | United States | 15 | 14:27 | |||
2006-08-05 | WOC relay | Himmelbjerget, Århus | W | United States | 17 | 3:00:13 | 2 etapp | 1:06:51 (21) | |
2006-08-01 | WOC sprint qualification | Mindeparken, Århus | W2 | United States | 20 | 18:04 | |||
2006-07-30 | WOC long qualification | Linå Vesterskov, Århus | W3 | United States | dsq | ||||
2005-08-14 | WOC relay | Tsukude, Aichi | W | United States | 18 | 2:53:47 | 2 etapp | 59:32 (16) | |
2005-08-11 | WOC middle final | Mikawa Kogen, Aichi | WB | United States | 10 | 44:24 | |||
2005-08-10 | WOC sprint qualificationt | Showa no Mori, Aichi | W3 | United States | dsq | ||||
2005-08-08 | WOC long qualification | Suganuma, Aichi | W1 | United States | 16 | 1:06:45 | |||
2004-09-15 | WOC sprint qualification | Rocklunda, Västerås | W3 | United States | 20 | 15:16 | |||
2004-09-12 | WOC long qualification | Västervåla, Västerås | W2 | United States | 21 | 1:19:21 | |||
2004-07-16 | EOC long final | Klinteskoven | WB | United States | 22 | 1:12:35 | |||
2004-07-14 | EOC sprint qualification | Roskilde City Nord | W1 | United States | 24 | 17:11 | |||
2004-07-14 | EOC sprint final | Roskilde city | WB | United States | 33 | 16:37 | |||
2004-07-13 | EOC middle final | Grønholt Hegn | WB | United States | 29 | 47:10 | |||
2004-07-11 | EOC middle qualification | Bidstrup | W3 | United States | 25 | 36:34 | |||
2004-07-10 | EOC long qualification | Bidstrup | W2 | United States | 32 | 1:09:02 | |||
2004-06-26 | WUOC relay | Klabava | W | United States | 13 | 3:36:33 | 1 etapp | 44:36 (12) | |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle | Žihle, Plzen | W | United States | 1 päev 2 päev | 1:25:34 (41) 19:01 (23) | |||
2003-08-09 | WOC relay | Pfannenstiel, Rapperswil | W | United States of America | 22 | 2:31:20 | 3 etapp | 50:15 (20) | |
2003-08-05 | WOC sprint | Rapperswil | W | United States | 39 | 18:08 | |||
2003-08-04 | WOC long qualification | Zugerberg, Rapperswil/Jona | W2 | United States | 25 | 1:23:13 | |||
2000-07-18 | World cup, event 8 | Heinola | D | United States | 2:06:17 | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:06:04 (91) V 1:00:13 (88) V dsq | ||
2000-07-14 | JWOC relay | Nove Mesto na Morave | W | United States | 24 | 1:53:53 | 2 etapp | 39:28 (35) | |
2000-07-13 | JWOC short final | Nove Mesto na Morave | WB | United States | 46 | 34:29 | |||
2000-07-12 | JWOC short qualification | Nove Mesto na Morave | W1 | United States | 39 | 32:06 | |||
2000-07-11 | JWOC classic | Nove Mesto na Morave | W | United States | 119 | 1:34:49 | |||
1999-08-06 | WOC short qual. | Inverness, SCO | W4 | United States | 25 | 1:04:01 | |||
1999-07-10 | JWOC relay | Poda, Varna | W | United States | 22 | 3:34:31 | 2 etapp | 1:09:49 (36) | |
1999-07-09 | JWOC short final | Cerno more, Varna | WB | United States | 44 | 43:17 | |||
1999-07-08 | JWOC short qualification | Varna | W3 | United States | 38 | 1:07:26 | |||
1999-07-07 | JWOC classic | Skorpilovci - Samotino, Varna | W | United States | 83 | 1:13:43 |