auswählen I treniruotė II treniruotė III treniruotė IV treniruotė V treniruotė VI treniruotė VII treniruotė VIII treniruotė
Platz | Nachname, Vorname | Staat | Verein, Stadt | Zeit | min/km |
---|---|---|---|---|---|
1 |
Šulcas Elijus | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 26:51 | 9:15 |
2 |
Stumbras Vincas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 27:30 | 9:28 |
3 |
Valius Dominykas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 27:52 | 9:36 |
4 |
Zykas Domas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 29:36 | 10:12 |
5 |
Norkaitytė Vanesa | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 30:14 | 10:25 |
6 |
Mundinaitė Eva | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 31:12 | 10:45 |
7 |
Japšas Arijus | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 31:31 | 10:52 |
8 |
Skirmantaitė Vakarė | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 31:45 | 10:56 |
9 |
Lenkauskaitė Andžela | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 32:42 | 11:16 |
10 |
Abromavičius Orestas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 32:50 | 11:19 |
11 |
Sazonova Brigita | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 33:08 | 11:25 |
12 |
Jakštys Jokūbas | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | 33:10 | 11:26 |
13 |
Avelytė Greta | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 34:02 | 11:44 |
14 |
Urbonaitė Gabija | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 34:20 | 11:50 |
15 |
Šapranauskas Jonas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 35:47 | 12:20 |
16 |
Skirmantaitė Justė | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 36:03 | 12:25 |
17 |
Pocevičius Matas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 36:23 | 12:32 |
18 |
Milašauskas Kristijonas | LTU | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 36:25 | 12:33 |
19 |
Mockus Martynas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 36:29 | 12:34 |
20 |
Tankeliavičius Lukas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 38:05 | 13:07 |
21 |
Raugaitė Vytautė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 38:09 | 13:09 |
22 |
Timinskaitė Gabija | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 39:31 | 13:37 |
23 |
Vasiliauskaitė Adelė | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 39:33 | 13:38 |
24 |
Rusas Emilis | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 39:36 | 13:39 |
25 |
Jieznys Joris | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 39:44 | 13:42 |
26 |
Krėpštaitė Viltė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 39:46 | 13:42 |
27 |
Zinkevičiūtė Luknė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 39:48 | 13:43 |
28 |
Nariūnaitė Nikolė | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 39:58 | 13:46 |
29 |
Žaltauskas Rokas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 41:21 | 14:15 |
30 |
Grincevičius Rapolas | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 43:28 | 14:59 |
31 |
Ivanavičius Vilius | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 43:48 | 15:06 |
31 |
Labanauskas Augustas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 43:48 | 15:06 |
33 |
Kavaliauskas Ąžuolas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 44:26 | 15:19 |
34 |
Taparauskaitė Justė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 44:55 | 15:29 |
35 |
Šalna Matas | LTU | Fortūna OK, Vilnius | 46:02 | 15:52 |
36 |
Platakis Džiugas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 46:14 | 15:56 |
37 |
Sankauskas Aretas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 46:41 | 16:05 |
38 |
Šafranauskas Mangirdas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 47:06 | 16:14 |
39 |
Gasperavičius Domas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 47:46 | 16:28 |
40 |
Ruzgas Timotiejus | LTU | SM Gaja, Kaunas | 47:49 | 16:29 |
41 |
Bigenytė Barbora | LTU | SM Gaja, Kaunas | 47:52 | 16:30 |
42 |
Dominauskaitė Urtė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 48:48 | 16:49 |
43 |
Kanapė Jokūbas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 48:54 | 16:51 |
44 |
Skirmantaitė Smiltė | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 48:55 | 16:52 |
45 |
Žyprytė Urtė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 49:09 | 16:56 |
46 |
Kučaitis Martynas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 49:30 | 17:04 |
47 |
Sekevičius Kristupas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 49:38 | 17:06 |
48 |
Zinkevičius Vitauras | LTU | SM Gaja, Kaunas | 57:19 | 19:45 |
49 |
Stramskas Pranciškus | LTU | SM Gaja, Kaunas | 57:27 | 19:48 |
50 |
Jonaitis Neimantas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 1:00:39 | 20:54 |
51 |
Keraišis Benediktas | LTU | Medeina OK, Kaunas | 1:01:55 | 21:21 |
52 |
Banėnaitė Rusnė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 1:02:24 | 21:31 |
53 |
Jakštys Petras Simonas | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | 1:19:10 | 27:17 |
54 |
Sazonova Akvilė | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | 1:19:12 | 27:18 |
55 |
Kojalaitė Veronika | LTU | SM Gaja, Kaunas | 1:33:14 | 32:08 |
56 |
Gaidamavičiūtė Goda | LTU | SM Gaja, Kaunas | 1:33:16 | 32:09 |
Ignatavičius Majus | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dsq | ||
Sidaras Ignas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | ||
Mencevičius Rapolas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Leonavičius Petras | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Šafranauskas Tautrimas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Krėpštaitė Jorė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Turonis Džiugas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Lašas Kęstutis | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Mikailionis Dominykas | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dnf | ||
Kubiliūtė Gabeta | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Limantas Karolis | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
Jakštys Mikalojus | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | dnf | ||
Jakštys Vincentas | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | dnf | ||
Jakštys Rolandas | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | dnf | ||
Juška Martynas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
Grabauskas Jonas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Sankauskis Brolis | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
Kučinskas Jorintas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
Bušmaitė Luknė | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dnf | ||
Pankratovas Benas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Zaborskis Arnas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Maširkaitė Luknė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf |