Leitud osavõtjaid: 29
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-10-29 | Baltic junior cup relay | Szczecin | X | Lithuania 2 | 7 | 2:55:56 | 6 etapp | 39:36 ( 5) | |
2023-10-28 | Baltic junior cup | Szczecin | M20 | Lithuania | 6 | 1:07:20 | |||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | V20 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:45:40 | 1 päev 2 päev | 39:43 ( 2) V 1:05:57 ( 1) V | |
2023-10-07 | Vilniaus taurė | Kirzinė, Bražuolė | V20 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:55:19 | 1 päev 2 päev | 50:48 ( 2) V 1:04:31 ( 1) V | |
2023-09-30 | Rudens estafetė | Spindžiaus miškas (Lausgeniai) | V | Kauno elitas, Kaunas | 2 | 1:45:47 | 1 etapp | 34:13 ( 1) V | |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Šventininkai , Vilniaus r. | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:17:27 | V | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 3:04:29 | 1 etapp | 42:55 ( 8) V | |
2023-08-26 | Jono Vileišio taurė | Kaukinės miškas | V | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 2:39:51 | 1 päev 2 päev | 45:21 ( 3) V 1:54:30 ( 5) V | |
2023-08-20 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | V | Sostinės SC, Vilnius | 5 | 1:09:56 | V | ||
2023-08-20 | LOSF vasaros stovykla | Alnės ežeras | A | Sostinės SC, Vilnius | 1 päev 2 päev 5 päev 6 päev 7 päev | 16:59 ( 2) V 43:29 ( 1) V 19:16 ( 5) V 55:54 ( 8) V dsq V | |||
2023-07-08 | JWOC relay | Baia Mare | M20 | Lithuania | 20 | 1:49:44 | 1 etapp | 36:43 (34) | |
2023-07-07 | JWOC long | Baia Mare | M20 | Lithuania | 41 | 1:28:51 | |||
2023-07-05 | JWOC middle | Baia Mare | M20 | Lithuania | 118 | 35:44 | |||
2023-07-04 | JWOC sprint relay | Baia Mare | X | Lithuania 2 | 39 | 1:00:58 | 2 etapp | 15:12 (45) | |
2023-07-03 | JWOC sprint | Baia Mare | M20 | Lithuania | 115 | 18:57 | |||
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Gėsalai, Papė | M | Sostinės SC, Vilnius | 5 | 2:59:40 | 1 päev 2 päev 3 päev | 44:28 ( 4) V 1:34:51 ( 8) V 40:21 ( 4) V | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 59:27 | 3 etapp | 15:32 ( 6) V | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 8 | 18:38 | V | ||
2023-05-28 | Baltic championship relay | Värska | M20 | LTU 1 | 3 | 2:17:57 | 1 etapp | 41:50 ( 2) V | |
2023-05-27 | Baltic championship | Värska | M20 | Lithuania | 7 | 1:25:50 | V | ||
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 2:11:26 | 1 etapp | 42:04 ( 1) V | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 40:35 | V | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:59:29 | 1 päev 2 päev 3 päev | 13:50 ( 3) V 54:00 ( 3) V 51:39 ( 1) V | |
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas | Vilnius | V | Ąžuolas OK, Vilnius | 58 | 1:45 | V | ||
2023-04-29 | Alytaus čempionatas | Staniavos miškas | V | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 35:47 | V | ||
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris | M20 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 1:45:57 | 1 päev 2 päev | 31:08 ( 2) V 1:14:49 ( 3) V | |
2023-03-26 | Kauno estafetė | Buktos miškas | V | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 2:28:58 | 1 etapp | 46:41 ( 2) V | |
2023-03-25 | Lietuvos čemp. naktinis | Valų miškas | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 1:11:33 | V | ||
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V | Ąžuolas OK | 47 | 25:24 | 3 päev | 25:24 (17) V |