Leitud osavõtjaid: 73
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Ramsau am Dachstein | X | Estonia | 12 | 48:25 | 1 etapp | 8:22 (17) V | |
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Ramsau am Dachstein | X | Estonia | 12 | 48:25 | 3 etapp | 7:30 ( 6) V | |
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Ramsau am Dachstein | X | Estonia | 12 | 48:25 | 5 etapp | 7:21 ( 5) V | |
2024-01-26 | WOC JWOC EYOC middle | Ramsau am Dachstein | M | Estonia | 32 | 52:44 | V | ||
2024-01-24 | WOC pursuit, JWOC EYOC long | Ramsau am Dachstein | M | Estonia | 31 | 1:06:52 | V | ||
2024-01-23 | WOC JWOC EYOC sprint | Ramsau am Dachstein | M | Estonia | 40 | 16:54 | V | ||
2023-02-04 | EOC JWOC EYOC relay | Madona | M | Estonia | 12 | 2:03:07 | 3 etapp | 41:03 ( 9) V | |
2023-02-03 | ESOC JWSOC EYSOC mass start | Madona | M | Estonia | 27 | 1:23:41 | V | ||
2023-02-01 | ESOC JWSOC EYSOC middle | Madona | M | Estonia | 34 | 42:14 | V | ||
2023-01-31 | EOC JWOC EYOC sprint | Madona | M | Estonia | dsq | V | |||
2022-03-18 | WOC middle, JWOC EYOC long | Kemi-Keminmaa | M | Estonia | 31 | 46:56 | V | ||
2022-03-16 | WOC pursuit, JWOC EYOC middle | Kemi-Keminmaa | M | Estonia | 41 | 1:25:28 | V | ||
2022-03-15 | WOC JWOC EYOC sprint | Kemi-Keminmaa | M | Estonia | 29 | 13:03 | V | ||
2022-01-27 | EOC Relay | Chepelare | M | Estonia | 9 | 1:30:45 | 3 etapp | 33:09 (10) | |
2022-01-26 | EOC and U23 WOC long | Chepelare | M23 | Estonia | 17 | 2:30:20 | |||
2022-01-25 | EOC Sprint Relay | Chepelare | X | Estonia | 57:19 | 1 etapp | 9:17 (18) | ||
2022-01-25 | EOC Sprint Relay | Chepelare | X | Estonia | 57:19 | 3 etapp | 9:32 (20) | ||
2022-01-25 | EOC Sprint Relay | Chepelare | X | Estonia | 57:19 | 5 etapp | 7:48 ( 7) | ||
2022-01-24 | EOC and U23 WOC middle | Chepelare | M23 | Estonia | 14 | 55:55 | |||
2022-01-22 | EOC and U23 WOC sprint | Chepelare | M23 | Estonia | 20 | 22:51 | |||
2021-02-27 | WOC JWOC EYOC middle | Kääriku | M | Estonia | 46 | 1:18:21 | V | ||
2021-02-25 | WOC pursuit | Kääriku | M | Estonia | 32 | 1:15:48 | V | ||
2021-02-24 | WOC JWOC EYOC sprint | Kääriku | M | Estonia | 39 | 21:00 | V | ||
2019-10-06 | Baltic junior cup | Sigulda | M20 | Estonia | 8 | 1:10:20 | V | ||
2019-10-05 | Baltic junior cup relay | Sigulda | X | Estonia 2 | 6 | 2:44:51 | 5 etapp | 39:47 ( 8) | |
2019-07-12 | JWOC relay | Silkeborg | M | Estonia | 18 | 1:47:10 | 1 etapp | 36:10 (31) | |
2019-07-11 | JWOC middle | Silkeborg | M | Estonia | 54 | 35:26 | V | ||
2019-07-10 | JWOC middle qual. | Silkeborg | M1 | Estonia | 16 | 25:50 | V | ||
2019-07-08 | JWOC long | Silkeborg | M | Estonia | 121 | 1:33:40 | V | ||
2019-07-07 | JWOC sprint | Aarhus | M | Estonia | 112 | 15:01 | V | ||
2019-05-26 | Baltic championship relay | Rõuge | M20 | Estonia 1 | 3 | 1:54:11 | 1 etapp | 38:12 ( 6) | |
2019-05-25 | Baltic championship | Rõuge | M20 | Estonia | 10 | 1:26:13 | |||
2019-03-24 | WOC, JWOC, EYOC relay | Piteå | M20 | Estonia | 10 | 1:43:03 | 3 etapp | 36:16 (11) V | |
2019-03-23 | WOC, JWOC, EYOC middle | Piteå | M20 | Estonia | 16 | 38:34 | V | ||
2019-03-21 | WOC, JWOC, EYOC sprint | Piteå | M20 | Estonia | 18 | 14:56 | V | ||
2019-03-20 | WOC, JWOC, EYOC long | Piteå | M20 | Estonia | 16 | 1:38:52 | V | ||
2018-07-13 | JWOC middle | Bócsa | MC | Estonia | 11 | 25:56 | |||
2018-07-12 | JWOC middle qual. | Bócsa | M1 | Estonia | 41 | 33:43 | |||
2018-07-10 | JWOC sprint | Kecskemét | M | Estonia | 103 | 19:09 | |||
2018-07-09 | JWOC long | Pirtó | M | Estonia | 84 | 1:32:09 | |||
2018-05-26 | Baltic masters and open championship | Tartaks | M20 | OK Ilves | 2 | 2:00:43 | 1 päev 2 päev | 1:21:04 ( 2) 39:39 ( 3) | |
2017-10-22 | Baltic junior cup | Olofström | M18 | Estonia | 14 | 1:00:54 | |||
2017-10-21 | Baltic junior cup relay | Immeln | X | Estonia | 12 | 2:48:51 | 1 etapp | 31:03 (11) | |
2017-07-02 | EYOC relay | Banska Bystrica | M18 | Estonia | dsq | 1 etapp | dsq | ||
2017-06-30 | EYOC sprint + long | Banska Bystrica | M18 | Estonia | 1 päev 2 päev | 15:45 (51) 1:10:31 (66) | |||
2017-05-21 | Baltic championship relay | Šeimaties miškas, Tauragnai | M20 | Estonia | 6 | 2:05:16 | 1 etapp | 38:58 ( 7) V | |
2017-05-20 | Baltic championship | Stripeikiai, Ignalinos r. | M18 | Estonia | 6 | 1:12:32 | V | ||
2017-02-12 | EOC, JWOC, EYOC relay | Imatra | M20 | Estonia | 10 | 1:48:12 | 1 etapp | 34:54 ( 9) | |
2017-02-08 | EOC, JWOC, EYOC | Imatra | M20 | Estonia | 1 päev 2 päev 3 päev | dsq 1:36:06 (23) 49:41 (32) | |||
2016-07-01 | EYOC long + sprint | Jarosław | M18 | Estonia | 1 päev 2 päev | 1:51:47 (92) 14:58 (85) | |||
2016-06-12 | Baltic championship relay | Veskimõisa, Põlvamaa | M20 | Estonia 3 | 12 | 2:44:51 | 1 etapp | 1:04:45 (12) | |
2016-06-11 | Baltic championship | Veskimõisa, Põlvamaa | M18 | Estonia | 15 | 1:14:00 | |||
2016-03-05 | EOC, JWOC, EYOC relay | Obertilliach | M18 | Estonia | 5 | 1:22:58 | 3 etapp | 25:57 ( 7) | |
2016-02-29 | EOC, JWOC, EYOC | Obertilliach | M18 | Estonia | 1 päev 2 päev 3 päev | 15:31 ( 9) 26:26 (11) 1:03:29 ( 9) | |||
2016-02-21 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Korneti | M18_L | Madonas BJSS, OK Arona | 3 | 47:23 | |||
2015-06-27 | EYOC relay | Cluj-Napoca | M16 | Estonia | 3 | 1:26:30 | 2 etapp | 28:11 ( 3) | |
2015-06-26 | EYOC long + sprint | Cluj-Napoca | M16 | Estonia | 1 päev 2 päev | dnf 12:31 (48) | |||
2015-05-31 | Baltic championship relay | Tukums | M16 | Estonia | 3 | 1:34:48 | 2 etapp | 32:43 ( 5) | |
2015-05-30 | Baltic championship | Tukums | M16 | Estonia | 9 | 56:43 | |||
2015-02-15 | WOC, JWOC, EYOC relay | Budor | M17 | Estonia | 4 | 1:19:32 | 2 etapp | 27:18 ( 7) | |
2015-02-11 | WOC, JWOC, EYOC | Budor | M17 | Estonia | 1 päev 2 päev 3 päev | 21:46 (30) 1:01:51 (21) 24:32 (12) | |||
2014-06-28 | EYOC relay | Strumica | X | EST-BUL-EST | 6 | 1:59:07 | 3 etapp | 32:33 ( 8) | |
2014-06-26 | EYOC sprint + long | Strumica | M16 | Estonia | 1 päev 2 päev | 15:30 (68) 1:32:08 (78) | |||
2014-06-01 | Baltic championship relay | Salakas, Zarasų r. | M16 | Estonia | 2 | 1:20:42 | 2 etapp | 26:33 ( 2) V | |
2014-05-31 | Baltic championship | Gražutė, Zarasų r. | M16 | Estonia | 10 | 49:26 | V | ||
2014-02-23 | JWOC EYOC relay | Pannjärve | M17 | Estonia | 7 | 2:00:40 | 1 etapp | 42:13 ( 9) | |
2014-02-19 | JWOC EYOC middle + long ms + sprint | Pannjärve | M17 | Estonia | 1 päev 2 päev 3 päev | 32:14 (22) dsq 19:38 (14) | |||
2013-05-19 | Baltic championship relay | Ruusmäe | M16 | Estonia 3 | dsq | 1 etapp | dsq | ||
2013-05-18 | Baltic championship | Ruusmäe | M14 | Estonia | 7 | 36:53 | |||
2013-03-10 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Gaizinkalns, Madona | M14_L | Madonas BJSS OK Arona | 1 | 1:26:02 | 1 etapp | 26:53 ( 1) | |
2013-03-09 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Gaizinkalns, Madona | M14_L | Madonas BJSS OK Arona | 1 | 28:31 | |||
2010-05-22 | Baltic masters and open championship | Selgise | M12 | Estonia | 2 | 1:23:26 | 1 päev 2 päev | 52:59 ( 3) 30:27 ( 2) | |
2008-12-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Rakvere | M14 | dsq | V |